Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Złoty Żuraw 2012. Wybieramy najładniejszą inwestycję roku

marzena
Już wkrótce rusza trzecia edycja konkursu na najlepszą inwestycję w Świętokrzyskiem. Przy pomocy czytelników i internautów wraz ze specjalistami będziemy wybierać najlepsze inwestycje minionego roku. To wspólne przedsięwzięcie Echa Dnia, Targów Kielce oraz portalu www.inwestycje.kielce.pl.

Najlepsze i najładniejsze inwestycje otrzymają nagrodę Złotego Żurawia, Srebrnego Żurawia oraz Żurawia Specjalistów. Specjalistami będą architekci ze znanych polskich pracowni. Statuetki Złotego i Srebrnego Żurawia zostanie przyzna-na w drodze głosowania czytelników i internatów.

 

Już od dziś, 22 marca, każdy może zgłaszać do nas kandydatury inwestycji z całego województwa, które zdaniem zgłaszającego zasługują na ten tytuł. Wyłonione kandydatury zbierzemy i zaprezentujemy w specjalnym dodatku „Echa Dnia”, który ukaże się w środę, 6 marca. Tego dnia rozpocznie się głosowanie, o którego szczegółach będziemy wkrótce informować. Kandydatury można zgłaszać pocztą elektroniczną na adres: [email protected], [email protected] oraz [email protected].
Przy każdej kandydaturze prosimy o zaznaczenie kategorii, w jakiej została dana kandydatura wystawiona. A kategorie mamy cztery. Są to: obiekty usługowe, obiekty przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej oraz obiekty mieszkaniowe. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany kategorii danej kandydatury. Wyniki obrad jury specjalistów oraz głosowania czytelników i internatów ogłosimy 5 kwietnia podczas targów DOM or-ganizowanych przez Targi Kielce.

Zgłoszenia można nadsyłać już od 22 marca. Każdy ma prawo nadesłać dowolną liczbę różnych zgłoszeń. Uwaga, zgłaszać można jedynie te inwestycje, które zostały oddane do użytku i odebrane w 2012 roku

od 7 lat
Wideo

Wyniki II tury wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia