Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Udało się! Pociąg marzeń rusza w drogę. Sprawdź, dokąd zabieramy dzieci na wakacje

BR
Blisko pół miliona złotych przekazuje Polska Press fundacjom organizującym letni wypoczynek dla swoich podopiecznych. Wszystko dzięki współpracy i wsparciu naszych hojnych partnerów. Dziękujemy, również w imieniu dzieci. Te wakacje na pewno będą dla nich niezapomniane!

Założenia akcji

Pociąg marzeń to akcja, której głównym celem jest pomoc w zorganizowaniu letniego wypoczynku dzieciom, które z różnych powodów nie mogą sobie na to pozwolić. Dzieci z domów dziecka, rodzinnych domów dziecka, ale też podopieczni z rodzin dysfunkcyjnych – każde z nich zasługuje na odpoczynek i beztroskie wakacje. Współpracując z fundacjami i stowarzyszeniami, jesteśmy w stanie pomóc chociaż części z nich i wspólnie sprawić, żeby nadchodzące lato było dla nich wyjątkowe.

Nasze działania nie byłyby możliwe, gdyby nie partnerzy biznesowi i firmy, które zdecydowali się dołączyć swój wagonik do naszego Pociągu. Połowa kwoty przeznaczonej na zakup przysłowiowej cegiełki, a w naszym wypadku wagonu, pozwoliło sfinansować letni wypoczynek dla podopiecznych współpracującej z nami fundacji. W zamian za wsparcie oferujemy uśmiechy zadowolonych dzieci, które wyjadą na swoje wymarzone wakacje, oraz akcję promocyjną na łamach naszego dziennika.

Do wakacji dzieci swoją cegiełkę dołożyli: Kopalnia Wapienia "Morawica" Spółka Akcyjna, „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców, Księgarnia-Edukacyjna.pl - oficjalna księgarnia Grupy MAC, Bank Spółdzielczy Starachowice, Krzysztof Marek Słoń Senator RP, Bank Spółdzielczy w Sandomierzu.

Partnerem Głównym naszej akcji jest Enea, jeden z największych koncernów energetycznych w Polsce, współodpowiedzialny za bezpieczeństwo energetyczne kraju. Dostarcza energię do ponad 2,7 mln klientów w północno-zachodniej części kraju. Firma jest wiceliderem polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Grupa Enea zarządza pełnym łańcuchem wartości na rynku energii elektrycznej: od paliwa, poprzez produkcję i dystrybucję energii elektrycznej, aż po sprzedaż i obsługę klienta.

Radość dla dzieci, reklama dla firmy

Na stronach papierowego wydania Echa Dnia od 24 czerwca do 12 sierpnia będziemy publikujemy wagoniki – każdy z logo firmy, która dołoży się do wyjazdu podopiecznych współpracującej z nami fundacji. Prezentujemy je również w Internecie.

W tym roku partnerem naszej akcji została działająca od ponad 12 lat Fundacja Jesteśmy Blisko. Obecnie pod jej opieką znajduje się ponad 500 chorych i niepełnosprawnych osób. Fundacja zajmuje się organizacją zbiórek, akcji prozdrowotnych oraz działalnością edukacyjną i ekologiczną.

Razem sprawimy, że te wakacje dla wielu dzieci będą niezapomniane!

od 12 lat
Wideo

Wystawa darów rodziny Starmachów dla krakowskich muzeów

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia