MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Weekend dla zdrowia w Targach Kielce

marzena
Weekend dla zdrowia w Targach KielcePierwsze w Polsce urządzenie, którego działanie polega na dostarczaniu do tkanek i komórek termicznego i nietermicznego prądy za pomocą elektrod poleca przyspieszenie leczenia, regenerację komórek i zmniejszenie bólu przy urazach i uszkodzeniach ciała firma Indiba Activ.
Weekend dla zdrowia w Targach KielcePierwsze w Polsce urządzenie, którego działanie polega na dostarczaniu do tkanek i komórek termicznego i nietermicznego prądy za pomocą elektrod poleca przyspieszenie leczenia, regenerację komórek i zmniejszenie bólu przy urazach i uszkodzeniach ciała firma Indiba Activ. Dawid Łukasik
Darmowe badania przesiewowe, konferencje dla pielęgniarek, specjaliści od fizjoterapii i tradycyjny bieg integracyjny – w Kielcach trwają Targi Rehabilitacji, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED-PLUS.

Do soboty, 20 kwietnia można zapoznać się z najnowszą ofertą producentów sprzętu rehabilitacyjnego i produktów wykorzystywanych przy pielęgnacji chorych. Tegoroczna edycja, została poszerzona o Salon Zdrowie Seniora, dedykowane wszystkim wkraczającym w wiek senioralny. Jak co roku, w ramach targów odbędzie się Salon Opieki Długoterminowej, skierowany przede wszystkim do przedstawicieli branży wyposażenia i sprzętu do opieki m.in. paliatywnej.

Dzisiaj, 19 kwietnia Tradycyjnie podczas targów odbędą się zawody sportowe z udziałem osób niepełnosprawnych. Już po raz siódmy, w godzinach 11-13, odbędzie się bieg integracyjny organizowany przez Zrzeszenie Sportu i Rehabilitacji START, w którym corocznie udział bierze ponad 200 sportowców. Oprócz biegu odbędą się: turniej boccia dla klubów Seniora, turniej szachowy Activ P15’ oraz pokazy walk szermierczych z udziałem uczestników Igrzysk Paraolimpijskich Londyn 2012.

W ramach Salonu Zdrowie Seniora można skorzystać z bezpłatnych badań przesiewowych słuchu, pamięci, zmierzyć cieśnienie krwi, poziom glukozy i dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu, równowagę i koordynację wzrokowo-ruchową zbadać wzroku w kierunku zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem. Jak co roku, firma Koordynacja zaprasza do skorzystania z nieodpłatnych komputerowych badań wad postawy ciała oraz nieodpłatnych komputerowych badań stóp.  Każda przebadana osoba otrzyma wydruk, uwidaczniający jego postawę ciała oraz wynik badania stóp. Dokładnie wyliczone będą wszystkie zaburzenia symetrii.

Ważne
Godziny otwarcia: piątek, 19 kwietnia: 10-17, sobota 20 kwietnia: 10-15. Wstęp wolny.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia