Zwycięstwo Gołębiewskiego w Czechach!

SAW
Bartosz Gołębiewski z Rushh Kielce
Bartosz Gołębiewski z Rushh Kielce Sławomir Stachura
W bardzo dobrej formie znajduje się pięściarz Rushh Kielce – Bartosz Gołębiewski. Reprezentując Polskę wygrał silnie obsadzony turniej w Usti nad Łabą!

Bartosz Gołębiewski to aktualny mistrz Polski w kategorii 75 kg (w bratobójczej walce pokonał w finale Daniela Adamca z Rushh) i reprezentuje nasz kraj w międzynarodowych zawodach. W finałowej walce do 75 kg na 48. Turnieju Grand Prix w Usti nad Łabą, pokonał Rubena Veciunca z Belgii.

To duży sukces podopiecznego trenera Grzegorza Nowaczka z Rushh Kielce. W Czechach startowało 41 zawodników z ośmiu państw, w tym sześciu Polaków.

W Czechach finałową walkę wygrał również Mateusz Polski (Róża Karlino), który w finale wagi 64 kg wypunktował Czecha Erika Agateljana. Polski, podobnie jak Damian Kiwior (Tiger Tarnów), będzie reprezentował nasz kraj na mistrzostwach świata seniorów, które rozegrane zostaną w dniach 28 sierpnia – 2 września w Hamburgu. Obaj wywalczyli przepustki do Niemieć na mistrzostwach Europy.