Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Przasnysz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Magdalena Jankowska
28
(0,37%)
-
1
Janusz Osiadacz
487
(6,45%)
-
2
Jolanta Kaczorek
366
(4,85%)
-
4
Krystyna Sawicka
193
(2,56%)
-
3
Leszek Tadeusz Dęby
179
(2,37%)
-
5
Michał Daniel Soliwodzki
144
(1,91%)
-
7
Grzegorz Cołosiński
176
(2,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
-
1
Kamil Wierzbicki
236
(3,13%)
-
3
Magdalena Król
306
(4,05%)
-
2
Jarosław Tomaszewski
75
(0,99%)
-
4
Jacek Klinger
221
(2,93%)
-
7
Olga Obojska
80
(1,06%)
-
5
Kamil Wojciech Prekiel
135
(1,79%)
-
6
Maria Tubis
118
(1,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Zbigniew Makowski
152
(2,01%)
-
2
Katarzyna Wróblewska
249
(3,30%)
-
6
Justyna Kamińska
57
(0,75%)
-
3
Henryk Gauze
99
(1,31%)
-
1
Krzysztof Bieńkowski
1 694
(22,43%)
-
5
Grzegorz Lewandowski
82
(1,09%)
-
4
Agnieszka Gadomska
174
(2,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
1
Waldemar Marek Trochimiuk
982
(13,00%)
-
4
Wiesława Barbara Helwak
83
(1,10%)
-
6
Renata Kosman
61
(0,81%)
-
3
Szymon Mariusz Knieć
243
(3,22%)
-
5
Arkadiusz Siejka
238
(3,15%)
-
2
Sławomira Teresa Ejsmund
179
(2,37%)
-
7
Jarosław Szmulski
514
(6,81%)
Okręg 2
gminy: Czernice Borowe, Krasne, Przasnysz.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Wanda Marchlińska
148
(2,62%)
-
4
Piotr Sekuna
323
(5,71%)
-
1
Jarosław Antoni Tybuchowski
247
(4,37%)
-
3
Rafał Gotowiec
417
(7,37%)
-
2
Mariusz Szempliński
443
(7,83%)
-
6
Wanda Amenda
54
(0,95%)
-
7
Anna Chodkowska
302
(5,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
-
1
Przemysław Sawicki
109
(1,93%)
-
2
Zbigniew Ulatowski
85
(1,50%)
-
3
Mateusz Tomaszewski
77
(1,36%)
-
4
Robert Silski
61
(1,08%)
-
7
Aneta Niedziałkowska
40
(0,71%)
-
6
Klaudia Traczyk
46
(0,81%)
-
5
Karolina Anna Rozenek
121
(2,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Renata Wenda
582
(10,29%)
-
2
Paweł Stanisław Szczepkowski
594
(10,50%)
-
4
Małgorzata Grabowska
436
(7,71%)
-
5
Andrzej Kamiński
139
(2,46%)
-
3
Tomasz Ireneusz Sadowski
258
(4,56%)
-
7
Jacek Tomczak
106
(1,87%)
-
6
Sylwia Suchodolska-Jakóbiak
165
(2,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
3
Ryszard Bruździak
57
(1,01%)
-
1
Leszek Czarzasty
313
(5,53%)
-
6
Ewa Miłoszewska
58
(1,03%)
-
4
Joanna Glinka
196
(3,46%)
-
2
Barbara Biraga
215
(3,80%)
-
5
Mirosław Morawski
21
(0,37%)
-
7
Barbara Bartosiewicz
44
(0,78%)
Okręg 3
gminy: Jednorożec, Krzynowłoga Mała
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Dariusz Wilga
488
(9,37%)
-
1
Marek Walędziak
390
(7,49%)
-
2
Bogdan Kruszewski
285
(5,47%)
-
6
Magdalena Przewodowska
87
(1,67%)
-
5
Barbara Anna Nizielska
297
(5,70%)
-
4
Maria Magdalena Malińska
561
(10,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
-
2
Mirosław Konopka
195
(3,74%)
-
3
Grzegorz Rykaczewski
33
(0,63%)
-
4
Milena Furman
64
(1,23%)
-
5
Izabela Alicja Berg
31
(0,60%)
-
6
Katarzyna Mażewska
22
(0,42%)
-
1
Marcin Jakubowski
90
(1,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Magdalena Komor-Grabowska
358
(6,87%)
-
5
Krystyna Bartosiewicz
81
(1,55%)
-
2
Paweł Mostowy
598
(11,48%)
-
1
Tadeusz Niestępski
471
(9,04%)
-
4
Justyna Maria Olszewska
182
(3,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
5
Edward Orłowski
442
(8,48%)
-
3
Rafał Pliszka
135
(2,59%)
-
2
Dariusz Jan Chodkowski
69
(1,32%)
-
1
Grażyna Błędek
159
(3,05%)
-
6
Małgorzata Bukowska
139
(2,67%)
-
4
Jolanta Kijora
33
(0,63%)
Okręg 4
miasto i gmina Chorzele
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grażyna Wałpuska
141
(3,21%)
-
3
Wojciech Piórkowski
242
(5,51%)
-
5
Krzysztof Andrzej Kulasik
209
(4,76%)
-
4
Grażyna Izabela Tymińska
117
(2,66%)
-
1
Zenon Szczepankowski
1 904
(43,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wiesław Zyra
445
(10,13%)
-
4
Krzysztof Adam Nieliwodzki
717
(16,32%)
-
3
Bartosz Jakub Zaborowski
217
(4,94%)
-
5
Teresa Deptuła
64
(1,46%)
-
2
Hanna Grażyna Rzepczyńska
337
(7,67%)