MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Złoty Żuraw 2014. Zobacz najlepsze inwestycje w Świętokrzyskiem i wybierz najlepszą

marzena
W ubiegłorocznej edycji plebiscytu Złotego Żurawia w kategorii obiekty handlowe i usługowe otrzymał hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju. Otrzymał też wyróżnienie w powiecie buskim.
W ubiegłorocznej edycji plebiscytu Złotego Żurawia w kategorii obiekty handlowe i usługowe otrzymał hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju. Otrzymał też wyróżnienie w powiecie buskim. archiwum
Trwa piąta edycja konkursu Złoty Żuraw organizowanego przez "Echo Dnia", Targi Kielce i architektów. Głosowanie Czytelników na najładniejsze i najlepsze świętokrzyskie inwestycje budowlane ubiegłego roku zostało zakończone. Pora na ocenę specjalistów.

Po raz piąty w historii województwa przy pomocy czytelników i internautów wraz ze specjalistami wybieramy najlepsze inwestycje minionego roku. To wspólne przedsięwzięcie „Echa Dnia”, Targów Kielce oraz Politechniki Świętokrzyskiej.

ZOBACZ INWESTYCJE W ŚWIĘTOKRZYSKIE W KAŻDEJ KATEGORII

[b]Złoty Żuraw 2014. Obiekty Handlowe i Usługowe. ZOBACZ RANKING[/b]

Złoty Żuraw 2014. Obiekty Użyteczności Publicznej[b]. ZOBACZ [b][/b][b][b]RANKING[/b][/b][/b]

[b]Złoty Żuraw 2014. Obiekty mieszkaniowe[/b][b][b][b]. ZOBACZ [b][b][/b][/b][/b][b][b][b][b]RANKING[/b][/b][/b][/b][/b][/b]

Złoty Żuraw 2014. Obiekty bliskie mieszkańcom[b]. ZOBACZ [b][/b][b][b]RANKING[/b][/b][/b]

Złoty Żuraw 2014. Obiekty rewitalizowane[b]. ZOBACZ [b][/b][b][b]RANKING[/b][/b][/b]

Złoty Żuraw 2014. Obiekty przemysłowe[b]. ZOBACZ [b][/b][b][b]RANKING[/b][/b][/b]

 

Czytelnicy i specjaliści
Najlepsze i najładniejsze z nich otrzymają nagrodę Złotego Żurawia, Srebrnego Żurawia oraz Żurawia Specjalistów. A tymi specjalistami będą reprezentanci architektów z całej Polski oraz specjaliści z Politechniki Świętokrzyskiej. Statuetka Złotego i Srebrnego Żurawia zostanie przyznana w drodze głosowania czytelników i internautów. Żurawia Specjalistów wybiorą oni sami.

 

Dobre wzorce
- W naszym regionie powstaje coraz więcej wartościowej architektury, którą warto pokazywać. Dlatego wierzymy, że ten konkurs, promując dobre wzorce, wpłynie na jakość i wygląd naszego otoczenia. Warto, by inwestorzy, którzy wybierają tanie i słabej jakości rozwiązania, obserwują dobre projekty, ładną architekturę i wysoką jakość wykonania. Promujmy to, co dobre. Taka jest idea nagrody „Złoty Żuraw” - mówi Stanisław Wróbel, redaktor naczelny „Echa Dnia”, współorganizatora plebiscytu.

 

- Jako targi, współuczestniczymy w organizacji i budowaniu przestrzeni publicznej na wielu płaszczyznach. Organizujemy imprezy dla producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, jak i dla deweloperów,  którzy inwestują pieniądze w budynki mieszkalne i usługowe. Mamy targi turystyczne, gdzie pojawia się wielu hotelarzy oraz targi wyposażenia wnętrz. Pojawiają się więc ludzie, którzy decydują o kształcie przestrzeni publicznej naszego regionu. To oni finansują niekiedy bardzo wielkie projekty, zmieniające świat wokół nas. Jeszcze kilka lat temu dla inwestorów i klientów liczyła się przede wszystkim cena. Dziś architektura, wykończenie, detale, a nawet nazwa pracowni architektonicznej zaczynają mieć coraz większe znaczenie i wpływ na komercjalizację danego przedsięwzięcia. Rodzi się pozytywny trend, dla którego konkurs „Złoty Żuraw” jest dobrym fundamentem. Pokazujmy dobrą architekturę, dobre i ciekawe rozwiązania - dodaje prezes Targów Kielce, Andrzej Mochoń, współorganizator naszej akcji.

 

W naszym konkursie przewidziano sześć kategorii: obiekty handlowe i usługowe, obiekty użyteczności publicznej, obiekty mieszkaniowe, obiekty przemysłowe, obiekty bliskie mieszkańcom i obiekty rewitalizowane. Niestety przez cały 2014 nie wybudowano w regionie żadnego obiektu przemysłowego, więc nie będzie rywalizacji w tej kategorii. Zapraszamy do lektury naszego dodatku oraz głosowania na najlepsze projekty.

 

ZASADY GŁOSOWANIA
Wybieramy najlepsze inwestycje roku 2014 w województwie świętokrzyskim w sześciu kategoriach: 1. Obiekty handlowe i usługowe, 2. Obiekty użyteczności publicznej, 3. Obiekty mieszkaniowe, 4. Obiekty przemysłowe, 5. Obiekty bliskie mieszkańcom, 6. Obiekty rewitalizowane.
Obiekty nagrodzone Złotymi Żurawiami i Srebrnymi Żurawiami wybiorą pół na pół czytelnicy i internauci, głosując za pomocą SMS, kliknięć na echodnia.eu, a także na Facebooku oraz specjaliści. Specjaliści oddadzą swoje głosy na nominowane inwestycje w tajnym głosowaniu.
Nagrodę specjalną - Żurawia Specjalistów w każdej kategorii przyznają specjaliści, którymi będą reprezentanci architektów z całej Polski.

 

Wielka gala konkursu na targach Dom
  10 kwietnia 2015 roku
Rozstrzygnięcie piątej edycji plebiscytu Złoty Żuraw 2014 odbędzie się w piątek, 10 kwietnia 2015 roku, podczas uroczystej gali, która odbędzie się podczas trwającej w Targach Kielce wystawy branży budowlanej Dom i Ty. Targi te co roku są ogromnym wydarzeniem, zapowiadają bowiem wiosnę budowlaną i prezentują nowości na nadchodzący sezon.

Złoty Żuraw, Srebrny Żuraw, Żuraw Specjalistów - nagrody w konkursie
Laureatom konkursu, których wybiorą w drodze głosowania czytelnicy, internauci i architekci wręczymy na gali w Kielcach nagrody Złotego Żurawia, Srebrnego Żurawia i Żurawia Specjalistów, a będą nimi przedstawiciele środowiska architektów, za najładniejsze i najlepsze inwestycje budowlane, które powstały w województwie w 2014.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gadżety i ceny oficjalnego sklepu Euro 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia