Wigry Suwałki 1 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1 1 połowa

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

0 1 połowa

• Koniec tego spotkania! Wigry pokonują Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 1:0 po kapitalnym trafieniu Łukasza Sosnowskiego. Suwalczanie odnoszą 3 z rzędu zwycięstwo i meldują się na pozycji wicelidera! Podopieczni Piotra Mandrysza wpadli w mały kryzys bowiem dzisiejsza porażka była ich trzecią. Najważniejsza jest skuteczność a skuteczniejszym zespołem była dzisiaj ekipa biało-niebieskich. Ze stadionu w Suwałkach to już wszystko, za uwagę dziękuje Adrian Milewski i zapraszam do śledzenia innych relacji na żywo.

• Dośrodkowanie w pole karne i łapie Kąkolewski a arbiter gwiżdże po raz ostatni!

• Jeszcze aut dla gości na wysokości pola karnego Wigier.

• Jeszcze jedna próba akcji gospodarzy, przerwana faulem. Zawodnicy z Niecieczy tracą cenne minuty tego spotkania.

• Strzał Jovanovicia nad bramką !

• Arbiter dolicza 3 minuty!

• Kontra Wigier, Sabiłło próbował zagrać do Sauczka, ale Budziłek przejął to niedokładne podanie.

• Termalica całym zespołem na połowie Wigier, teraz złe zagranie Misaka i piłka opuściła boisko.

• A w szeregach Wigier Ozga zmienia Huertasa.

• Za Piotra Wlazło pojawia się Patryk Misak.

• Huertas oddaje mocny ale niecelny strzał!

• Wrzutka na Piekarskiego, ten uderza piłkę głową prosto w plecy rywala.

• Aftyka nabija zawodnika gości i korner dla WIgier.

• Dośrodkowanie z lewego skrzydła w stronę Gutkovskisa, ten uderza piłkę głową a z linii brakowej wybija Sołdecki! Powinien być remis!

• Piąstkuje Kąkolewski, wciąż przy piłce goście.

• Uderzenie Mikovicia odbija Najemski i rzut rożny .

• Dośrodkowanie w pole karne Wigier, wybija na rzut rożny Matuszewski.

• Jonatan fauluje w środku boiska Sabiłło.

• Gierach opuszcza boisko, w jego miejsce Sabiłło.

• Joel Huertas! Precyzyjny strzał ale na posterunku Budziłek!

• Jednak w miejsce Łapińskiego pojawia się Robert Bartczak.

• Uderzenie Kalisza prosto w ręce Kąkolewskiego, a gotowy do wejścia do boisko jest Bartczak, który prawdopodobnie zastąpi Gieracha, który widać jest już zmęczony.

• I Jovanović w miejsce Gergela.

• Kalisz w miejsce Kamińskiego.

• Centymetrów zabrakło, by Sauczek mógł uderzyć piłkę głową !

• Aftyka nabija Gergela i rzut rożny.

• Żółtą kartką ukarany zawodnik drużyny gości - Mateusz Grzybek.

• Jacek Kiełb uderza bezpośrednio z rzutu wolnego, bez problemów broni golkiper suwalczan!

• Żółta kartka dla II trenera Wigier, Donatasa Venceviciusa.

• Strzał jednego z zawodników gości przelatuje piłka obok bramki!

• Żółta kartka dla Aftyki za symulowanie faulu i próbę wymuszenia rzutu karnego!

• Rzut wolny dla gości. Uderzenie Puerce wysoko ponad bramką.

• Od środka Gutkovskis i rozpoczynamy drugie 45 minut tego meczu.

• Pierwsze minuty to dominacja drużyny gości, która nie potrafiła przedrzeć się przez dobrze zorganizowane szeregi defensywne gospodarzy. Z biegiem czasu do głosu doszli zawodnicy Wigier i stworzyli sobie kilka groźnych akcji. Po jednej z nich piłka trafiła w spojenie bramki Budziłka a chwilę później kapitalny strzał w samo okienko bramki oddał Sosnowski. Miejmy nadzieję, że w drugiej odsłonie będziemy świadkami jeszcze większych emocji!

