Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sobolice, Sanice ul. Długa
Pokaż więcej
Renata Elżbieta Pokornowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY
29
(31,87%)
Grzegorz Jan Stachera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM
62
(68,13%)
Okręg 2
Sanice ul. Wojska Polskiego, Sanice ul. Młyńska, Dobrzyń
Pokaż więcej
Angelika Barbara Hic
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY
52
(57,14%)
Mirosława Ewa Bruź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM
39
(42,86%)
Okręg 3
Lipna od nru 1 do nru 63A
Pokaż więcej
Lucjan Chmielowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY
44
(36,36%)
Monika Agata Pankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM
77
(63,64%)
Okręg 4
Lipna od nru 64 do nru 106, Jamno
Pokaż więcej
Grzegorz Brewczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY
50
(38,76%)
Adam Marcin Klisowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM
79
(61,24%)
Okręg 5
Bucze, Przewóz ul. Wojska Polskiego
Pokaż więcej
Joanna Magdalena Ostaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY
65
(52,85%)
Mirosław Malec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM
58
(47,15%)
Okręg 6
Przewóz ul. Kościelna, Przewóz ul. Krótka, Przewóz ul. Szkolna, Przewóz ul. Okrężna
Pokaż więcej
Krzysztof Zbigniew Serwatka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY
69
(70,41%)
Irena Janina Śledź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM
29
(29,59%)
Okręg 7
Przewóz ul. Zielona, Przewóz ul. Kwiatowa, Przewóz ul. Spacerowa, Przewóz ul. Parkowa
Pokaż więcej
Ryszard Józef Femlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY
32
(32,99%)
Marian Adam Kutasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM
65
(67,01%)
Okręg 8
Przewóz ul. Kolejowa, Przewóz ul. Sportowa, Przewóz ul. Podmiejska
Pokaż więcej
Jarosław Borkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY
64
(55,65%)
Waldemar Marian Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM
51
(44,35%)
Okręg 9
Przewóz ul. Świerczewskiego, Potok
Pokaż więcej
Edyta Anna Krasuska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY
54
(52,43%)
Stanisław Adam Kamiennik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM
49
(47,57%)
Okręg 10
Zbigniew Staniek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM
0
(0,00%)
Okręg 11
Dąbrowa Łużycka, Włochów
Pokaż więcej
Katarzyna Pazera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY
41
(45,05%)
Adrian Marcin Przybyłek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM
50
(54,95%)
Okręg 12
Piotrów od nru 1 do nru 24, Piotrów od nru 41 do nru 67
Pokaż więcej
Krzysztof Melski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY
46
(42,99%)
Dariusz Kokosza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM
61
(57,01%)
Okręg 13
Piotrów od nru 25 do nru 40
Pokaż więcej
Katarzyna Gabriela Zdybowicz-Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY
71
(61,74%)
Grażyna Wanda Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM
44
(38,26%)
Okręg 14
Beata Prosół
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY
47
(46,53%)
Bogusława Czesława Szlachetka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM
54
(53,47%)
Okręg 15
Barbara Suska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ STROJNY
62
(48,82%)
Krzysztof Karlikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA-NASZ DOM
65
(51,18%)