Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ulice: Akacjowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Bursztynowa, Cisowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Dębowa, Głogowa, Grabowa, Jałowcowa, Janusza Korczaka 3, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lawendowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Morelowa, Orzechowa, Rubinowa, Sosnowa, Srebrna, Szafirowa, Świerkowa, Wiśniowa, Złota 4, od 19 - do końca, Osiedla: Błękitne, Tęczowe, Złote
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY
-
1
Bolesław Stanisław Wilkos
340
(10,25%)
-
3
Maciej Smolarz
64
(1,93%)
-
4
Jacek Magierowski
13
(0,39%)
-
5
Ewelina Agnieszka Fortuna
24
(0,72%)
-
2
Czesław Kazimierz Jaworski
177
(5,33%)
-
6
Elżbieta Menzel
19
(0,57%)
-
7
Ewa Barbara Starzycka
30
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO
-
6
Maciej Tadeusz Kiesewetter
184
(5,55%)
-
1
Dorota Lidia Pieszczuch
782
(23,57%)
-
2
Ireneusz Żygadło
192
(5,79%)
-
3
Radosław Krzysztof Drabczyk
306
(9,22%)
-
4
Arkadiusz Jacek Rabiej
77
(2,32%)
-
5
Agata Kamila Konieczka
47
(1,42%)
-
7
Sylwia Renata Ganowicz-Kotus
96
(2,89%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jan Kwinta
87
(2,62%)
-
2
Krystyna Zofia Łyczba
16
(0,48%)
-
3
Stanisław Rzepecki
12
(0,36%)
-
5
Artur Ryszard Łopatowski
7
(0,21%)
-
4
Helena Błoch
10
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Joanna Kinga Kośla
30
(0,90%)
-
2
Ireneusz Wagnerowski
101
(3,04%)
-
3
Roman Antoni Bukowski
167
(5,03%)
-
1
Roman Kowalczyk
322
(9,70%)
-
7
Janusz Józef Balcerzak
54
(1,63%)
-
5
Joanna Nowicka
45
(1,36%)
-
6
Agnieszka Wajda
36
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Robert Krzysztof Baj
47
(1,42%)
-
5
Adrian Tomasz Bigoń
5
(0,15%)
-
2
Joanna Bigoń
10
(0,30%)
-
4
Małgorzata Ryczek
10
(0,30%)
-
3
Mirosław Wiśniewski
8
(0,24%)
Okręg 2
Ulice: Armii Krajowej, Bielawska 15, Chabrowa, Generała Władysława Sikorskiego, Groszkowa, Janusza Korczaka 7, 10, Jesienna, Kamienna, Księdza Dzierżonia, Kwarcowa, Kwiatowa, Letnia, Piaskowa, Piastowska, Przedwiośnie, Przesmyk, Relaksowa, Rumiankowa, Rzeźnicza 25 - do końca, Słonecznikowa, Spokojna, Storczykowa, Targowa, Tulipanowa, Wiosenna, Wrocławska: 36, 38, od 49 - do końca, Wzgórze Ojca Świętego Jana Pawła II, Zacisze, Zbyszka Cybulskiego, Zimowa Osiedla: Jasne, Różane
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY
-
3
Włodzimierz Stanisław Kapela
42
(1,17%)
-
2
Bogdan Piotr Małecki
174
(4,84%)
-
5
Paulina Olszewska
21
(0,64%)
-
4
Agnieszka Anna Jabłońska-Ekiert
28
(0,78%)
-
6
Magdalena Maria Pszkit
20
(0,56%)
-
7
Sławomir Sulich
28
(0,78%)
-
1
Mirosław Błażej Piorun
237
(6,59%)
KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO
-
2
Sebastian Maniak
160
(4,45%)
-
1
Jarosław Jerzy Rudnicki
1 029
(28,60%)
-
3
Maciej Andrzej Woźniak
302
(8,39%)
-
4
Stanisława Teresa Karpińska
76
(2,11%)
-
6
Katarzyna Justyna Lipska
50
(1,39%)
-
5
Bogumiła Kutarba
121
(3,36%)
-
7
Paweł Piotr Sibik
115
(3,20%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Barbara Kozłowska
83
(2,31%)
-
2
Lech Bulerski
18
(0,50%)
-
3
Aleksandra Karolina Swat
19
(0,53%)
-
5
Halina Lidia Nowak
19
(0,53%)
-
4
Stanisław Winiarski
26
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jarosław Kresa
580
(16,12%)
-
3
Sławomir Banaś
69
(1,92%)
-
4
Piotr Pieszczoch
103
(2,86%)
-
2
Małgorzata Mamełka
166
(4,61%)
-
7
Jan Józef Patyjewicz
45
(1,25%)
-
6
Jolanta Haraf
54
(1,50%)
-
5
Elżbieta Zeń
18
(0,50%)
Okręg 3
