"Szczypiorniści" Politechniki Radomskiej przegrywają na zakończenie sezonu

/sid/
Artur Gryla (z piłką) oraz pozostali zawodnicy AZS Politechnika Radomska przegrali ostatni mecz sezonu Sz. Wykrota
Szczypiorniści AZS Politechnika Radomska zakończyli sezon porażką. W rozegranym awansem spotkaniu ostatniej kolejki przegrali 23:32 z KSSPR Końskie.

Dla obu drużyn wynik ostatniego w sezonie meczu miał jedynie prestiżowe znaczenie.

Pierwsza połowa, to wyrównana, zacięta walka, w której "akademicy" nieznacznie ustępowali rywalom, przegrywając po 30 minutach jedną bramką. Po wznowieniu gry, radomianie wyszli na prowadzenie 22:18. Ostatni kwadrans należał jednak do gości, którzy, zdobyli 14 bramek, przy jednym trafieniu "akademików", co dało zwycięstwo ekipie z Końskich.

Pozostałe spotkania ostatniej kolejki I ligi rozegrane zostaną w sobotę.

AZS Politechnika Radomska - KSSPR Końskie 23:32 (13:14)
AZS: Kuczyński - Dąbrowski 3, Przykuta 1, Mroczek 7, Kalita 6, Świeca 5, Guzik 0, Gryla 0, Sieczka 0, Kulik 1, Rurarz 0, Misiewicz 0.
Końskie: Ratuszniak, Kornecki - Trojanowski 3, Przybylski 5, Baturin 6, R. Napierała 2, Bąk 2, Słonicki 2, Smołuch 3, T.Napierała 6, Kubała 1, Iskra 2, Majchrzak 0.