Zwycięstwo Baszty Rytwiany z Piastem Osiek w grupie trzeciej klasy A. Dwie bramki zdobył Dawid Łukaszek

Dorota Prokop
W meczu grupy 3 klasy A Baszta Rytwiany pokonała Piast Osiek 3:1 (2:1).

Zwycięstwo Baszty Rytwiany z Piastem Osiek

Baszta Rytwiany - Piast Osiek 3:1 (2:1)
Bramki: Dawid Łukaszek 30, 40, Wojciech Wyrazik 70 - Bartłomiej Zdonek 11.

Początek spotkania był wyrównany, Piast Osiek jako pierwszy zdobył bramkę i zarówno gospodarze jak i drużyna przyjezdnych mieli dużo sytuacji bramkowych. Jednak z biegiem czasu Osiek oddał inicjatywę gospodarzom, dzięki czemu piłkarze z Rytwian na przerwę schodzili już z korzystnym wynikiem 2:1.
Druga połowa to już dominacja gospodarzy - Piast próbował grać z kontry, ale to poskutkowało jedynie kilkoma rzutami wolnymi, które nie zagrażały bramce gospodarzy.

Dzięki dobrzej grze środkowych pomocników Baszty, gospodarze dominowali na boisku, a mecz zakończył się wynikiem 3:1 i ważne 3 punkty zostały w Rytwianach.

Na pochwałę zasługuje również postawa bramkarza gości, którego interwencje sprawiły, że Osiek nie wyjechał z Rytwian z "hokejowym" wynikiem.