Wybieramy internet stacjonarny, który łączy pracę zdalną, rozrywkę i telewizję

Materiał informacyjny Play
Polacy spędzają dziś więcej czasu przed komputerem niż kiedykolwiek wcześniej. Internet stał się jedną z głównych form rozrywki i niezastąpionym narzędziem pracy. Aby czas spędzony w wirtualnym świecie był dla nas nie tylko produktywny, ale także stanowił źródło odprężenia i nowych doznań Play postawił na Superszybki Internet Stacjonarny. Dodatkowa oferta telewizji – PLAY NOW TV – pozwoli nam się zrelaksować przy najnowszych filmowych hitach.

Efektywna praca zdalna, czyli jaka?

Sytuacja związana z pandemią Covid-19 prawdopodobnie na zawsze zmieni obecny rynek pracy. Wiele przedsiębiorstw przeszło na model pracy zdalnej, a obecnie firmy deklarują, że będzie on kontynuowany w dalszej perspektywie.

Choć praca zdalna niesie niekiedy wiele korzyści, jak choćby oszczędność czasu na dojazdach, to stawia jednak przed pracownikami również nowe wyzwania. Sprawne wyszukiwanie informacji w sieci, szybki kontakt z klientami, czy bezproblemowe połączenie głosowe przez internet z przełożonymi i współpracownikami – te zadania leżą obecnie głównie po stronie pracowników.

Zwłaszcza, że przed komputerem spędzamy więcej czasu niż kiedykolwiek.

Z badania pracowni Procontent Communication wynika, że aż 70%. kobiet i 61% mężczyzn w trakcie ograniczeń związanych z Covid-19 spędzało w sieci o wiele więcej godzin niż przed pandemią.**

Choć restrykcje zostały złagodzone, internet wciąż towarzyszy nam przez znaczną część dnia.

Odpowiadając na tą sytuację i nowe potrzeby Polaków, Play wyszedł z propozycją Superszybkiego Internetu Stacjonarnego. Dzięki niej osoby aktywne zawodowo mają możliwość odbierania danych z prędkością do 150 Mb/s. Propozycja ta jest idealna dla osób wyszukujących informacji w sieci, biorących udział w wideokonferencjach, czy korzystających z firmowych aplikacji. Ponieważ w ofercie sieci nie ma limitu danych, możemy w pełni wykorzystać potencjał superszybkiego łącza. Gdy zakończymy pracę, internet Play pozwoli nam odprężyć się, np. przy oglądaniu filmów i seriali, które dzięki prędkości łączna będą odtwarzane wyjątkowo płynnie. A to wszystko jedynie za 35 zł miesięcznie.

Advertisement

Advertisement

Play oferuje swoim klientom dwie wersje umów – na 24 miesiące i na czas nieokreślony. Co ciekawe, druga oferta jest idealnym rozwiązaniem dla studentów i osób chcących zachować wolność wyboru w kwestii długości korzystania z usług operatora, gdyż można zrezygnować z niej na dowolnym etapie korzystania (tzw. umowa bez lojalki, możliwa do zawarcia do końca października).

Rozrywka na miarę XXI wieku

Jednak internet to nie tylko narzędzie pracy, ale także miejsce rozrywki. Play pamięta o tym, że dla wielu osób pasją są interaktywne gry wideo, których użytkownicy tworzą w sieci niemałe społeczności. Właśnie do graczy skierowana jest oferta internetu działającego z prędkością 300 Mb/s. Za 45 zł miesięcznie możemy mieć pewność, że bez problemu zdobywać będziemy kolejne poziomy naszej ulubionej gry.

Z kolei najszybsza wersja internetu Play (600 Mb/s za 55 zł) ułatwi bezproblemowe korzystanie z internetu m.in. gospodarstwom domowym, w których z sieci www korzysta, na rożnych urządzeniach, wiele osób jednocześnie.

Sieć przygotowała także ofertę dla osób, które cenią sobie bardziej tradycyjną rozrywkę, jaką jest m.in. oglądanie telewizji – ale w nowoczesnym wydaniu. Takie połączenie niesie oferta telewizyjna PLAY NOW TV. To niespodzianka dla prawdziwych kinomaniaków, gdyż oferuje – przez pół roku i całkowicie za darmo - dostęp do najpopularniejszych serwisów streamingowych, a mianowicie do HBO GO i Amazon Prime Video. Oprócz tego mamy do wyboru kilkadziesiąt kanałów tematycznych jak Comedy Central, FOX czy Eleven Sports, zgrupowanych w różnych pakietach do wyboru.

W usłudze HBO GO znajdziemy najnowsze kinowe hity (ponad 800 tytułów) oraz pełnie sezony najbardziej popularnych seriali telewizyjnych (ponad 300 tytułów).

Z kolei serwis Amazon Prime Video oferuje dostęp do materiałów, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Wśród unikatowych materiałów należy wymienić chociażby nagradzane produkcje Amazon Originals jak np. seriale „Wspaniała Pani Maisel”, czy „The Boys”.

Oprócz dostępu do najpopularniejszych kanałów telewizyjnych, sieć proponuje dodatkowe pakiety, które umilą nam spędzanie wolnego czasu. Wśród nich mamy m.in. dostęp do bogatej wypożyczalni filmów. Dzięki niej za jedyne 4 zł każdy film, serial czy bajka dla dzieci będą na serwisie VOD na wyciągnięcie ręki.

Materiał oryginalny: Wybieramy internet stacjonarny, który łączy pracę zdalną, rozrywkę i telewizję - Polska Times

Dodaj ogłoszenie