• Koniec pierwszej połowy! Wigry prowadzą z Bruk Betem Termalicą Nieciecza 1:0!

• Dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole karne Wigier, Kąkolewski wypuszcza piłkę z rąk, było przez moment niebezpiecznie, ale bramkarz Wigier ponownie łapie futbolówkę.

• Nieporozumienie Wlazło z Kiełbem i rozpocznie golkiper Wigier.

• Krótko rozegrany stały fragment gry, nic z niego nie wynikło i ruszają z kontrą Wigry, dośrodkowanie na bliższy słupek w stronę Sosnowskiego przejmuje Budziłek!

• Próba dośrodkowania Puerce zablokowana przez Piekarskiego i rzut rożny dla gości.

• Dłużej teraz przy piłce utrzymują się gracze Wigier i to "słoniki" zmuszone są walczyć o odebranie futbolówki.

• Strzał Wlazło prosto w rękawice Kąkolewskiego.

• Adrian Piekarski! Zapędził się na połowę rywala stoper Wigier, oddał mocny, ale bardzo niecelny strzał!

• GOOOOOOOOOOL !!! Fantastyczne uderzenie zza pola karnego Łukasza Sosnowskiego i bez szans Budziłek!

• Sauczek! Kapitalny strzał z 14 metra kończy swój lot na spojeniu!

• Idealne dośrodkowanie z lewego skrzydła na linię 5 metra na głowę Gutkovskisa a ten nie trafia w światło bramki!

• Dwójkowa akcja Sauczka z Łapińskim, ten drugi dostał podanie na 16 metr i mocny strzał minimalnie nad lewym okienkiem bramki!

• Według arbitra nie było tam kontaktu piłki z ręką zawodnika. Kolejna szansa dla Wigier i fauluje De Amo! Żółta kartka !

• Akcja Wigier, Aftyka na 16 metr do Sauczka, ten uderza z pierwszej piłki prosto w leżącego zawodnika gości! To powinien być rzut karny!

• Faul Kiełba na Matuszewskim i żółta kartka!

• Aftyka mocna wrzutka w pole karne, trąca piłkę Piekarski i interwencja Budziłka bardzo niepewna!

• Gutkovskis! Mógł wyprowadzić swój zespół na prowadzenie! Dośrodkowanie Kiełba w pole karne, strzał Gutkovskisa z 5 metra blokuje Najemski!

• Rzut wolny dla gości, dośrodkowanie Puerce prosto na głowę Gutkovskisa, ten uderza futbolówkę po koźle i broni Kąkolewski!

• Dobra akcja Wigier, Matuszewski do Sauczka, ten na 20 metr do Sosnowskiego, pomocnik Wigier podcinką zgrywa w pole karne, Gierach nie doszedł do tej piłki!

• Trójkowa akcja Wigier, Aftyka do Gieracha, ten dośrodkowuje w pole karne i niewiele zabrakło, a doszedłby do piłki Sauczek! Wznowi Budziłek.

• Dośrodkowanie Kiełba, Gutkovskis nie trafia głową w piłkę!

• Dośrodkowanie w pole karne, wybija Jacek Kiełb.

• 25 metrów od bramki Budziłka, rzut wolny dla Wigier!

• Termalica całym zespołem na połowie Wigier, gospodarze dobrze bronią się przed własną szesnastką. Teraz prostopadłe podanie do Gergela, ale ten nie opanował futbolówki i wznowi Kąkolewski.

• Pierwsze minuty tego spotkania to całkowita dominacja przyjezdnych. Mocny pressing utrudnia graczom Wigier wyjście z własnej połowy boiska.

• Dobra akcja gości zakończona odebraniem piłki przez Matuszewskiego.

• Zaczynamy!

• Już za chwilę pierwszy gwizdek arbitra. Od środka rozpoczną gospodarze grający w białych trykotach. Goście z niecieczy na pomarańczowo!

• Witamy z pogodnych Suwałk! Punktualnie o godzinie 19 rozpocznie się spotkanie w ramach 6 kolejki 1 ligi, w której Wigry podejmą Bruk-Bet Termalicę Nieciecza! To spotkanie będzie miał przyjemność relacjonować Adrian Milewski!