Ulice: Adama Asnyka, Andrzeja Struga, Batalionów Chłopskich: 1 - 12, od 14 - do końca, Bielawska 6 - 14a, Błonie, Bohaterów Getta, Bolesława Prusa, Brzegowa: 1a - 15, nieparzyste 23 - 35, Cicha, Długa, Dworcowa, Fryderyka Chopina, Garncarska, Generała Władysława Andersa, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Krasickiego: 2 - 39, nieparzyste 41 - 49, Ignacego Paderewskiego, Jana Kilińskiego od 7 - do końca, Karola Szymanowskiego, Klasztorna, Kolejowa, Kościelna, Krótka, Leona Kruczkowskiego, Leopolda Staffa, Ludwika Zamenhofa, Łąkowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego: parzyste 6 - 18, Mikołaja Kopernika, Miodowa, Młyńska, Nowa, Ogrodowa, Osadnicza, Piękna, Piwna, Podwalna, Polna, Południowa, Poprzeczna, Prochowa, Przedmieście, Radiowców, Rolna, Rynek, Słowiańska, Słowicza, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Strumykowa, Strzelnicza, Szpitalna, Świdnicka 1 - 17c, Tylna, Wesoła, Wiejska, Wierzbowa, Witolda Lutosławskiego, Wodna, Wojciecha Kilara, Wojska Polskiego, Wrocławska: 1a - 35, nieparzyste 37 - 45, Ząbkowicka, Zielona, Zofii Nałkowskiej, Zwycięzców Osiedla: Andrzeja Struga, Słoneczne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY
-
1
Iwona Dorota Matyja
179
(5,41%)
-
2
Grażyna Zofia Juraszek
210
(6,35%)
-
3
Wanda Kunecka
146
(4,41%)
-
7
Wojciech Rutkowski
22
(0,67%)
-
4
Bolesław Stokłosa
62
(1,87%)
-
5
Janusz Ferdyn
46
(1,39%)
-
6
Marian Zbigniew Zając
23
(0,70%)
-
8
Elżbieta Danuta Rymarska
42
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO
-
1
Dariusz Kucharski
729
(22,04%)
-
2
Jarosław Perlak
249
(7,53%)
-
3
Agnieszka Denysiak
144
(4,35%)
-
4
Bartosz Koba
69
(2,09%)
-
7
Dorota Skowrońska
22
(0,67%)
-
5
Marcin Jan Rak
107
(3,23%)
-
6
Renata Tamara Wester
80
(2,42%)
-
8
Paweł Przemysław Jeżak
91
(2,75%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Marian Bronisław Kozłowski
9
(0,27%)
-
2
Agnieszka Katarzyna Godlewska
48
(1,45%)
-
1
Mieczysław Ryszard Sojka
88
(2,66%)
-
3
Dariusz Jan Pierzchała
8
(0,24%)
-
4
Katarzyna Izabela Sochańska
7
(0,21%)
-
5
Ryszard Kwiatkowski
7
(0,21%)
-
6
Anna Maria Słomczyńska
11
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Kazimierz Szabat
193
(5,83%)
-
4
Wiesław Adam Szczęśniak
42
(1,27%)
-
3
Maria Adamus
119
(3,60%)
-
7
Piotr Michał Daszyński
40
(1,21%)
-
6
Ilona Bednarz
40
(1,21%)
-
8
Krzysztof Jaworski
65
(1,96%)
-
5
Aneta Maria Białek
147
(4,44%)
-
1
Zbigniew Marian Zeń
263
(7,95%)
Okręg 4
Ulice: 11 Listopada, Adama Mickiewicza, Brzegowa: parzyste 18 - 24a, od 37 - do końca, Brzozowa, Budowlana, Ciasna, Ciepłownicza, Diorowska, Garbarska, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Harcerska, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Krasickiego: parzyste 40 - 52, od 53 - do końca, Jana Kilińskiego 1 - 6, Juliusza Słowackiego, Lipowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego: nieparzyste 15 - 21, od 22 - do końca, Marszałkowska, Miernicza, Mostowa, Nowogrodzka, Nowowiejska, Parkowa, Pieszycka, Plac Konstytucji 3 Maja, Pocztowa, Rzeźnicza: 1 - 5f, 9 - 24, Strefowa, Sowiogórska, Szarych Szeregów, Szkolna, Świdnicka od 19 - do końca, Tadeusza Kościuszki, Zachodnia, Złota 1 - 2 Osiedla: Kolorowe, Pogodne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY OBYWATELSKI BLOK SAMORZĄDOWY
-
1
Paweł Maciej Kowalski
224
(9,54%)
-
2
Andrzej Stanisław Wiczkowski
209
(8,90%)
-
4
Anita Grażyna Dobraszak
37
(1,58%)
-
5
Joanna Kozakowska
13
(0,55%)
-
7
Jadwiga Maria Więckowska
68
(2,90%)
-
6
Aneta Katarzyna Begert
23
(0,98%)
-
3
Tadeusz Szachniewicz
60
(2,56%)
KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNY DZIERŻONIÓW DARIUSZA KUCHARSKIEGO
-
2
Adam Cezary Bagiński
203
(8,65%)
-
1
Marian Andrzej Darakiewicz
324
(13,80%)
-
4
Piotr Tylka
94
(4,00%)
-
3
Aneta Joanna Błaszczuk
77
(3,28%)
-
7
Krzysztof Roman Bożemski
145
(6,18%)
-
5
Małgorzata Monika Kilańska
36
(1,53%)
-
6
Joanna Wilczewska
67
(2,85%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Magdalena Adriana Tobiasz
48
(2,04%)
-
3
Tadeusz Leszek Knyt
5
(0,21%)
-
5
Artur Stanisław Krajewski
17
(0,72%)
-
4
Dorota Izdebna
29
(1,24%)
-
2
Kazimierz Piotr Siwy
25
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Barbara Gębarowska
19
(0,81%)
-
3
Adam Tomasz Bąbol
36
(1,53%)
-
4
Krystyna Emilia Patrzykąt
40
(1,70%)
-
2
Ryszard Zygmunt Borek
92
(3,92%)
-
6
Mirosław Gilewski
63
(2,68%)
-
7
Krzysztof Czajkowski
57
(2,43%)
-
1
Irena Danuta Bukalska
337
(14,35%)