Kielce
Po ubiegłotygodniowej giełdowej przerwie, zarówno kupujący, jak i sprzedający postanowili nadrobić stracony czas i licznie stawili się na torze w Miedzianej Górze. Niestety, duża ilość wystawionych na sprzedaż aut nie wpływa znacząco na ich ceny, które od kilku miesięcy utrzymują się na bardzo podobnym poziomie.
Pierwsze nocne przymrozki zweryfikowały stan techniczny wielu samochodowych baterii. Dla tych, którym właśnie ten element wyposażenia samochodu odmówił posłuszeństwa, pocieszający jest fakt, że za akumulator będą musieli zapłacić kilkanaście procent mniej niż przed rokiem.
SANDOMIERZ
Kiepska pogoda nie odstraszyła miłośników motoryzacji. Na sandomierskiej giełdzie było prawie 900 aut i sporo oglądających. Jak zauważyliśmy, dochodziło do transakcji.
Na giełdzie niezmiennie dominują samochody niemieckie i francuskie, kilku – i kilkunastoletnie. Takie właśnie auta są najbardziej poszukiwane. Najlepiej jeśli mają instalację gazową lub silnik Diesla
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?