Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Dobrzyń nad Wisłą, ulice: Królowej Jadwigi, Robotnicza, Wiślana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
-
18
Monika Mieczysława Sosna
11
(4,30%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jadwiga Grudzińska
91
(35,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZYJKOWSKIEGO
-
16
Marcin Muratow
61
(23,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Leszek Tomasz Rutkowski
45
(17,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WAŚKO
-
15
Piotr Kaczmarek
48
(18,75%)
Okręg 2
Miasto Dobrzyń nad Wisłą, ulice: 1 Maja, Licealna, Lipnowska, Służba Polsce, Sportowa, Szkolna, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Henryk Domeradzki
47
(18,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZYJKOWSKIEGO
-
16
Katarzyna Renata Nagórska
51
(20,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Dorota Emilia Kalinowska
131
(51,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WAŚKO
-
15
Zyta Edyta Brzozowska
24
(9,49%)
Okręg 3
Miasto Dobrzyń nad Wisłą, ulice: Bolesława Chrobrego, Jakuba z Płomian, Księcia Siemowita, Kwiatowa, Pawła Włodkowica, Płocka, Polna, Rycerzy Dobrzyńskich, Wincentego Chełmickiego, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Ziemowita
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Masztakowska-Struś
86
(27,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZYJKOWSKIEGO
-
16
Piotr Szymański
20
(6,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Krystyna Pawłowska
135
(43,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WAŚKO
-
15
Maciej Tomasz Ryczkowski
70
(22,51%)
Okręg 4
Miasto Dobrzyń nad Wisłą, ulice: Farna, Franciszkańska, Kilińskiego, Kochańskiego, Kościuszki, Mickiewicza, Nawojki, Plac Wolności, Podzamcza, Rybaki, Skaszewska, Słowackiego, Stodólna, Zamkowa, Zduńska, Zjazd
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Bielicki
72
(30,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZYJKOWSKIEGO
-
16
Kazimiera Halina Wyszyńska
5
(2,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Łukasz Tomasz Wasilewski
125
(53,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WAŚKO
-
15
Małgorzata Joanna Ryczkowska
31
(13,30%)
Okręg 5
Sołectwa: Bachorzewo, Strachoń, Zbyszewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
-
18
Kazimierz Marek Kurkiewicz
13
(5,53%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wiesław Zalewski
14
(5,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZYJKOWSKIEGO
-
16
Edyta Broda
11
(4,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WAŚKO
-
15
Ewelina Gorzędowska
46
(19,57%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Joanna Balcerowska
47
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY W DOBRZYNIU N/WISŁĄ
-
14
Przemysław Mariusz Piekarski
104
(44,26%)
Okręg 6
Sołectwo Chalin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
-
18
Piotr Michał Bukowski
28
(10,53%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mariusz Sadowski
14
(5,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Wioletta Małgorzata Suska
86
(32,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WAŚKO
-
15
Tomasz Mucharski
23
(8,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY W DOBRZYNIU N/WISŁĄ
-
14
Marcin Żurawski
115
(43,23%)
Okręg 7
Sołectwa: Dyblin, Główczyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
-
18
Stanisław Woźniak
20
(11,83%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zbigniew Pawłowski
79
(46,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZYJKOWSKIEGO
-
16
Mariusz Augustyniak
26
(15,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY W DOBRZYNIU N/WISŁĄ
-
14
Jacek Augustowski
44
(26,04%)
Okręg 8
Sołectwa: Glewo, Stróżewo, Tulibowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomir Jacek Kowalewski
71
(31,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZYJKOWSKIEGO
-
16
Agata Anna Cetner
24
(10,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Jolanta Barbara Halicka
59
(26,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WAŚKO
-
15
Henryka Stawska
29
(13,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Remigiusz Onka
40
(17,94%)
Okręg 9
Sołectwa: Grochowalsk, Krępa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
-
18
Radosław Różanowski
19
(8,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZYJKOWSKIEGO
-
16
Piotr Jankowski
48
(20,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Grzegorz Raszkiewicz
120
(50,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WAŚKO
-
15
Anna Barbara Zalewska
49
(20,76%)
Okręg 10
Sołectwa: Kamienica, Michałkowo, Ruszkowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grzegorz Tadeusz Zych
47
(22,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZYJKOWSKIEGO
-
16
Marcin Szczepankowski
24
(11,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Ewa Emilia Więckowska
98
(47,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WAŚKO
-
15
Adrian Kowalski
36
(17,56%)
Okręg 11
Sołectwa: Kisielewo, Szpiegowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
-
18
Bogumił Hieronim Balcerowski
9
(5,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Kamil Abramczuk
38
(23,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WAŚKO
-
15
Jerzy Piotr Wasiołek
50
(31,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Paweł Malinowski
63
(39,38%)
Okręg 12
Sołectwo Krojczyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
-
18
Andrzej Zbigniew Grabkowski
59
(27,83%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Kołaczyński
41
(19,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZYJKOWSKIEGO
-
16
Małgorzata Krystyna Raśkiewicz
27
(12,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Krzysztof Sobierajski
85
(40,09%)
Okręg 13
Sołectwo Lenie Wielkie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
-
18
Ewa Beata Korpalska
11
(5,76%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Wyszyński
65
(34,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZYJKOWSKIEGO
-
16
Aleksandra Piórkowska
13
(6,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Marcin Wasilewski
31
(16,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WAŚKO
-
15
Małgorzata Rutkowska
16
(8,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Ewa Maria Wysocka
55
(28,80%)
Okręg 14
Sołectwa: Kochoń, Kolonia Chalin, Mokowo, Mokówko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW
-
18
Justyna Dorsz
21
(8,47%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosław Karol Mierzejewski
62
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZYJKOWSKIEGO
-
16
Piotr Gajewski
74
(29,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Krzysztof Pryciak
91
(36,69%)
Okręg 15
Sołectwa: Płomiany, Wierznica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogdan Rzadkowolski
38
(14,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZYJKOWSKIEGO
-
16
Jerzy Pączkowski
49
(18,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIEWSKIEGO
-
17
Arkadiusz Nowaliński
73
(28,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WAŚKO
-
15
Jacek Janusz Gachewicz
32
(12,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY W DOBRZYNIU N/WISŁĄ
-
14
Krzysztof Augustyniak
68
(26,15%)