Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dzielnice: Leszczyny Osiedle, Leszczyny Stare; Osiedle Malenie Ulice: Armii Krajowej; Biskupa Pluty; Błękitna; Broniewskiego; Brzozowa; Chopina; Czereśniowa; Daszyńskiego; Dąbrowy; Dworcowa; Generała Dąbrowskiego; Górnośląska; Jagiellońska; Jasna; Kardynała Wyszyńskiego; Konopnickiej; Krótka; Krzywa; Księdza Dłucika; Księdza Musiała; Księdza Pojdy; Księdza Popiełuszki; Ligonia; Lompy; Marszałka Piłsudskiego; Miarki; Mieszka I; Młyńska: 21A; Moniuszki; Morcinka; Mostowa; Narutowicza; Nowy Dwór; Odległa; Ogrodowa; Orzeszkowej; Pawlasa; Piekarnicza; Pierchały; Plac Dunikowskiego; Plac Grunwaldzki; Plac Kopernika; Plac Matejki; Pola; Polna; Poprzeczna; Powstańców; Przedszkolna; Reymonta; Rogowa; Rybnicka: 40 do końca; Sienkiewicza; Słowiańska; Sosnowa; Sportowa; Świerkowa; Świętego Antoniego; Tetmajera; Tuwima; Żeromskiego; Żorska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE
-
3
Justyna Usarek
40
(0,96%)
-
5
Danuta Helena Zawadzka
43
(1,03%)
-
6
Marian Adam Niewiński
64
(1,54%)
-
8
Kewin Seweryn Baranowski
108
(2,59%)
-
7
Kamila Renata Ćmok
15
(0,36%)
-
1
Marcin Michał Stempniak
308
(7,39%)
-
4
Marcin Grzegorz Stefanek
70
(1,68%)
-
2
Grzegorz Karol Biłas
79
(1,90%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK” - RAZEM DLA ŚLĄSKA
-
1
Artur Oskar Szwed
278
(6,67%)
-
2
Michał Benedykt Kasperek
83
(1,99%)
-
3
Tomasz Grzegorz Kajtoch
33
(0,79%)
-
6
Sabina Karolina Trojanowska
13
(0,31%)
-
7
Tomasz Mateusz Fiałka
26
(0,62%)
-
8
Leszek Grzegorz Skorupa
36
(0,86%)
-
5
Monika Małgorzata Szymańska
36
(0,86%)
-
4
Maria Elżbieta Wójcik
17
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Monika Marcelina Buchalik
117
(2,81%)
-
8
Lucjan Bronisław Kurpanik
80
(1,92%)
-
1
Janusz Jan Szołtysek
429
(10,30%)
-
4
Sabina Monika Kowol
64
(1,54%)
-
5
Adam Krystian Szaboń
17
(0,41%)
-
3
Wacław Stanisław Brózda
181
(4,34%)
-
7
Ryszard Piskulak
58
(1,39%)
-
6
Dorota Katarzyna Piecuń
34
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU
-
2
Waldemar Stefan Mitura
301
(7,23%)
-
3
Stanisław Janusz Usarek
164
(3,94%)
-
4
Monika Anna Szustak
38
(0,91%)
-
8
Filip Paweł Miketa
34
(0,82%)
-
7
Agnieszka Elżbieta Wawrzonkowska
34
(0,82%)
-
6
Hanna Barbara Mróz-Frystacka
16
(0,38%)
-
5
Józef Perz
43
(1,03%)
-
1
Leszek Krzysztof Salamon
422
(10,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
-
2
Mariusz Andrzej Mitrus
106
(2,54%)
-
3
Piotr Rafał Hajduk
66
(1,58%)
-
1
Artur Patryk Sola
411
(9,87%)
-
4
Aleksandra Anna Lip
92
(2,21%)
-
8
Urszula Maria Lawnik
32
(0,77%)
-
5
Agnieszka Karolina Kopka
54
(1,30%)
-
6
Monika Agnieszka Dzieszkowska-Cieśla
14
(0,34%)
-
7
Adam Paweł Stephan
110
(2,64%)
Okręg 2
Dzielnice: Czerwionka Centrum, Czerwionka Karolinka, Czuchów, Dębieńsko Ulice: 3 Maja; Aleja Spacerowa; Aleja Świętej Barbary; Asnyka; Bełkowska; Bieli; Biernota; Bolesława Chrobrego; Borowa; Chodniki; Cicha; Cmentarna; Damrota; Długosza; Doktora Malczyka; Doktora Rostka; Działkowców; Dzierżonia; Folwarczna; Furgoła; Generała Hallera; Gliwicka; Głowackiego; Górnicza; Grabowa; Graniczna; Gwarków; Jana Pawła II; Jesionka; Kałuży; Kochanowskiego; Kolejowa; Kołłątaja; Kombatantów; Komunalna; Kopalniana; Kosynierów; Kościelna; Kościuszki; Księdza Hanuska; Kwiatowa; Leśna; Lipowa; Markwioka; Mazanka; Mickiewicza; Młyńska: parzyste: 2 do końca; Nad Bierawką; Norwida; Nowa; Odrodzenia; Olchowa; Ornontowicka; Parkowa; Partyzantów; Plebiscytowa; Pocztowa; Podleśna; Prosta; Przemysłowa; Przyjaźni; Reja; Rymera; Rybnicka: 1 - 32; Rynek; Słoneczna; Słowackiego; Spokojna; Staffa; Strzelczyka; Swobody; Szewczyka; Szkolna; Szyb Zachodni; Środkowa; Tęczowa; Topolowa; Waryńskiego; Władysława Jagiełły; Wolności; Wyzwolenia; Zabrzańska; Zagłoby; Zielona.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE
-
10
Zofia Stanisława Sobczak
63
(1,04%)
-
1
Michał Henryk Toman
156
(2,58%)
-
5
Jan Paweł Tymiński
37
(0,61%)
-
3
Tomasz Antoni Perliński
73
(1,21%)
-
4
Wioleta Marta Grzybek
42
(0,69%)
-
2
Barbara Alicja Płaczek
70
(1,16%)
-
6
Anna Katarzyna Duraj
29
(0,48%)
-
7
Jarosław Stanisław Zelek
22
(0,36%)
-
9
Sabina Agnieszka Laskowska
74
(1,22%)
-
8
Joanna Agnieszka Witek
31
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK” - RAZEM DLA ŚLĄSKA
-
10
Rajmund Joachim Adamczyk
53
(0,88%)
-
2
Antoni Procek
145
(2,40%)
-
1
Andrzej Piotr Raudner
270
(4,46%)
-
5
Urszula Barbara Strzelczyk
76
(1,26%)
-
3
Grzegorz Tomasz Wolny
212
(3,50%)
-
9
Bernard Izydor Ogierman
26
(0,43%)
-
4
Iwona Sadowska
35
(0,58%)
-
6
Maja Agata Szulc
53
(0,88%)
-
7
Bożena Zofia Borowiec
11
(0,18%)
-
8
Dominika Aleksandra Siwek
16
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Szymon Sebastian Sornek
63
(1,04%)
-
3
Benedykt Józef Krzyżowski
151
(2,50%)
-
4
Iwona Mariola Kupczyk
72
(1,19%)
-
6
Marcin Franciszek Barakomski
111
(1,83%)
-
8
Katarzyna Małgorzata Szymczyk
42
(0,69%)
-
5
Katarzyna Barbara Lisik
20
(0,33%)
-
9
Iwona Beata Dąbrowska
11
(0,18%)
-
1
Izabela Bogumiła Rajca
837
(13,83%)
-
7
Adam Jan Herdzina
137
(2,26%)
-
10
Aleksandra Barbara Nowak
44
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU
-
1
Józef Antoni Szczekała
204
(3,37%)
-
8
Justyna Alina Szombara
57
(0,94%)
-
9
Karol Marian Błażyca
48
(0,79%)
-
2
Janina Barbara Binda
151
(2,50%)
-
3
Adam Piotr Malik
202
(3,34%)
-
5
Elżbieta Grajner
79
(1,31%)
-
6
Adam Tadeusz Głombik
111
(1,83%)
-
4
Mirosław Andrzej Szopniewski
53
(0,88%)
-
7
Grzegorz Krzysztof Smołka
55
(0,91%)
-
10
Izabela Elżbieta Gorzycka
17
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
-
1
Stefania Maria Szyp
576
(9,52%)
-
6
Karolina Leszczyńska-Sroka
37
(0,61%)
-
2
Bogdan Grzegorz Knopik
441
(7,29%)
-
8
Ewa Teresa Widuch
18
(0,30%)
-
3
Jan Henryk Pala
137
(2,26%)
-
7
Roman Baran
92
(1,52%)
-
9
Joanna Ewa Luks
21
(0,35%)
-
4
Janusz Franciszek Babczyński
136
(2,25%)
-
5
Adam Stefan Karaszewski
514
(8,49%)
-
10
Mirosław Grzegorz Czyżycki
121
(2,00%)
Okręg 3
Sołectwa: Bełk, Książenice, Palowice, Przegędza, Stanowice, Szczejkowice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE
-
4
Alodia Laura Urbańczyk
59
(1,08%)
-
3
Mateusz Bolesław Toman
15
(0,27%)
-
6
Ireneusz Marek Buchcik
15
(0,27%)
-
1
Urszula Bożena Menżyk
108
(1,97%)
-
5
Lucjan Tymiński
8
(0,15%)
-
7
Aleksandra Józefa Ostroch
23
(0,42%)
-
2
Katarzyna Ilona Pardała
49
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK” - RAZEM DLA ŚLĄSKA
-
7
Grzegorz Andrzej Dyla
34
(0,62%)
-
5
Renata Małgorzata Pietraszek
10
(0,18%)
-
6
Edyta Sabina Fojcik
18
(0,33%)
-
1
Stanisław Henryk Breza
338
(6,17%)
-
2
Ryszard Piotr Jonderko
148
(2,70%)
-
3
Aurelia Marta Kowol
57
(1,04%)
-
4
Danuta Gertruda Grochala
52
(0,95%)
-
8
Robert Borkowski
21
(0,38%)
-
9
Dariusz Tomasz Szweda
48
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Gabriel Robert Breguła
697
(12,72%)
-
7
Dominika Maria Gabler
18
(0,33%)
-
3
Wiesław Sebastian Danyłko
81
(1,48%)
-
2
Grzegorz Piotr Marek
179
(3,27%)
-
4
Joanna Monika Drewniok
135
(2,46%)
-
6
Krzysztof Grzegorz Szostak
82
(1,50%)
-
9
Agnieszka Maria Jonderko
83
(1,51%)
-
8
Mirela Beata Olszewska
20
(0,36%)
-
5
Ireneusz Józef Iskrzycki
170
(3,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU
-
5
Józef Roman Buchta
43
(0,78%)
-
1
Marek Andrzej Szczech
434
(7,92%)
-
9
Leonard Ludwik Pokutta
12
(0,22%)
-
4
Stanisław Alojzy Połednik
18
(0,33%)
-
3
Florian Andrzej Blinda
85
(1,55%)
-
2
Izabela Urszula Tesluk
62
(1,13%)
-
6
Danuta Maria Porwolik-Piontek
8
(0,15%)
-
7
Paulina Patrycja Erfurt
12
(0,22%)
-
8
Edyta Anna Holeczki
84
(1,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO
-
2
Bernard Antoni Strzoda
305
(5,57%)
-
1
Wiesław Eugeniusz Janiszewski
739
(13,49%)
-
3
Jolanta Łucja Szejka
520
(9,49%)
-
4
Henryk Janusz Fuchs
226
(4,12%)
-
5
Cezary Mariusz Fojcik
78
(1,42%)
-
6
Janina Gańczorz
55
(1,00%)
-
8
Beata Daria Strzelczyk
109
(1,99%)
-
7
Barbara Teresa Fojcik
48
(0,88%)
-
9
Jerzy Kapszewicz
174
(3,18%)