Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Trwa głosowanie na logo turystyczne szlaku "Archeo - Geologicznego". Zagłosuj w naszej ankiecie! Zobacz wszystkie logotypy.

/jap./, [email protected]
Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego czeka na głosy naszych czytelników
Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego czeka na głosy naszych czytelników
Trwa głosowanie na logo turystyczne szlaku "Archeo - Geologicznego". Zagłosuj w naszej ankiecie! Zobacz wszystkie logotypy.

Odkrycie świętokrzyskiego tetrapoda wstrząsnęło światem nauki, a Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego, która odpowiada za promocję regionu wśród turystów na całym świecie postanowiła jak najszybciej to odkrycie wykorzystać. Tetrapod stanie się jednym z magnesów turystycznego świętokrzyskiego Szlaku Archeo – Geologicznego.

A szlak musi mieć swoje logo i właśnie trwa konkurs, który wyłoni najlepszy logotyp. W tym celu Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego zwraca się z prośbą o pomoc do czytelników Echa Dnia.

- Napłynęło do nas ponad 200 projektów logo. Jesteśmy zaskoczeni, jak wielkie zainteresowanie wzbudził ten konkurs. Dlatego zwracamy się do czytelników Echa Dnia i serwisów www.turystyka.echodnia.eu oraz www.strefabiznesu.echodnia.eu, aby razem z nami wybrali ostateczny logotyp – mówi dyrektor biura Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, Małgorzata Wilk - Grzywna.

Na razie komisja konkursowa, złożona z przedstawicieli branży, świętokrzyskich mediów oraz samorządów i pracowników ROT WŚ wybrała na razie 25 najlepszych jej zdaniem logotypów spośród ponad 200 nadesłanych. Wszystkie one zostały dziś zamieszczone na obu serwisach czyli www.turystyka.echodnia.eu oraz www.strefabiznesu.echodnia.eu.

Można je tam obejrzeć i zagłosować na najlepszy zdaniem państwa projekt. Dziesięć projektów, które zdobędą najwięcej głosów czytelników, zostanie ponownie ocenione przez komisję konkursową, która wybierze ostateczny projekt.

Na głosy w naszych sondach internetowych na obu portalach czekamy do 1 kwietnia włącznie. Zapraszamy do oglądania projektów i głosowania w naszej ankiecie po lewej stronie ekranu.

-------- JAK GŁOSOWAĆ ? ------

Logotypy można obejrzeć na portalach: www.turystyka.echodnia.eu oraz www.strefabiznesu.echodnia.eu. Głosować można, zaznaczając dany logotyp w ankiecie.

Uwaga! Głosy na jeden i ten sam projekt, nadesłane z tego samego numeru IP komputera traktujemy TYLKO JAKO JEDEN GŁOS na każdym z portali.

Można zatem z tego samego IP komputera oddać głos na portalu www.turystyka.echodnia.eu oraz na portalu www.strefabiznesu.echodnia.eu. będzie to zaliczone jako jeden głos na jednym i jeden głos na drugim portalu. Dwa głosy z tego samego IP na to samo logo na jednym portalu potraktujemy natomiast jako jeden głos.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: „Wojna cenowa” sklepów. Ile sklepy na tym zarabiają?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia