Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo: Baranów (ulice: Puławska od Nr 1 do Nr 79)
Pokaż więcej
Małgorzata Ciota
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(53,40%)
Małgorzata Chrzan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAGOŚ
48
(46,60%)
Okręg 2
sołectwo Baranów (ulice: Tartaczna, Puławska od Nr 80 do końca, Polna, Spółdzielcza, Leśna)
Pokaż więcej
Tomasz Andrzej Niedbalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(55,03%)
Tomasz Bieńkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAGOŚ
67
(44,97%)
Okręg 3
sołectwo Baranów (ulice: Zacisze, Zielona, Przytulna, Długa, Cicha, Weselna, Buźniczna, Stawowa, Błotna)
Pokaż więcej
Roman Jan Maruszak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(60,89%)
Agnieszka Siedlecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAGOŚ
70
(39,11%)
Okręg 4
sołectwo Baranów (ulice: Południowa, Michowska, Czołnowska, Wąska, Piaskowa, Krótka, Wschodnia)
Pokaż więcej
Anna Monika Ogórek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(54,70%)
Jan Franciszek Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAGOŚ
82
(45,30%)
Okręg 5
sołectwo Baranów (ulice: Zagrody od Nr 1 do Nr 45, Rynek, Środkowa, Słoneczna, Północna)
Pokaż więcej
Marianna Helena Goluch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(40,76%)
Agnieszka Grad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAGOŚ
48
(30,57%)
Piotr Szymanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
45
(28,66%)
Okręg 6
sołectwo Baranów (ulice: Zagrody od Nr 46 do końca, Powstania Styczniowego, Gen. Kruka-Heydenreicha, Spokojna, Szkolna, Cmentarna, Poprzeczna)
Pokaż więcej
Wojciech Grudka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
121
(80,67%)
Ewelina Stefaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAGOŚ
29
(19,33%)
Okręg 7
sołectwo Pogonów Motoga
Pokaż więcej
Alfreda Naczas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(46,83%)
Andrzej Ryszard Wiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAGOŚ
67
(53,17%)
Okręg 8
sołectwa Dębczyna, Składów, Zagóźdź
Pokaż więcej
Stanisław Antoniewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(55,22%)
Krzysztof Jan Parzyszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAGOŚ
60
(44,78%)
Okręg 9
sołectwa Gródek, Łukawica, Nowomichowska
Pokaż więcej
Krystyna Czerska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(61,63%)
Andrzej Jan Parzyszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAGOŚ
33
(38,37%)
Okręg 10
sołectwa Karczunek, Łukawka
Pokaż więcej
Ewa Madej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(42,86%)
Krzysztof Żurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAGOŚ
68
(57,14%)
Okręg 11
sołectwa Huta, Kozioł
Pokaż więcej
Jacek Marcin Madej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(48,75%)
Tomasz Wiraszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAGOŚ
82
(51,25%)
Okręg 12
sołectwa Wola Czołnowska
Pokaż więcej
Michał Grzechnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(55,10%)
Lucjan Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAGOŚ
66
(44,90%)
Okręg 13
sołectwo Czołna
Pokaż więcej
Janina Woch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(32,77%)
Stanisław Mazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAGOŚ
80
(67,23%)
Okręg 14
sołectwa Klin, Śniadówka
Pokaż więcej
Małgorzata Ewelina Pszczoła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
121
(64,36%)
Małgorzata Halina Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAGOŚ
67
(35,64%)
Okręg 15
sołectwa Łysa Góra, Niwa
Pokaż więcej
Karol Borek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(30,67%)
Halina Wacława Ircha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GAGOŚ
52
(69,33%)