Zakład Doskonalenia Zawodowego zakończył projekt sukcesem

Bartosz OSZCZEPALSKI, [email protected]
Piotr Szczepański, kierownik działu marketingu i reklamy w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego podsumowuje akcję „Dorośli do wiedzy – promocja kształcenia ustawicznego w woj. świętokrzyskim”.
Piotr Szczepański, kierownik działu marketingu i reklamy w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego podsumowuje akcję „Dorośli do wiedzy – promocja kształcenia ustawicznego w woj. świętokrzyskim”.
Udostępnij:
Dobiegł końca projekt „Dorośli do wiedzy – promocja kształcenia ustawicznego w województwie świętokrzyskim” realizowany przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach.

Celem głównym projektu była promocja kształcenia ustawicznego w województwie świętokrzyskim. – W ramach akcji udostępniliśmy 15 punktów informacyjnych we wszystkich placówkach szkoleniowych ZDZ na terenie województwa. Nasi pracownicy udzielali mieszkańcom naszego regionu bezpłatnych informacji na temat 740 ofert kierunków w szkołach dla doro-słych. Na podstawie informacji uzyskanych od szkół zajmujących się kształceniem ustawicznym opracowaliśmy także spe-cjalny informator, który zawiera dokładny wykaz tego typu placówek oraz ich szczegółową ofertę edukacyjną. Udostępniony został również w wersji elektronicznej na portalu www.wygrajzczasem.pl – informuje Piotr Szczepański, kierownik działu marketingu i reklamy w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego.

 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz projekt spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Z udostępnionych przez nas informacji skorzystało około 7000 osób, które chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Z tego aż 51 procent stanowią kobiety. To bardzo dobry prognostyk na przyszłość, szczególnie biorąc pod uwagę to, że kształcenie ustawiczne do tej pory było w naszym województwie mniej popularne niż w innych regionach Polski. Pomimo zakończenia projektu cały czas działać będzie strona internetowa projektu. Ponadto wysłaliśmy do wielu instytucji publicznych nasze informatory. Mamy nadzieję, że będą one nadal przydatne dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego – dodaje Piotr Szczepański.

 

Projekt finansowany był ze środków unijnych w ramach umowy podpisanej pomiędzy Zakładem Doskonalenia Zawodowego a Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rośnie poczucie zagrożenia cyberprzestępczością

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie