Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Bielawa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ferdynand Ardelli
306
(2,74%)
-
6
Janusz Węgliński
74
(0,66%)
-
2
Dariusz Mirosław Gortych
411
(3,68%)
-
5
Krzysztof Marek Florczak
410
(3,67%)
-
7
Donata Wajda
93
(0,83%)
-
4
Krystyna Szustak
276
(2,47%)
-
8
Irena Skibniewska-Kozak
273
(2,44%)
-
1
Małgorzata Joanna Greiner
1 348
(12,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Magdalena Ludmiła Molasy
189
(1,69%)
-
4
Anna Stawiarska
251
(2,25%)
-
1
Jacek Grzebieluch
1 563
(13,98%)
-
3
Monika Blukacz
316
(2,83%)
-
5
Barbara Rakowska-Sulimowicz
200
(1,79%)
-
2
Janusz Stanisław Cąber
787
(7,04%)
-
6
Małgorzata Agnieszka Driemel
123
(1,10%)
-
8
Radosław Działa
110
(0,98%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Agnieszka Urszula Osiewała
273
(2,44%)
-
1
Robert Aleksy Czajkowski
343
(3,07%)
-
2
Marek Malka
300
(2,68%)
-
8
Beata Małgorzata Masalska
116
(1,04%)
-
5
Stanisław Urbanek
86
(0,77%)
-
7
Lidia Krystyna Pajda
218
(1,95%)
-
4
Irena Halina Andrzejczak
37
(0,33%)
-
6
Marcin Dawid Stec
49
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY
-
5
Edyta Prosuł
62
(0,55%)
-
2
Krystian Paweł Bajrakowski
370
(3,31%)
-
3
Alicja Ewa Rak
223
(1,99%)
-
7
Katarzyna Raszewska
81
(0,72%)
-
1
Adam Paweł Domagała
931
(8,33%)
-
6
Waldemar Trzciałkowski
15
(0,13%)
-
4
Dorota Małgorzata Środoń
55
(0,49%)
-
8
Mateusz Zbigniew Banaś
127
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Kamil Andrzej Hałaczkiewicz
521
(4,66%)
-
3
Małgorzata Sławomira Cebulska
68
(0,61%)
-
2
Jan Krzysztof Kaptur
285
(2,55%)
-
5
Elżbieta Maria Bednarek
62
(0,55%)
-
7
Jolanta Sowińska
70
(0,63%)
-
4
Paweł Piotr Ochota
67
(0,60%)
-
6
Ewa Izabela Jasińska-Mucha
48
(0,43%)
-
8
Jan Jaśkiewicz
43
(0,38%)
Okręg 2
miasto Dzierżoniów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Eugeniusz Jan Łabęcki
416
(3,32%)
-
8
Jadwiga Renata Patalon
91
(0,73%)
-
7
Bożena Pyrkosz
272
(2,17%)
-
5
Grzegorz Hercuń
236
(1,88%)
-
6
Katarzyna Magdalena Kowalczyk
236
(1,88%)
-
4
Krystyna Marta Okoniewska
416
(3,32%)
-
2
Maciej Mieczysław Rojek
446
(3,56%)
-
1
Janusz Karol Maniecki
1 127
(9,00%)
-
3
Kazimierz Mikołaj Janeczko
394
(3,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Janusz Guzdek
1 268
(10,12%)
-
5
Krzysztof Piotr Nawrot
355
(2,83%)
-
7
Dorota Sało
319
(2,55%)
-
4
Elwira Anna Chamczyńska
271
(2,16%)
-
2
Tomasz Łukasz Mitraszewski
529
(4,22%)
-
8
Dorota Maria Miernicka
97
(0,77%)
-
6
Iwona Mirosława Cegiełka
211
(1,68%)
-
9
Andrzej Jacek Bolisęga
477
(3,81%)
-
3
Krzysztof Jerzy Zawadzki
339
(2,71%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Jerzy Zygmunt Śliwka
43
(0,34%)
-
2
Zygmunt Godlewski
100
(0,80%)
-
1
Marek Bernard Nowakowski
340
(2,71%)
-
3
Helena Jadwiga Sendyk
62
(0,49%)
-
7
Jolanta Błoch
32
(0,26%)
-
5
Arkadiusz Andrzej Kozłowski
34
(0,27%)
-
8
Natalia Buława
17
(0,14%)
-
6
Krystyna Klementyna Pawlak
29
(0,23%)
-
9
Jan Swat
33
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY
-
1
Marek Mieczysław Piorun
1 276
(10,19%)
-
3
Izabela Anna Piwko-Zadrożna
546
(4,36%)
-
2
Ewa Barbara Florczak
519
(4,14%)
-
4
Leszek Zdzisław Kiepał
90
(0,72%)
-
5
Wanda Maria Ostrowska
161
(1,29%)
-
9
Robert Jerzy Grajek
137
(1,09%)
-
7
Bożena Ewa Strzelczyk
117
(0,93%)
-
6
Henryk Robert Smolny
189
(1,51%)
-
8
Jacek Robert Mickiewicz
98
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
6
Anna Maria Sawic
52
(0,42%)
-
7
Tomasz Krupski
97
(0,77%)
-
8
Katarzyna Marzena Lipińska
41
(0,33%)
-
9
Mirosław Grzegórski
55
(0,44%)
-
5
Joanna Gruszewska
88
(0,70%)
-
2
Aneta Edyta Remin
100
(0,80%)
-
1
Tomasz Smolarz
514
(4,10%)
-
3
Piotr Stefan Bielecki
177
(1,41%)
-
4
Agnieszka Krasnodębska
80
(0,64%)
Okręg 3
miasto Pieszyce, gmina Dzierżoniów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Janusz Jerzy Borek
360
(4,98%)
-
4
Barbara Maria Ostrowska
158
(2,19%)
-
1
Marcin Pięt
1 205
(16,68%)
-
3
Anna Wanda Bukowska
205
(2,84%)
-
6
Grażyna Anna Król
406
(5,62%)
-
5
Dominik Stanisław Piątkowski
274
(3,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jolanta Grażyna Zarzeka
636
(8,80%)
-
2
Krzysztof Tomasz Twardak
317
(4,39%)
-
6
Krzysztof Galiak
533
(7,38%)
-
4
Jarosław Tomasz Pawlaczek
276
(3,82%)
-
5
Bożena Józefa Chojnacka
123
(1,70%)
-
3
Lidia Czesława Zakrzewska-Strózik
104
(1,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Agnieszka Małgorzata Góral
87
(1,20%)
-
3
Zbigniew Tadeusz Kondiuch
38
(0,53%)
-
5
Grażyna Maria Kuszyk-Morawska
27
(0,37%)
-
4
Maria Teresa Kijas
23
(0,32%)
-
6
Józef Świtalski
180
(2,49%)
-
1
Stefan Ryszard Gorlicki
198
(2,74%)
KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY
-
1
Ryszard Henryk Podolski
581
(8,04%)
-
2
Paweł Brzozowski
289
(4,00%)
-
4
Przemysław Przybyszewski
277
(3,83%)
-
5
Anna Monika Szpila
105
(1,45%)
-
6
Bernadetta Joanna Szczypka
711
(9,84%)
-
3
Anna Katarzyna Kwiatkowska
113
(1,56%)
Okręg 4
miasto Piława Górna, gmina Łagiewniki, miasto i gmina Niemcza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Urszula Anna Cieleban
225
(2,87%)
-
3
Ewa Dorota Mika
247
(3,15%)
-
1
Krzysztof Jerzy Bielawski
826
(10,52%)
-
2
Janusz Szpot
1 436
(18,29%)
-
6
Urszula Wójciga
62
(0,79%)
-
4
Marek Adam Wolniak
136
(1,73%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Grzegorz Józef Kosowski
983
(12,52%)
-
2
Grzegorz Franciszek Cichoń
652
(8,30%)
-
3
Małgorzata Dziurok
323
(4,11%)
-
5
Andrzej Kaczmarczyk
138
(1,76%)
-
4
Barbara Krystyna Kałamaga
143
(1,82%)
-
6
Patrycja Paula Pelczar
284
(3,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Zbigniew Stefan Cichosz
104
(1,32%)
-
1
Julian Lesław Sadek
296
(3,77%)
-
5
Władysław Kołt
117
(1,49%)
-
3
Krystyna Rentka
57
(0,73%)
-
4
Alicja Józefa Adamczyk
34
(0,43%)
-
6
Anna Agnieszka Szykowna
41
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY
-
1
Henryk Kos
386
(4,92%)
-
3
Beata Grażyna Basiuk
171
(2,18%)
-
5
Tomasz Dudlej
140
(1,78%)
-
2
Hanna Barbara Grzeszczak-Nowak
248
(3,16%)
-
4
Monika Karolina Jędrusik
40
(0,51%)
-
6
Wacław Alojzy Dziendziel
460
(5,86%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Marek Szachniewicz
180
(2,29%)
-
2
Bartosz Tomasz Falikowski
51
(0,65%)
-
3
Renata Marta Szachniewicz
73
(0,93%)