Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Łososina Dolna (część): położona na południowy – zachód od drogi krajowej DK 75 Branice – Brzesko – Nowy Sącz – Krzyżówka granica państwa i drogi gminnej Łososina Dolna Sadowa – Moszczynówka
Pokaż więcej
Marian Jan Pajor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPRAWNA GMINA"
149
(37,63%)
Sławomir Józef Bryniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
215
(54,29%)
Grzegorz Józef Respekta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(8,08%)
Okręg 2
Sołectwo Łososina Dolna (część): położona na północny – wschód od drogi krajowej DK 75 Branice – Brzesko – Nowy Sącz – Krzyżówka granica państwa i drogi gminnej Łososina Dolna Sadowa – Moszczynówka
Pokaż więcej
Bolesław Władysław Oleksy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPRAWNA GMINA"
161
(45,10%)
Anna Teresa Fior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
60
(16,81%)
Wiesław Prusak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
136
(38,10%)
Okręg 3
Sołectwo Bilsko (część): położona po lewej stronie drogi gminnej Bilsko – Rąbkowa – Znamirowice
Pokaż więcej
Grzegorz Rębilas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ŁOSOSINA
30
(8,93%)
Wiesław Salamon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
173
(51,49%)
Andrzej Górowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(39,58%)
Okręg 4
Sołectwo Bilsko (część): położona po prawej stronie drogi gminnej Bilsko – Rąbkowa – Znamirowice
Pokaż więcej
Piotr Zelek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPRAWNA GMINA"
97
(27,25%)
Stanisław Arkadiusz Sromek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ŁOSOSINA
43
(12,08%)
Andrzej Krzysztof Pajor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
114
(32,02%)
Michał Andrzej Kukla
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(18,82%)
Kazimierz Jasnos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA DLA GMINY
35
(9,83%)
Okręg 5
Sołectwo Tęgoborze (część): położona po obu stronach drogi krajowej DK 75 Branice – Brzesko – Nowy Sącz – Krzyżówka granica państwa do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1552K Tęgoborze – Chomranice (ul. św. Floriana) i prawa strona drogi powiatowej (ul. Gajowa, Jagodowa, Jaśminowa, Leśna, Lipowa, Majowa, Millenium, Miodowa, Ogrodowa, Pod Rachowem, Podgórze, Polna, Poziomkowa, Słoneczna, Sportowa, Struga, Szkolna, św. Justa, św. Świerada, Tulipanowa, Widokowa, Wrzosowa, Zakątek, Zielona, Zbożowa, Sądecka od nr 2 do nr 150 parzyste i od nr 1 do nr 71 nieparzyste, św. Floriana od nr 2 do nr 124 parzyste)
Pokaż więcej
Piotr Józef Litwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPRAWNA GMINA"
195
(41,49%)
Krzysztof Zbigniew Kosecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
275
(58,51%)
Okręg 6
Sołectwo Tęgoborze (część): położona od skrzyżowania drogi powiatowej nr 1552K Tęgoborze – Chomranice (ul. św. Floriana) i lewa strona drogi powiatowej z drogą krajową DK 75 Branice – Brzesko – Nowy Sącz – Krzyżówka granica państwa (ul. Akacjowa, Bazówka, Białowodzka, Bukowa, Cicha, Graniczna, Kościelna, Krótka, ks. Juliana Juzy, ks. Władysława Sitki, Kwiatowa, Migdałowa, Modrzewiowa, Nadbrzeżna, Pocztowa, Pogodna, Radosna, Sadowników, Sosnowa, Spokojna, Śliwkowa, św. Krzysztofa, Tomasza Kosowicza, Topolowa, Sądecka od nr 152 do nr 286 parzyste i od nr 73 do nr 91 nieparzyste, św. Floriana od nr 1 do nr 99 nieparzyste)
Pokaż więcej
Zdzisław Staszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPRAWNA GMINA"
29
(8,95%)
Agnieszka Teresa Bugajska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ŁOSOSINA
31
(9,57%)
Wacław Mikołaj Burnagiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
91
(28,09%)
Jerzy Wojciech Schneider
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
173
(53,40%)
Okręg 7
Sołectwa: Białawoda, Zawadka
Pokaż więcej
Halina Maria Wolińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPRAWNA GMINA"
148
(39,68%)
Arkadiusz Jakub Maziarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ŁOSOSINA
79
(21,18%)
Andrzej Tadeusz Sromek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
146
(39,14%)
Okręg 8
Sołectwo Świdnik
Pokaż więcej
Ryszard Stanisław Kuźma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPRAWNA GMINA"
91
(19,91%)
Małgorzata Fedko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ŁOSOSINA
61
(13,35%)
Tomasz Edward Kuźma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
92
(20,13%)
Paweł Błażej Potoczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
213
(46,61%)
Okręg 9
Sołectwa: Łyczanka, Skrzętla, Rojówka
Pokaż więcej
Maria Kmiecik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPRAWNA GMINA"
47
(20,43%)
Edyta Katarzyna Salamon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ŁOSOSINA
59
(25,65%)
Marek Franciszek Kmiecik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(53,91%)
Okręg 10
Sołectwo Witowice Dolne
Pokaż więcej
Urszula Monika Załubska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPRAWNA GMINA"
76
(34,39%)
Robert Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
36
(16,29%)
Wiesław Stanisław Cetnarowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(49,32%)
Okręg 11
Sołectwo Witowice Górne
Pokaż więcej
Stefan Jan Sromek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPRAWNA GMINA"
23
(11,22%)
Dorota Lebda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
92
(44,88%)
Zenon Tomasz Ciarach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(43,90%)
Okręg 12
Sołectwa: Michalczowa, Łęki
Pokaż więcej
Artur Mariusz Klimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPRAWNA GMINA"
139
(30,96%)
Katarzyna Maria Zgodzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
146
(32,52%)
Monika Janina Hajduk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
164
(36,53%)
Okręg 13
Sołectwa: Stańkowa, Wronowice, Żbikowice
Pokaż więcej
Piotr Józef Firlej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPRAWNA GMINA"
154
(36,75%)
Andrzej Jarosław Oleksy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ŁOSOSINA
138
(32,94%)
Maria Litwińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(30,31%)
Okręg 14
Sołectwa: Tabaszowa, Znamirowice
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Sarata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPRAWNA GMINA"
111
(39,50%)
Dominik Stosur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY ŁOSOSINA
8
(2,85%)
Mateusz Marcin Szabla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
36
(12,81%)
Jacek Marian Turek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(44,84%)
Okręg 15
Sołectwo Rąbkowa
Pokaż więcej
Wojciech Gucwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPRAWNA GMINA"
141
(52,22%)
Jacek Andrzej Biernacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY"
82
(30,37%)
Stanisław Józef Fedko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(17,41%)