MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Trwają targi branży metalowej

Marzena SMORĘDA [email protected]
Dziś rozpoczyna sie wystawa branży metalowej, która potrwa trzy dni.
Dziś rozpoczyna sie wystawa branży metalowej, która potrwa trzy dni.
Dzisiaj w Targach Kielce rozpoczynają się XV Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, potrwają do czwartku, 1 października.

Wystawie towarzyszą VIII Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET oraz X Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-TECH, uzupełniając oferty targów branży metalowej.

W kieleckich halach wystawienniczych swoje produkty prezentuje kilkuset wystawców z całego świata.

 

Targi METAL co roku ściągają do Kielc rzesze wystawców z całego świata, są bowiem najlepszą okazją do zapoznania się z najnowocześniejszym sprzętem odlewniczym i stosowanym w cieplnej obróbce metali, a także komputerowym projektowaniem odlewów i procesów odlewniczych. Zakres branżowy obejmuje wszystko, począwszy od materiałów, piasku czy spoiw, aż po metalowe wsady i złom.

 

Na stoiskach nie brakuje specjalistycznego sprzętu, pieców, obrabiarek i drobnych narzędzi. Targi Metal to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy między firmami ze Wschodu i Zachodu. Kieleckie targi METAL należą do UFI – Międzynarodowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego zrzeszającego najbardziej prestiżowe imprezy targowe na świecie. Współorganizatorami wystawy są Odlewnicza Izba Gospodarcza, Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich oraz Instytut Odlewnictwa.

 

Trwające w tym samym czasie w Kielcach VIII Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET także z roku na rok gromadzą wielu - producentów z branży metali niezależnych z Polski i zagranicy. Wystawa jest uzupełnieniem oferty targów branży metalowej, nie brakuje na niej bowiem metali kolorowych, rud metali niezależnych, metali szlachetnych i urządzeń stosowanych w obróbce tych surowców. ALUMINIUM & NONFERMET to po prostu targi materiałów przyszłości, na których spotykają się specjaliści z całego świata. Współorganizatorem wystawy jest Instytut Metali Niezależnych z Gliwic.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia