Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Mysłakowice ulice: Ignacego Daszyńskiego, Kamienna, Sportowa, Stawowa, Śląska
Pokaż więcej
Michał Janusz Tybinkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ORMANA
82
(27,70%)
Andrzej Gabriel Wolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I ODBUDOWA GMINY MYSŁAKOWICE
84
(28,38%)
Anna Monika Piaścik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GŁOS MIESZKAŃCÓW
13
(4,39%)
Jacek Jerzy Szeszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MYSŁAKOWICE
31
(10,47%)
Albert Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KARPNIKI W GMINIE”
10
(3,38%)
Wojciech Karol Depciuch
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
76
(25,68%)
Okręg 2
Mysłakowice ulice: Cypriana Godebskiego, Łąkowa, Nowa, Szkolna, Włościańska
Pokaż więcej
Sylwia Magdalena Witczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ORMANA
93
(39,24%)
Krystyna Śliwka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I ODBUDOWA GMINY MYSŁAKOWICE
108
(45,57%)
Kamil Marek Szczepkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MYSŁAKOWICE
36
(15,19%)
Okręg 3
Mysłakowice ulice: Błękitna, Cmentarna, Jeleniogórska od nr 29 do nr 45, Karminowa, Włókniarzy, Zielona, Żółta
Pokaż więcej
Grzegorz Kuczaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ORMANA
124
(40,26%)
Danuta Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I ODBUDOWA GMINY MYSŁAKOWICE
87
(28,25%)
Anna Gardziel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(17,21%)
Janusz Płachta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MYSŁAKOWICE
44
(14,29%)
Okręg 4
Mysłakowice ulice: 1 Maja, Maków Polnych, Fabryczna, Szmaragdowa, Turkusowa, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
Jadwiga Wanda Chałupka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ORMANA
80
(27,03%)
Artur Marcin Pawłowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I ODBUDOWA GMINY MYSŁAKOWICE
61
(20,61%)
Luiza Dyrschka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GŁOS MIESZKAŃCÓW
22
(7,43%)
Łukasz Kleśta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(23,65%)
Katarzyna Dorota Spyrka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MYSŁAKOWICE
52
(17,57%)
Beata Janina Piejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KARPNIKI W GMINIE”
11
(3,72%)
Okręg 5
Mysłakowice ulice: Aleja Parkowa, Czerwony Dworek, Górska, Łomnicka, Starowiejska, Sułkowskiego, Władysława Łokietka
Pokaż więcej
Andrzej Adam Masztalerz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ORMANA
116
(57,14%)
Zbigniew Czesław Klimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I ODBUDOWA GMINY MYSŁAKOWICE
65
(32,02%)
Klaudia Szabla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GŁOS MIESZKAŃCÓW
1
(0,49%)
Mirosław Pluta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MYSŁAKOWICE
8
(3,94%)
Ewa Kempińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KARPNIKI W GMINIE”
13
(6,40%)
Okręg 6
Mysłakowice ulice: Czereśniowy Sad, Dolna, Jeleniogórska od nr 2 do nr 28, Kasztanowa, Nadbrzeżna, Polna, Psie Pole, Słoneczna, Żołnierza
Pokaż więcej
Andrzej Wrona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ORMANA
127
(36,18%)
Ewa Karolina Sznul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I ODBUDOWA GMINY MYSŁAKOWICE
70
(19,94%)
Mateusz Jacek Oleksy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GŁOS MIESZKAŃCÓW
14
(3,99%)
Jacek Tomasz Chorągwicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHORĄGWICKIEGO
72
(20,51%)
Iwona Mieczysława Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MYSŁAKOWICE
68
(19,37%)
Okręg 7
Łomnica ulice: Karkonoska od nr 49 do nr 115C, Klonowa, Kolejowa od nr 1 do nr 15B, Polna, Spacerowa, Widokowa, Zacisze
Pokaż więcej
