1 1 połowa

Wisła Kraków

1

0 1 połowa

• Grzelczak w ostatniej akcji meczu dośrodkował na Bartosza Spiączkę który wyszedł sam na sam z bramkarzem i podwyższył prowadzenie !

• Koniec spotkania ! Górnik Łęczna wygrywa 3:1 z Wisłą Kraków !

• GOOOOOOOOOOOL !! Bartosz Spiączka stawia kropkę nad i ! 3:1 ! Sędzia kończy to spotkanie !

• Brlek znalazł się z piłką w polu karnym zbyt długo czekał na oddanie strzału i piłkę przejęli gospodarze

• Małecki w ostatniej chwili dobiegł do piłki, wrzucił w pole karne ale tylko w boczną siatkę.

• Cywka strzela z dystansu, bardzo niecelnie

• Wiślacy długo utrzymują się na połowie rywali, szukają wyrównującego gola.

• Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy. Atoche schodzi , w jego miejsce Tymiński.

• Kapitalnie dwukrotnie na 18 metrze Bonin zakręcił Spićića i oddał kapitalny strzał z lewej nogi pod poprzeczkę !!

• GOOOOOOOOOOOOOL !!!! Ależ braaamka !! Górnik Łęczna 2:1 !!! Grzegorz Bonin !!

• Małecki dośrodkowywał w pole karne na dalszy słupek, piłka opuściła boisko.

• Za Videmonta na murawie melduje się Boguski.

• Grzelczak dośrodkowywał w pole karne, Spiączka nie zdołał oddać dobrego strzału.

• Wrzutka w pole karne z rzutu rożnego, piłka odbiła się od Pitrego trafiając pod nogi Głowackiego a ten, prostym strzałem doprowadza do remisu !

• GOOOOOOOOOOOOOL !!! Arkadiusz Głowacki !!

• Małecki taki centro-strzał na bramkę, będzie jeszcze rzut rożny po interwencji Małeckiego.

• Kontra Górnika Łęczna, Strzał Grzelczaka bardzo mocny i minimalnie nie celny !

• Dośrodkowanie Drewniaka na głowe Śpiączki, strzał w środek bramki głową prosto w ręce Załuski. Było groźnie !

• Wrzutka Małeckiego w pole karne nie doszedł do niej Brożek.

• Stilić ----------------> Valencia

• Podwójna zmiana w szeregach Wisły Kraków : Paweł Brożek za Zdenka Ondraska oraz Ever Valencia za Semira Stilicia.

• Krótko rozegrany ten stały fragment gry, dużo niedokładności i Małecki nie dochodzi do tego podania. Od autu gospodarze.

• Rzut wolny dla gości. Piłkę ustawia sobie Stilić

• Bonin dalekie podanie w pole karne, Załuska spokojnie to wyłapuje.

• Błąd Dźwigały, piłkę otrzymał Małecki, z lewej strony szukał dośrodkowania jednak zablokowany w ostatniej chwili i rzut rożny dla Wisły

• Bonin z 13 metra od bramki uderzał z pierwszej piłki ale bardzo niecelnie. Od bramki Załuska.

• Dośrodkowanie w pole karne Leandro, skutecznie wybija Uryga. Górnik w natarciu od pierwszych minut tej drugiej połowy.

• Zaczynamy drugą odsłonę tego spotkania !

• Arbiter kończy tą pierwszą połowę ! Górnik Łęczna prowadzi 1:0 z Wisła Kraków.

• Ależ znakomita szansa dla gospodarzy ! Bonin dośrodkował piłkę w pole karne, tam w polu karnym Drewniak miał kapitalną szansę na podwyższenie prowadzenia jednak, jego strzał minimalnie nie celny !

• Ostatnie 2 minuty tej pierwszej połowy, wszystko wskazuje a to, że wynik już nie ulegnie zmianie w tej pierwszej połowie.

• Dośrodkowanie w pole karne, Pitry w zamieszaniu uderzał piłkę i korner.

• Żółtą kartką za faul na Grzelczaku ukarany Brlek

• Najwyżej do piłki wyskoczył Pitry i oddalił zagrożenie

• Małecki wywalczył rzut rożny dla Wisły.

• Zwolniło nam widowisko, przy piłce utrzymują się przyjezdni ale bez szaleńczych ataków na bramkę Górnika.

• Leży na murawie Matei, zderzył się z Ondraskiem.

• Videmont był pociągany za koszulkę, z rzutu wolnego wrzucał Stilić, nieporozumienie i piłka w rękach Małeckiego.

• Mądrze gospodarze po strzelonej bramce nie zamierzają się cofać do defensywy.

• Śpiączka długo czekał aż któryś z jego kolegów podłączy się do akcji, z lewego skrzydła prefekcyjnie futbolówkę zagrał Grzelczak i Śpiączka nie miał problemów by skierować ją do siatki rywala !

• GOOOOOOOOOOOL !!! Górnik Łęczna prowadzi 1:0 !!

• Teraz próbował Bonin, piłka po rykoszecie w ręce Załuski.

• Pokusił się na strzał w polu karnym Grzelczak jednak zbyt słabo, Uryga ze spokojem to wybija.

• Groźne uderzenie Małeckiego, strzał celny ale pewnie łapie piłkę Małecki - bramkarz Górnika.

• Przejęli teraz posiadanie piłki przyjezdni jednak póki co niewiele z tego wynika.

• Dośrodkowywana piłka przez Drewniaka opuściła boisko.

• Grzelczak dośrodkowywał na dobrze ustawionego w polu karnym Śpiączkę, Uryga wybija piłkę na rzut rożny.

• Małecki znalazł prostopadłym podaniem Ondraska jego strzał zablokowany.

• Atoche uderzał teraz na bramkę Załuski, trafił jednak w plecy Brleka i nadal w posiadaniu piłki łęcznianie.

• Nic jednak z tego kornera nie wynikło, wybijają piłkarze Wisły futbolówkę.

• Górnik Łęczna będzie miała rzut różny. PIłkę ustawia sobie Drewniak

• Dośrodkowanie Grzelczaka, przejął piłkę Małecki, który nie miał do kogo podać. Strata i gospodarze szykują kolejną akcję.

• Leandro chciał zagrać do swoich kolegów dalekim podaniem w pole karne, Załuska spokojnie to wyłapuje.

• Przy piłce utrzymują się teraz podopiecznie Franciszka Smudy jednak tylko na własnej połowie.

• Wrzutka w pole karne, skutecznie głową Uryga oddala zagrożenie.

• Faul na Leandro i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

• Pierwsza akcja przyjezdnych, do dalekiego podania z głębi pola nie doszedł jednak Videmont i od bramki wybija Małecki.

• Godzina 18:00 zaczynamy Multiligę w Ekstraklasie ! Na stadionie w Lublinie środka zaczynają gospodarze.

• Zawodnicy obu drużyn już na murawie, Wisła zagra na czerwono - biało, gospodarze w swoich domowych zielonych trykotach.

• Sytuacja w tabeli.. Co tu dużo mówić. Gospodarze niezmiennie plasują się na samym dole tabeli z dorobkiem 27 punktów. Znacznie lepiej, bo aż na wysokim 5 miejscu z 44 punktami na koncie plasują się wiślacy.