MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zakład Doskonalenia Zawodowego przeprowadza kampanię kształcenia ustawicznego

Bartosz OSZCZEPALSKI, [email protected]
Projekt realizowany przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach finansowany jest z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, na podstawie umowy zawartej ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego w Kielcach.
Projekt realizowany przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach finansowany jest z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, na podstawie umowy zawartej ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego w Kielcach.
ZDZ w Kielcach zachęca dorosłych mieszkańców województwa do podejmowania nauki. Wszystko w ramach realizowanego przez ośrodek projektu unijnego.

Projekt finansowany jest z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, na podstawie umowy zawartej ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego w Kielcach. Jego wartość opiewa na kwotę miliona złotych.

 

Warto się kształcić

 

- Podjęliśmy się trudnego zadania. Nasza akcja prowadzona jest od kwietnia do września 2011 roku, czyli w okresie najbardziej intensywnej rekrutacji do szkół dla dorosłych. – uważa Piotr Szczepański, specjalista do spraw marketingu i promocji z ZDZ w Kielcach

 

Nadrzędnym celem akcji jest eliminowanie barier psychologicznych i społecznych, które przeszkadzają wielu dorosłym osobom w poszerzaniu swojej wiedzy i nabywaniu nowych umiejętności zawodowych - Należą do nich między innymi: brak świadomości konieczności uzupełniania swoich kwalifikacji oraz przekonanie o niedopasowaniu istniejącej oferty edukacyjnej. W dobie dynamicznych zmian trzeba być jednak elastycznym i przygotować się na to, że nie będzie się pracować w jednej firmie do emerytury. Dlatego właśnie chcemy uświadamiać dorosłym mieszkańcom naszego województwa, że na naukę nigdy nie jest za późno a, bo to wiedza kształtuje naszą przyszłość. Po za tym wykształcenie mieszkańców przekłada się bezpośrednio na stan gospodarki w regionie – dodaje Piotr Szczepański.

 

Zdobywaj informacje

 

Promocja kształcenia ustawicznego będzie się odbywać w różnych formach. – Uruchomiliśmy 15 punktów informacyjnych we wszystkich placówkach szkoleniowych ZDZ na terenie naszego województwa. Będzie można bezpłatnie uzyskać w nich informacje na temat 740 ofert kierunków w szkołach dla dorosłych. Opracowaliśmy i wydrukowaliśmy również informator w liczbie 500 sztuk, który zawiera wykaz placówek prowadzących edukację dla dorosłych. Jest on dostępny również na stronie internetowej projektu www.wygrajzczasem.pl. Dzięki takiej formie promocji każda osoba zainteresowana podniesieniem kwalifikacji, będzie mogła wybrać szkołę posiadającą ofertę, która go Interesuje i znajduje się niedaleko jego miejsca zamieszkania. W akcji wykorzystujemy także takie narzędzia promocyjne i nośniki informacji, jak reklamy wieloformatowe, autobusy komunikacji miejskiej, billboardy, plakaty oraz komunikaty w prasie i radiu – mówi Piotr Szczepański.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia