Zwycięstwo siatkarzy Farta w Młodej Lidze

/SAW/
Siatkarze Farta wygrali w Kielcach w meczu Młodej Ligi z  Siatkarzem Wieluń 3:0.
Siatkarze Farta wygrali w Kielcach w meczu Młodej Ligi z Siatkarzem Wieluń 3:0. Fot. Sławomir Stachura
W meczu Młodej Ligi siatkarzy Fart Kielce pokonał zespół Rosiek Siatkarz Wieluń 3:0 (26:24, 25:19, 25:20).

Fart: Kowalonek, Nowak, Bukowski, Brodawka, Zarankiewicz, Karwowski. Tajer (libero) oraz Lewiński, Zapaśnik, Judycki, Gliniecki.

W meczu rozegranym w nowej hali Politechniki Świętokrzyskiej wyższość Farta nie podlegała dyskusji. Jedynie w pierwszym secie nasza drużyna musiała gonić rywala w końcówce zagrała skuteczniej i zwyciężyła. W dwóch następnych setach Fart zdecydowanie przeważał, a w drugim prowadził nawet 15:6.