Krzysztof Makowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ORMANA
169
(55,78%)
Aleksandra Kamila Misztak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I ODBUDOWA GMINY MYSŁAKOWICE
134
(44,22%)
Okręg 8
Łomnica ulice: Czarny Strumień, Górna, Jasnogórska, Karkonoska od nr 21 do nr 48, od nr 116 do nr 134D, Kolejowa od nr 16 do nr 18D, Lipowa, Węglowa, Ziębia Góra
Pokaż więcej
Michał Paweł Mysza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ORMANA
141
(70,50%)
Arleta Anna Uroda-Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I ODBUDOWA GMINY MYSŁAKOWICE
45
(22,50%)
Marcin Paweł Muzyczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MYSŁAKOWICE
8
(4,00%)
Zygmunt Kazimierz Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KARPNIKI W GMINIE”
6
(3,00%)
Okręg 9
Łomnica ulice: Karkonoska od nr 1 do nr 20B, od nr 135 do nr 173, Karpnicka, Leśna, Poprzeczna, Radlicka, Rybna
Pokaż więcej
Violetta Walawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ORMANA
118
(45,21%)
Bogusław Ryszard Kulczycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I ODBUDOWA GMINY MYSŁAKOWICE
93
(35,63%)
Paweł Andrzej Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GŁOS MIESZKAŃCÓW
19
(7,28%)
Andrzej Piotr Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KARPNIKI W GMINIE”
31
(11,88%)
Okręg 10
Jolanta Janina Kroczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ORMANA
64
(17,11%)
Barbara Janina Dwornik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I ODBUDOWA GMINY MYSŁAKOWICE
101
(27,01%)
Piotr Nyc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GŁOS MIESZKAŃCÓW
123
(32,89%)
Henryk Jacek Kafel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MYSŁAKOWICE
55
(14,71%)
Anna Krystyna Sikorska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KARPNIKI W GMINIE”
31
(8,29%)
Okręg 11
Maciej Klempouz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ORMANA
78
(31,33%)
Anna Bogucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GŁOS MIESZKAŃCÓW
35
(14,06%)
Adam Żurowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MYSŁAKOWICE
136
(54,62%)
Okręg 12
Karpniki ulice: Konwaliowa, Kościelna, Kowarska, Nadbrzeżna, Muzyczna, Rudawska, Sportowa, Stawowa, Świerkowa, Turystyczna
Pokaż więcej
Przemysław Piotr Pochmara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ORMANA
74
(32,60%)
Marek Krzysztof Zarzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GŁOS MIESZKAŃCÓW
16
(7,05%)
Augustyn Wilczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUGUSTYNA WILCZYŃSKIEGO
78
(34,36%)
Bogusław Stanisław Kempiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KARPNIKI W GMINIE”
59
(25,99%)
Okręg 13
Gruszków, Karpniki ulice: Janowicka, Leśna, Łąkowa, Nadrzeczna; Krogulec, Strużnica
Pokaż więcej
Eugeniusz Wysoczański-Pietrusiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - EUGENIUSZ WYSOCZAŃSKI
70
(41,42%)
Waldemar Tomasz Imiołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KARPNIKI W GMINIE”
36
(21,30%)
Tadeusz Kazimierz Boroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BOROŃ
63
(37,28%)
Okręg 14
Bobrów, Wojanów
Pokaż więcej
Wojciech Marian Wiewióra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I ODBUDOWA GMINY MYSŁAKOWICE
99
(36,00%)
Janina Rozalia Radomska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANINY RADOMSKIEJ
129
(46,91%)
Krzysztof Molasy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MYSŁAKOWICE
47
(17,09%)
Okręg 15
Stanisław Franciszek Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ORMANA
32
(16,41%)
Joanna Agnieszka Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GŁOS MIESZKAŃCÓW
15
(7,69%)
Katarzyna Anna Miller
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY MILLER DĄBROWICA
148
(75,90%)