Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Tarnów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Stelmach
1 509
(14,00%)
-
2
Mariusz Paweł Tyrka
1 440
(13,36%)
-
3
Krystyna Jolanta Dudoń
886
(8,22%)
-
4
Anna Agata Chmura
825
(7,65%)
-
6
Sławomir Wojtasik
1 258
(11,67%)
-
5
Teresa Pantera
514
(4,77%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Alina Maria Barbachen
681
(6,32%)
-
1
Józef Kazimierz Lazarowicz
1 155
(10,71%)
-
3
Antoni Józef Batko
465
(4,31%)
-
4
Jan Michalik
179
(1,66%)
-
6
Irena Podraza
199
(1,85%)
-
5
Dorota Janina Dyngosz
102
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
1
Krzysztof Mariusz Kukułka
822
(7,62%)
-
2
Joanna Elżbieta Piotrowicz
231
(2,14%)
-
3
Marek Łukasz Oruba
103
(0,96%)
-
4
Julian Kazimierz Chaim
66
(0,61%)
-
6
Urszula Małgorzata Dedek
145
(1,34%)
-
5
Grażyna Maria Ścieńska
202
(1,87%)
Okręg 2
Gmina Tuchów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bogdan Józef Płachno
1 418
(19,39%)
-
3
Sylwia Marzena Schabowska
704
(9,63%)
-
4
Jacek Jan Skruch
642
(8,78%)
-
2
Grażyna Karaś
805
(11,01%)
-
5
Elżbieta Maria Kłósek
169
(2,31%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Andrzej Grzegorz Słowik
518
(7,08%)
-
2
Irena Leś-Skiba
121
(1,65%)
-
5
Tadeusz Sobyra
148
(2,02%)
-
3
Stanisław Józef Łazarek
86
(1,18%)
-
4
Sylwia Maria Ciszek
96
(1,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
1
Mieczysław Jan Kras
683
(9,34%)
-
2
Mariusz Piotr Ryś
1 175
(16,07%)
-
4
Agnieszka Maria Sikoń
204
(2,79%)
-
3
Elżbieta Ewa Kurczab
309
(4,23%)
-
5
Piotr Kazimierz Wróbel
235
(3,21%)
Okręg 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Lucyna Warzecha
325
(4,51%)
-
4
Monika Wiesława Kądziołka
250
(3,47%)
-
1
Roman Łucarz
2 323
(32,24%)
-
2
Marek Paweł Rogoż
285
(3,96%)
-
5
Dawid Wojciech Kurzawski
868
(12,05%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Adam Roman Biedroń
1 049
(14,56%)
-
2
Krzysztof Wit Zając
159
(2,21%)
-
3
Ewa Migała
125
(1,73%)
-
4
Lucyna Martyna Łoś
154
(2,14%)
-
5
Lesław Wiktor Wójcik
250
(3,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
1
Jadwiga Kusior
420
(5,83%)
-
3
Sebastian Antoni Pis
425
(5,90%)
-
2
Katarzyna Smolik
462
(6,41%)
-
4
Karol Tomasz Szwedo
40
(0,56%)
-
5
Anna Cabaj
70
(0,97%)
Okręg 4
Gminy: Radłów, Wierzchosławice, Wietrzychowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jacek Henryk Hudyma
1 993
(19,37%)
-
2
Jadwiga Łucarz
831
(8,08%)
-
3
Józef Trytek
593
(5,76%)
-
4
Maria Ewa Barnaś-Drąg
341
(3,31%)
-
5
Zbigniew Leon Kowalski
494
(4,80%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Jolanta Morawiec
66
(0,64%)
-
2
Grzegorz Bartłomiej Piotrowski
228
(2,22%)
-
1
Stefan Dzik
998
(9,70%)
-
4
Maria Zofia Magoń
140
(1,36%)
-
5
Roman Witos
697
(6,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
1
Marek Podraza
2 244
(21,81%)
-
3
Magdalena Pazdan
345
(3,35%)
-
4
Kamil Maksymilian Sobota
471
(4,58%)
-
2
Tadeusz Kazimierz Sitko
697
(6,77%)
-
5
Urszula Grabka
150
(1,46%)
Okręg 5
Gminy: Lisia Góra, Skrzyszów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Józef Gądek
1 229
(10,86%)
-
3
Jerzy Zabawa
479
(4,23%)
-
6
Katarzyna Lucyna Kilian
866
(7,65%)
-
5
Magdalena Anna Kopczyńska
926
(8,18%)
-
1
Zbigniew Antoni Kuta
1 739
(15,36%)
-
4
Bożena Stono
805
(7,11%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Stanisław Wolak
973
(8,59%)
-
2
Krzysztof Kowalski
300
(2,65%)
-
3
Barbara Pabian
140
(1,24%)
-
4
Małgorzata Anna Woźniak
39
(0,34%)
-
5
Grażyna Janina Merchut
127
(1,12%)
-
6
Adam Kazimierz Micek
157
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
1
Anna Maria Grabczyńska
1 179
(10,41%)
-
2
Jerzy Franciszek Sysło
998
(8,82%)
-
3
Marzena Józefa Budzik
385
(3,40%)
-
6
Dariusz Tomasz Niemiec
324
(2,86%)
-
5
Bożena Małgorzata Świątek
280
(2,47%)
-
4
Krzysztof Piotr Czarnik
375
(3,31%)
Okręg 6
Gminy: Gromnik, Ciężkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Małgorzata Jadwiga Dębosz
281
(3,81%)
-
1
Stanisław Haraf
1 279
(17,35%)
-
2
Zbigniew Gotfryd
700
(9,50%)
-
3
Józef Szymański
909
(12,33%)
-
4
Jolanta Święch-Wantuch
145
(1,97%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zbigniew Karciński
1 980
(26,86%)
-
2
Stanisław Kuropatwa
676
(9,17%)
-
4
Daniela Agnieszka Zuchowicz
60
(0,81%)
-
3
Anna Maria Miłkowska
280
(3,80%)
-
5
Witold Szczudrawa
345
(4,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
3
Bartosz Sebastian Plata
48
(0,65%)
-
5
Grzegorz Jacek Ślęczek
22
(0,30%)
-
1
Jacek Grzegorz Pilch
216
(2,93%)
-
4
Danuta Kostrzyńska
70
(0,95%)
-
2
Agnieszka Włudyka-Śliwa
360
(4,88%)
Okręg 7
Gminy: Pleśna, Wojnicz, Zakliczyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Irena Helena Kusion
1 265
(8,24%)
-
1
Paweł Smoleń
3 279
(21,37%)
-
3
Anna Zofia Wadas
977
(6,37%)
-
5
Józef Gwiżdż
988
(6,44%)
-
4
Lucyna Malec
812
(5,29%)
-
6
Jacek Józef Włodek
844
(5,50%)
-
7
Przemysław Krzysztof Skruch
719
(4,69%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Adam Marian Czaplak
696
(4,54%)
-
4
Beata Maria Padło
231
(1,51%)
-
2
Jan Jakub Szczerba
711
(4,63%)
-
5
Piotr Jan Nadolnik
210
(1,37%)
-
6
Małgorzata Maria Woda
127
(0,83%)
-
7
Barbara Kłósek
278
(1,81%)
-
3
Kazimierz Burnat
1 089
(7,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
4
Arleta Małgorzata Krakowska
135
(0,88%)
-
3
Józef Piotr Wojtas
780
(5,08%)
-
1
Robert Grzegorz Kłósek
552
(3,60%)
-
5
Magdalena Katarzyna Zamiatała
186
(1,21%)
-
2
Jacek Szczepan Kurek
794
(5,17%)
-
7
Jerzy Tadeusz Soska
634
(4,13%)
-
6
Katarzyna Agata Gołębiowska
39
(0,25%)
Okręg 8
Gminy: Szerzyny, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Jan Pilch
1 207
(10,25%)
-
5
Elżbieta Kamińska-Zając
977
(8,30%)
-
6
Władysław Olszówka
1 134
(9,63%)
-
3
Krzysztof Płaczek
1 875
(15,92%)
-
2
Teresa Alicja Połoska
1 104
(9,38%)
-
4
Agnieszka Rąpała-Pawluś
781
(6,63%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Roman Gabryel
730
(6,20%)
-
5
Renata Górka
282
(2,40%)
-
2
Wacław Sychta
818
(6,95%)
-
3
Elżbieta Lipenska
177
(1,50%)
-
4
Danuta Maria Konieczna
53
(0,45%)
-
6
Krzysztof Jan Wantuch
312
(2,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
2
Tomasz Burza
676
(5,74%)
-
1
Kazimierz Fudala
672
(5,71%)
-
4
Małgorzata Siwek-Słomska
604
(5,13%)
-
3
Agata Barbara Marcinek
372
(3,16%)