Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Los skojarzył te zespoły już na etapie ćwierćfinałów. Mecz w...

To ich specjalność. Wszystkie remontady Realu w Lidze Mistrzów [LISTA]

Real - Bayern Moncachium 2002

Los skojarzył te zespoły już na etapie ćwierćfinałów. Mecz w Monachium został przez Bayern wygrany 2:1. Znów to Real prowadził, a zabójcza końcówka Bawarczyków miała im zapewnić łatwy rewanż. Niemcy strzelili bowiem w 82. i 88. minucie. W dodatku karnego przy wyniku 0:1 obronił Cesar Sanchez.

Co dzieje się na Bernabeu, przekracza ludzką wyobraźnię. Przewaga Realu była wyraźna, ale brakowało postawienia kropki nad "i". W końcu, w 69. minucie Ivan Helguera po dobitce zapewnił Realowi awans dzięki bramkom na wyjeździe. Tych ostatecznie nie było trzeba, bo w 80. minucie Bawarczyków dobił Guti.

Polecamy

Dziesięć finałów, cztery trofea. Ta historia dla Wisły Kraków ma już blisko sto lat!