MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Uroczysta gala "Gigantów Biznesu Polska Press". Ten wieczór należał do prawdziwych liderów

OPRAC.:
Anna Piotrowska
Anna Piotrowska
Wideo
od 16 lat
Za nami uroczysta gala pierwszej edycji projektu "Giganci Biznesu Polska Press". Poznaliśmy firmy, których ubiegłoroczna działalność w sposób szczególny przełożyła się na siłę polskiej gospodarki, a także które z sukcesem odnalazły się w nowej, wyjątkowo trudnej rzeczywistości, która nastała w wyniku wojny na Ukrainie. – Ten wieczór jest uhonorowaniem waszej ciężkiej pracy, trudu, który wkładacie każdego dnia w rozwój waszych firm – powiedziała redaktor naczelna Grupy Polska Press Dorota Kania.

Gala "Gigantów Biznesu Polska Press 2023". "To uhonorowanie waszej ciężkiej pracy"

Wtorkowa gala pierwszej edycji "Gigantów Biznesu Polska Press" była prawdziwym świętem polskiego biznesu. Oprócz licznych przedsiębiorców, wzięli w niej udział przedstawiciele władz państwowych: minister klimatu i środowiska Anna Moskwa oraz minister rozwoju i technologii Waldemar Buda.

– To wyjątkowy wieczór w trakcie którego wyróżnimy firmy, które włożyły ogromny wysiłek w rozwój swoich przedsiębiorstw, prawdziwych gigantów biznesu. Rok 2022 był wyjątkowo trudnym czasem ze względu na wojnę na Ukrainie. Polacy, jak również polscy przedsiębiorcy po raz kolejni udowodnili, że są w stanie wykazać się ogromną empatią w pomaganiu najbardziej potrzebującym. Chcemy nagrodzić liderów w swoich branżach, którzy poza pomaganiem pokazali, że są również w stanie perfekcyjnie prowadzić swoje biznesy, wykazując się zarówno dbałością o pracowników, jak i o firmy, którymi zarządzają. Ten wieczór jest uhonorowaniem waszej ciężkiej pracy, trudu, który wkładacie każdego dnia w rozwój waszych firm – mówiła Dorota Kania, redaktor naczelna Grupy Polska Press.

Oto laureaci w pięciu kategoriach:

  • Kategoria: Zrównoważony Rozwój – Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie – za zarządzanie środowiskiem wodnym i ochronę przed powodziami i suszą.
  • Kategoria: Lider w sytuacjach kryzysowych – Grupa Kapitałowa Węglokoks – za stworzenie łańcucha węgla i przyczynienie się do bezpieczeństwa obywateli i firm w zakresie dostaw ciepła i energii.
  • Kategoria: Wsparcie dla biznesu – Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw – za pomoc i ochronę polskich przedsiębiorców.
  • Kategoria: Rozwój marki – Cedrob S.A. – za innowacyjny rozwój marki i ekspansję na teren 50 krajów świata.
  • Kategoria: Giganci polskiego eksportu – Polska Grupa Zbrojeniowa – za produkcję i eksport nowoczesnej broni w oparciu o unikatowe polskie rozwiązania technologiczne.

Polska Press Grupa wręczyła również trzy wyróżnienia specjalne, które otrzymały:

  • Poczta Polska – za projekt doręczeń elektronicznych usprawniający cyfrową komunikację z sektorem prywatnym.
  • Pronar Sp. z o.o. – za innowacyjne produkty dla rolnictwa, usług komunalnych i branży transportowej
  • Huta Stalowa Wola S.A. – za wkład w rozwój przemysłu obronnego, zaopatrzenie Sił Zbrojnych RP w nowoczesny sprzęt.

Premier Morawiecki: Dziękuję za wkład w budowę zasobności Polski

Szczególne znaczenie działalności laureatów i wyróżnionych podkreślił w liście skierowanym do uczestników gali premier Mateusz Morawiecki.

"Żyjemy w czasie gospodarczego przełomu, gdy obowiązujące dotąd zasady są kwestionowane i zastępowane nowymi. To niesie ze sobą ryzyko, ale też i wielkie szanse. Osiągnięcia laureatów, jak i finalistów pierwszej edycji Gigantów Polska Press dowodzą, że z sukcesem odnajdują się oni w tej nowej, niełatwej i złożonej rzeczywistości" – podkreślił szef rządu.

"Dziękuję za wkład w budowę zasobności Polski dzięki stawianiu na innowacyjność, umiejętność adaptacji w nowych okolicznościach oraz nieszablonowe działanie" – dodał.

Święto polskiego biznesu uświetnili swoimi występami pianista, kompozytor, dyrygent i multiinstrumentalista Krzysztof Herdzin, Atom String Quartet, a także gwiazda polskiej sceny muzycznej Katarzyna Cerekwicka. Gospodarzami wieczoru byli Magdalena Ogórek i Grzegorz Miśtal.

Polecjaka Google News - Portal i.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Uroczysta gala "Gigantów Biznesu Polska Press". Ten wieczór należał do prawdziwych liderów - Portal i.pl

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia