MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Witold Zaraska – legendarny szef Exbudu wrócił do Kielc!!! Odebrał statuetkę od Targów Kielce i kibicował siatkarkom

Marzena Smoręda
Witold Zaraska odbiera statuetkę "Współtwórcy naszego sukcesu" od Andrzeja Mochonia, prezesa Targów Kielce.
Witold Zaraska odbiera statuetkę "Współtwórcy naszego sukcesu" od Andrzeja Mochonia, prezesa Targów Kielce.
W środę w Centrum Biznesu w Kielcach odbyła się uroczysta gala Targów Kielce, na której wręczono nagrody za najlepsze produkty odbywających się targów Metal, Aluminium i Control-Tech. Honorowym gościem na uroczystości był Witold Zaraska, legenda kieleckiego biznesu. (zobacz najnowsze zdjęcia Witolda Zaraski)

W budynku Exbudu wręczono także statuetki za największy wkład w rozwój targów branży metalowej z okazji 15 edycji targów Metal. Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń przypomniał początki tej imprezy wystawienniczej w Kielcach i opowiadał o rozpoczętej właśnie rozbudowie kieleckiego ośrodka targowego. Dziękował wszystkim, którzy pomagają w tym przedsięwzięciu.

 

Witold Zaraska przybył do dawnego budynku Exbudu - który wybudował gdy był szefem tej firmy - w towarzystwie małżonki. W rozmowie z nami powiedział, że tęskni za Kielcami, w których spędził 27 lat i cieszy się, że został zaproszony na uroczystość.

Pytany o to, jak ocenia kondycję świętokrzyskich firm, powiedział, że według niego dobre perspektywy rozwoju mają tylko firmy, które produkują i sprzedają swoje wyroby poza naszym regionem, natomiast trudno odnaleźć się w czasie kryzysu takim, które funkcjonują tylko w oparciu o lokalny rynek. Braki infrastrukturalne i trudności komunikacyjne znacznie, według Witolda Zaraski, utrudniają rozwój świętokrzyskim firmom.

 

Witold Zaraska podczas pobytu na gali nie zajmował się tylko biznesem. Równie wiele uwagi poświęcał... sportowi. W tym czasie polskie siatkarki grały bardzo ważny mecz z Rosją na mistrzostwach Europy i Witold Zarasaka co chwilę wymykał się na hol, w którym był telewizor i gdzie można było zobaczyć mecz. Przy okazji głośno i ze znawstwem komentował zagrania. Był bardzo zadowolny, bo Polki wygrały 3-1.

Zobacz zdjęcia w naszej galerii

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia