Życzenia dla strażaków z okazji Dnia św. Floriana

Materiał informacyjny Gminy Włoszczowa

Z okazji Waszego Święta wszystkim Strażakom oraz Druhnom i Druhom Ochotniczych Jednostek Straży Pożarnych składamy serdeczne podziękowania za ofiarność, odwagę i trud ponoszony w wypełnianiu swoich obowiązków oraz za poświęcenie w ochronie zdrowia, życia i dobytku naszych mieszkańców. Ostatni rok był czasem wielkiej próby dla strażaków. Zarówno państwowa, jak i ochotnicza straż pożarna od początku zaangażowały się w niesienie pomocy w czasie pandemii. Bardzo za to dziękujemy.

Życzymy bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia, szczęścia, pomyślności w życiu osobistym oraz nieustającej opieki Świętego Floriana dla Was i Waszych Rodzin. Święty Florian - patron strażaków na włoszczowskim Rynku czuwa nad miastem od 200 lat. Niech ten Mężny Rycerz j będzie Waszym orędownikiem oraz nieugiętym wzorem zasad i wartości, służby i poświęcenia. Nie przestaje być Waszym obrońcą

Niech podejmowane działania i służba drugiemu człowiekowi będą dla Was zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

Burmistrz Gminy Włoszczowa
Grzegorz Dziubek

Przewodniczący Rady Miejskiej
Grzegorz Dudkiewicz

Dodaj ogłoszenie