Zwycięstwo Naprzodu Jędrzejów w sparingu z GKS Imielno 5:1. Zagrali nowi zawodnicy. Zobacz zdjęcia z meczu

Mateusz Zapart
Przez cały mecz obie drużyny zawzięcie walczyły o zdobycie przewagi nad swoim przeciwnikiem. Mateusz Zapart
Naprzód Jędrzejów wygrał mecz kontrolny z GKS Imielno 5:1 (4:0). W zespole z Jędrzejowa zagrali nowi zawodnicy.

Naprzód zagrał w składzie: Bartłomiej Majcherczyk - Arkadiusz Przeździk, Łukasz Olszewski (zastąpiony po pierwszej połowie na skutek kontuzji przez Jakuba Chrzanowskiego), Mateusz Maciejewski, Bartosz Celary, Bartosz Styczeń, Łukasz Mika, Dominik Butenko, Bartosz Dobrzański - Kamil Adamski, Beniamin Ganczarski.

GKS Imielno zagrał w składzie: Dawid Zimny - Wojciech Koza, Karol Błaszczyk, Mateusz Skuta, Dominik Błaszkiewicz, Jakub Mitręga, Dawid Karasek, Michał Podsiadło, Marian Sobczyk, Kamil Woliński - Kacper Dąbski.

Prowadzenie dla Naprzodu zdobył nowy zawodnik Bartosz Dobrzański, który do klubu z Jędrzejowa trafił z Klubu Sportowego Jastrzębiec Książ Wielki. Drugiego gola strzelił Łukasz Olszewski, kolejne dwa trafienia były autorstwa Bartosza Dobrzańskiego. Pod koniec pierwszej połowy Łukasz Olszewski doznał urazu (rozcięty łuk brwiowy), zastąpił go Jakub Chrzanowski.

Po przerwie bramkę dla Naprzodu zdobył Dominik Butenko. Honorowe trafienie dla GKS Imielno padło w 65 minucie po strzale Dawida Karaska.

-To był nasz pierwszy sparing. Drużyna zagrała dobrze. Poza tym mamy jeszcze sporo czasu na treningi przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych - powiedział po meczu Robert Banaszek, trener Naprzodu Jędrzejów