MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Trzysta miejsc pracy w Ostrowcu

Mirosław Rolak
W tej chwili w ostrowieckim oddziale Netii pracuje blisko 150 osób.
W tej chwili w ostrowieckim oddziale Netii pracuje blisko 150 osób. Mirosław Rolak
Trzysta miejsc pracy będzie docelowo w nowej filii Grupy Netia w Ostrowcu. W czwartek 19 lipca odbyło się uroczyste otwarcie filii, w której już teraz pracuje blisko półtorej setki osób.

W uroczystym otwarciu filii Netia w Ostrowcu, która mieści się przy ulicy Samsonowicza 11, oprócz przedstawicieli Netii uczestniczyli też prezydent Ostrowca, Jarosław Wilczyński oraz szef Powiatowego Biura Pracy, Jerzy Stupnicki.

-Wybraliśmy Ostrowiec, bo tu mieliśmy odpowiedni lokal, a sytuacja na tutejszym rynku pracy gwarantowała szybkie skompletowanie załogi – powiedział Krzysztof Burmer, dyrektor sprzedaży usług klientom indywidualnym Netia – W tej chwili zatrudniamy już blisko 150 osób, a w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy planujemy podwojenie liczby zatrudnionych.

Rekrutacje do pracy w nowej filii Netii prowadzono już od kwietnia razem z Powiatowym Urzędem Pracy. Pierwsi konsultanci w ostrowieckiej Netii zaczęli pracować już w maju, po czterodniowym szkoleniu, a obecnie pracuje blisko 150 osób. Zajmują się telesprzedażą, sprzedając klientom nowe wyroby Netii.

-Zarobki uzależnione od wyników sprzedaży – mówi Monika Kowalik, dyrektor Sprzedaży Telesales, Netia. –Średnio nasi konsultanci zarabiają od 1200 do 4000 złotych.
W ciągu najbliższego roku Netia zamierza zaadoptować do potrzeb telesprzedaży pozostałą część budynku przy ulicy Samsonowicza 11 i zwiększyc, zatrudnienie do 300 osób.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia