Zapisz się na Kieleckie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej!

/pio/
Kielecki Park Technologiczny przygotował dla studentów serię interesujących zajęć, wykładów i szkoleń.
Kielecki Park Technologiczny przygotował dla studentów serię interesujących zajęć, wykładów i szkoleń. archiwum
Udostępnij:
Kielecki Park technologiczny organizuje Kielecki Dni Przedsiębiorczości Akademickiej. Można zapisać się na szkolenie dla przyszłych biznesmenów.

 

Kieleckie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej na stałe wpisały się w krajobraz wydarzeń skierowanych do studentów, absolwentów i pracowników naukowych. Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Kielecki Park Technologiczny przygotował serię interesujących zajęć, wykładów i szkoleń. Nowością będzie możliwość sprawdzenia predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej.

-  Myślę, że młodzi ludzie, przeglądając naszą ofertę będą mieli w czym wybierać . Będzie można między innymi wziąć udział w warsztatach, które pokażą, jak współpracować w grupie oraz jak zaprojektować strategię sukcesu w sprzedaży. Nasi eksperci podpowiedzą, jak pracować nad rozwojem osobistym i zawodowym - opisuje dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego, Szymon Mazurkiewicz.

Pierwszego dnia zaplanowano siedem paneli szkoleniowych. Wśród nich są warsztaty poświęcone m.in. tworzeniu biznesplanu. KPT zależy, żeby podczas dwóch dni intensywnych zajęć studenci mogli dowiedzieć się, jak najwięcej na temat warunków, które trzeba spełnić, żeby założyć i poprowadzić firmę. - Podpowiemy, na jakie wsparcie może liczyć młody człowiek. Pokażemy też, gdzie może szukać pomocy finansowej - zapowiada Szymon Mazurkiewicz.

W tej edycji, wśród trenerów i prowadzących zajęcia znaleźli się doświadczeni menadżerowie oraz specjaliści zajmujący się m.in. efektywnym wykorzystaniem czasu oraz komunikacją interpersonalną. - Nowością będzie możliwość sprawdzenia predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej. Przeprowadzony zostanie trening predyspozycji kreatywnego myślenia - zapowiada dyrektor KPT.

Kieleckie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej, to także konferencja "Inspiracja biznesem" podczas której studenci będą mogli spotkać się i porozmawiać z kieleckim przedsiębiorcami.

- Przygotowaliśmy także giełdę kooperacyjną. Tutaj zaprezentują się organizacje, instytucje i stowarzyszenia, które mają ciekawa ofertę skierowaną do studentów. Chodzi m.in. o naukę za granicą - dodaje Justyna Lichosik.

W tym roku KDPA zostały wpisane w cykl imprez wchodzących w skład Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw koordynowanego przez Komisję Europejską oraz Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Szósta edycja Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej będzie miała wyjątkowy charakter. W tym samym czasie I  urodziny będzie obchodził Inkubator Technologiczny.

Tym razem, zapraszamy do siedziby Kieleckiego Parku Technologicznego, 15 i 16 listopada. Żeby wziąć udział w spotkaniu, trzeba się wcześniej zarejestrować. Czekamy na zgłoszenia. Więcej informacji na www.technopark.kielce.pl

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Podwyżki cen prądu są nieuniknione

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie