Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Charbinowice
Pokaż więcej
Jolanta Zofia Zborowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(56,82%)
Robert Maciej Soja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OPATOWIEC
38
(43,18%)
Okręg 2
Sołectwo Kamienna
Pokaż więcej
Aneta Błaszczeć
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(24,17%)
Dorota Domoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OPATOWIEC
91
(75,83%)
Okręg 3
Część sołectwa Kocina od nr 1 do 66 włącznie
Pokaż więcej
Janusz Antoni Cabaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(56,70%)
Tadeusz Jan Nur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OPATOWIEC
42
(43,30%)
Okręg 4
Część sołectwa Kocina od nr 67 do ∞
Pokaż więcej
Mieczysław Stanisław Kopeć
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(31,37%)
Bożena Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OPATOWIEC
29
(28,43%)
Stanisław Kosiara
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
41
(40,20%)
Okręg 5
Część sołectwa Krzczonów od nr 1 do 87 włącznie
Pokaż więcej
Marian Jan Gruszka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
116
(84,06%)
Edyta Maria Obarzanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OPATOWIEC
22
(15,94%)
Okręg 6
Część sołectwa Krzczonów od nr 88 do ∞
Pokaż więcej
Łukasz Dariusz Porębski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(62,50%)
Grzegorz Sławomir Stańczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OPATOWIEC
39
(37,50%)
Okręg 7
sołectwa: Rzemienowice, Trębaczów
Pokaż więcej
Aneta Izabela Wróbel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(43,18%)
Andrzej Jacek Krypciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OPATOWIEC
50
(56,82%)
Okręg 8
Sołectwa: Chrustowice, Mistrzowice
Pokaż więcej
Dariusz Piotr Grzesik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(39,78%)
Henryk Kryca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OPATOWIEC
56
(60,22%)
Okręg 9
Sołectwo Ksany
Pokaż więcej
Kamil Andrzej Ryczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(35,29%)
Dariusz Rafał Niedźwiedź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OPATOWIEC
28
(27,45%)
Zbigniew Jan Bugajski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
38
(37,25%)
Okręg 10
Sołectwo Podskale
Pokaż więcej
Halina Pituła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(77,27%)
Andrzej Marian Malec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OPATOWIEC
15
(22,73%)
Okręg 11
Sołectwo Opatowiec
Pokaż więcej
Arkadiusz Edward Lizak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(15,81%)
Przemysław Jerzy Janowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OPATOWIEC
95
(44,19%)
Wiesław Stanisław Gwóźdź
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
86
(40,00%)
Okręg 12
Sołectwa: Chwalibogowice, Kraśniów, Senisławice
Pokaż więcej
Mariusz Cabaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(24,22%)
Mirosław Jan Boksa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OPATOWIEC
65
(40,37%)
Rafał Piotr Fitek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
57
(35,40%)
Okręg 13
Sołectwa: Kęsów, Kobiela
Pokaż więcej
Monika Szumilas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(16,53%)
Rafał Zdzisław Kański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OPATOWIEC
51
(42,15%)
Urszula Zofia Jóźwiak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
50
(41,32%)
Okręg 14
Sołectwo Rogów
Pokaż więcej
Tomasz Daniel Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OPATOWIEC
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwa: Ławy, Urzuty, Wyszogród
Pokaż więcej
Jan Stanisław Sojka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(50,38%)
Łukasz Mikołaj Grzesik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY OPATOWIEC
65
(49,62%)