Zapisz się na szkolenie skutecznego zarządzania płynnością finansową

Redakcja
Zapisz się na szkolenie skutecznego zarządzania płynnością finansową
Zapisz się na szkolenie skutecznego zarządzania płynnością finansową
Udostępnij:
Na terenie Świętokrzyskiego trwają szkolenia dla przedsiębiorców z zakresu skutecznego zarządzania płynnością finansową. Projekt dofinansowany przez fundusze z Unii Europejskiej realizowany będzie do końca października 2013 roku.

Dwudniowe szkolenia otwarte połączone są z indywidualnymi konsultacjami z zakresu zarządzania finansami w mikro i małej firmie. Projekt ruszył od 1 grudnia 2012, a potrwa do 31 października 2013. Jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji 200 przedsiębiorców i pracowników świętokrzyskich mikro i małych przedsiębiorstw z zakresu zarządzania płynnością finansową przedsiębiorstwa. W okresie realizacji projektu zostanie przeszkolonych 200 uczestników w 20 cyklach szkoleniowych. Liczebność grupy szkoleniowej wynosić będzie maksymalnie 12 osób, co zapewni odpowiedni komfort zajęć i możliwość kontaktu z trenerem. Każda grupa ukończy dwudniowy cykl szkoleniowy, łącznie 16 godzin zajęć, który będzie się składał z następujących modułów tematycznych:

I Moduł – Bankowe i finansowe instrumenty zarządzania płynnością finansową; II Moduł – Zabezpieczeni płatności; III Moduł – Wskaźniki płynności finansowej; IV Moduł – Kontrola płynności finansowej.

Wsparciem w ramach projektu mogą zostać objęte przedsiębiorstwa spełniające łącznie następujące kryteria: a) posiadające jednostkę organizacyjną na terenie województwa świętokrzyskiego (siedziba/oddział/filia); b) należące do sektora mikro i małej przedsiębiorczości zgodnie z definicją zawartą w Rozporządzeniu Komisji (WE) Nr 800/2008 z dnia 6 sierpnia 2008 roku; c) prowadzące działalność przynajmniej w jednej z następujących branż/sektorów według PKD 2007*: handel hurtowy i detaliczny, pozostała indywidualna działalność usługowa, przetwórstwo przemysłowe, dostawa wody, gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją, budownictwo, działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi, transport i gospodarka magazynowa, działalność finansowa i ubezpieczeniowa, działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, opieka zdrowotna. *również wówczas, gdy nie jest to działalność główna lub przeważająca. d) nie posiadające w swojej strukturze wyspecjalizowanych działów finansowych; nie wyłączonych z możliwości otrzymania pomocy publicznej na szkolenia. oraz pracownicy tych przedsiębiorstw, zamieszkujący na terenie województwa podlaskiego w rozumieniu przepisów KC, zatrudnieni w ramach stosunku pracy (czyli na umowę o pracę), a także osoby samozatrudnione (osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą nie zatrudniające pracowników). Uczestnikami szkoleń mogą być wyłącznie osoby, które uczestniczą w zarządzaniu finansami w przedsiębiorstwie. Kwalifikowanie uczestników do projektu odbędzie się na podstawie faktycznego zakresu obowiązków kandydata do udziału w projekcie.

Szczegółowe informacje na temat projektu i szkoleń dostępne są na stronie internetowej: www.szkolenia-finanse.pl oraz bezpośrednio w Biurze Projektu.
e-mail:[email protected], ul. Ignacego Paderewskiego 29/4, 25-502 Kielce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Środki z KPO obniżą inflację - komentarz

Wideo

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

f
faremka
Ile kosztuje ten Taskbeat? Czy będzie odpowiedni dla firmy, która zatrudnia kilkunastu pracowników? Mam spore problemy organizacyjne i szukam dobrego rozwiązania. Jakie rady?
R
RingSMS.pl
Dla świętokrzyskiego to akurat lepiej by było, jakby w szkoleniu mogły brać udział również osoby jeszcze nie posiadający działalności gospodarczej, studenci, czy po prostu zainteresowani prowadzeniem biznesu osoby młode 
 
 
g
gdulec
Taskbeat kosztuje 30 zeta miesięcznie za licencję na jedno stanowisko, chyba że ceny się jakoś zmieniły. Ja tyle w dalszym ciągu płacę. Wiem, że program miał również swoję wersje Enterprise, ale nie wiem o co w niej chodziło. Podejrzewam, że właśnie była to wersja na większą liczbę komputerów.
g
gdulec
Wszystkie te możliwości można skutecznie zastąpić. dobrym oprogramowaniem do zarządzania projektami. Kojarzycie taskbeat? Zamiast siedzieć na kursach lepiej po prostu zadbać o odpowiednią optymalizację działalności. Dodajesz zlecenia, wprowadzasz budzety, ważność prac do wykonania, a to dopiero początek możliwości. Najlepiej po prostu wypróbować na własnym biznesie.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie