Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

W Galerii Echo dobroczynność trwa cały rok

Redakcja
W Galerii Echo dobroczynność trwa cały rok
W Galerii Echo dobroczynność trwa cały rok archiwum
Wsparcie akcji Szlachetna paczka, Fundacji Mam Marzenie, pomoc dla Schroniska dla kobiet – ofiar przemocy, wsparcie dla domów dziecka to tylko niektóry przykłady. Galeria Echo konsekwentnie realizuje swoją politykę w zakresie pomocy najbardziej potrzebującym.

Galeria Echo już od początku prowadzenia swojej działalności aktywnie angażuje się w akcje charytatywne, wcielając tym samym w życie ideę społecznie odpowiedzialnego biznesu.

- W ten sposób mamy możliwość zintegrować lokalnych przedsiębiorców, artystów, polityków i sportowców oraz naszych klientów w jedną grupę osób, którym przyświeca ten sam cel – pomaganie innym. Każdego dnia docierają do nas kolejne informacje o potrzebujących, na które na pewno nie pozostaniemy obojętni. Planujemy zatem coraz więcej charytatywnych akcji a kurs na dobroczynność i wspieranie najbardziej potrzebujących zagościł już na stałe w prowadzonej przez Galerię Echo polityce – komentuje dyrektor obiektu, Grzegorz Czekaj.   

Po zebraniu blisko 13 000 złotych na XXI Finale WOŚP w Galerii Echo trwają podsumowania pozostałych, przeprowadzonych jeszcze w grudniu akcji charytatywnych.  
Dochód ze sprzedaży opłatka wigilijnego i sianka bożonarodzeniowego zostanie lada chwila przeznaczony na wsparcie najbardziej potrzebujących placówek w mieście: 3 500 powędruje do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr  18 dla dzieci przewlekle chorych przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Kielcach, kolejne 3 500 dla Schroniska dla kobiet – ofiar przemocy w Kielcach. Druga wymieniona placówka otrzyma również dodatkowe wsparcie w wysokości 1 000 zł – te pieniądze, zgodnie z zapowiedziami to część zysku ze sprzedaży bonów upominkowych Galerii Echo.

W trakcie imprezy „Rajdowy weekend oes Galeria Echo” (15-16 grudnia br. – przyp. red.)  załoga Cersanit Rally Team przekazała 11 000 zł dla Domu Dziecka  - Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej nr 1. im. Aleksandra Kamińskiego "Kamyk" w Kielcach. Uzyskana kwota pochodziła ze sprzedaży limitowanej wersji kalendarza CRT na 2013 rok.

- Stawiamy na wsparcie lokalnych działań i zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie społeczeństwa  tym, co dzieje się u nas w regionie. To są sprawy, które niejednokrotnie dotyczą nas wszystkich, naszych bliskich, często sąsiadów. Cieszymy się, że tak wielu naszych klientów chce i jest gotowych pomagać potrzebującym. Bez ich stałego wsparcia, na pewno byłoby nam dużo trudniej. Dzięki nim i naszym partnerom mogliśmy uzbierać dotychczas ponad 60 tysięcy złotych i przekazać je w całości na rzecz wspomnianych kampanii.  Nie zapominamy o fakcie, że często nawet doraźne formy pomocy kwotą 2 000 czy 5 000 zł są bardzo ważne. Klienci Galerii Echo wiedzą, jak pomagać i dzielić się z tymi, którzy tego potrzebują. Wszelkie prowadzone  przez  nas akcje cieszą się ich dużym zainteresowaniem. Fakt, że zapraszamy klientów do aktywnego uczestnictwa w prowadzonych przez nas akcjach, jak na przykład „Malowana Niedziela” , pozwala na to, by nasi klienci mogli odbierać sukces kampanii jako ich własny. Dlatego ta idea dobroczynności budzi się w coraz szerszym gronie naszych klientów a my pozostajemy tylko wykonawcami ich woli – uzupełnia Maciej Barański, manager ds. marketingu Galerii Echo.
 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Kiedy w Polsce czterodniowy tydzień pracy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia