Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Znany bank… rozdaje akcje GPW. Ty też możesz je dostać!

Jarosław PANEK, [email protected]
Jarosław Palonka, dyrektor kieleckiego oddziału Alior Banku: - To zapewne dość niestandardowe działanie banku, bo jeszcze nikt nigdy nie proponował w Polsce darmowych akcji firmy, która wejdzie na giełdę.
Jarosław Palonka, dyrektor kieleckiego oddziału Alior Banku: - To zapewne dość niestandardowe działanie banku, bo jeszcze nikt nigdy nie proponował w Polsce darmowych akcji firmy, która wejdzie na giełdę.
Takiej promocji w Polsce jeszcze nie było. Można dostać zupełnie za darmo akcje warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych, na które do 27 października trwają zapisy. Oczywiście otrzymane akcje giełdy, trafią na giełdę i kto wiem, może uda się jeszcze na nich dodatkowo zarobić.

Tym bankiem jest Alior Bank, który jako pierwszy na rynku stworzył taką niespotykaną ofertę dla inwestorów. W jej ramach mogą oni otrzymać bezpłatnie nawet 15 akcji GPW. Wystarczy skutecznie zarekomendować innym osobom otwarcie konta osobistego w Alior Banku. Promocja trwa do 31 grudnia 2010 roku.

Jakie trzeba
spełnić warunki?

Warunkiem niezbędnym do udziału w konkursie jest złożenie przez osobę rekomendującą zapisu na zakup akcji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA w Biurze Maklerskim Alior Banku. Dla klientów, którzy skutecznie zarekomendują innym osobom otwarcie konta osobistego w Alior Banku przewidziano nagrodę w postaci trzech darmowych akcji GPW za każdego poleconego klienta.

W ramach konkursu można zarekomendować 5 osób i tym samym zyskać bezpłatnie 15 dodatkowych akcji GPW. Dzięki temu składając zapisy w Biurze Maklerskim tego banku, klient może zyskać znacznie więcej niż gdyby skorzystał z oferty w innej instytucji.

Ale to nie koniec promocji. Dodatkowo bowiem ów konkurs rekomendacyjny można połączyć z promocją 1+2= 0%. Dzięki temu inwestorzy mogą również uzyskać pełne zwolnienie z prowizji maklerskiej na zakup akcji GPW.

 W przypadku, gdy klient Biura Maklerskiego Alior Banku poleci minimum dwóm osobom otwarcie tutaj rachunku brokerskiego i złożenie zapisu na akcje, uzyska zwolnienie z prowizji zarówno dla siebie jak i osób polecanych.

Aby rekomendujący otrzymał nieodpłatnie akcje, rekomendowany musi spełnić następujące warunki: otworzyć w oddziale Alior Banku rachunek osobisty do 30 listopada 2010 roku, otrzymać minimum jeden wpływ na rachunek do 31 grudnia 2010 oraz wykonać kartą płatniczą debetową minimum jedną transakcję, która zostanie rozliczona do 31 grudnia 2010.

Zapisy tylko
do 27 października!

Akcje GPW zostaną nabyte na rachunek rekomendującego w obrocie wtórnym do 31 stycznia 2011 roku na podstawie oświadczenia rekomendującego o przystąpieniu do konkursu, zawierającego upoważnienie dla banku do złożenia w imieniu klienta zlecenia kupna akcji. Ów zakup zostanie opłacony przez Alior Bank.

Przypomnijmy. Zapisy na ofertę zakupu akcji GPW przyjmowane są w Biurze Maklerskim Alior Banku do 27 października 2010, zaś promocja trwa do 31 grudnia 2010 roku.

 

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia