Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
BIBIANNA DZIADOWICE-FOLWARK
Pokaż więcej
Arkadiusz Wszędybył
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
135
(65,53%)
Bożena Krystyna Kołek
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
71
(34,47%)
Okręg 2
Grzegorz Wągiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
56
(27,18%)
Kazimierz Lech Koralewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(16,02%)
Sylwester Janusz Kaczkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(26,21%)
Łukasz Eugeniusz Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
63
(30,58%)
Okręg 3
KOTWASICE (nr-y od 13 do 116) , ul. Brzozowa , ul. Jagodowa, ul. Borowikowa
Pokaż więcej
Ilona Izydorczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
105
(51,47%)
Tomasz Leszek Owczarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(48,53%)
Okręg 4
BRODY ZYGMUNTÓWEK KOTWASICE (nr-y od 1A do 12 i od 117 do 150)
Pokaż więcej
Michał Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
30
(26,55%)
Mariusz Janusz Herbich
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(18,58%)
Grzegorz Józef Krajewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(27,43%)
Katarzyna Kosmowska
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
31
(27,43%)
Okręg 5
FELIKSÓW CELESTYNY
Pokaż więcej
Wioletta Małgorzata Jakubowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
66
(34,55%)
Andrzej Bogumił Dudek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5
(2,62%)
Milena Agnieszka Lis
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(24,08%)
Małgorzata Elżbieta Lament
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
74
(38,74%)
Okręg 6
POROŻE MIŁACZEW (nr-y od 12 do 57)
Pokaż więcej
Zbigniew Ryszard Maciejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
51
(25,63%)
Genowefa Zofia Trzmielewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(10,05%)
Robert Gruszczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(21,61%)
Piotr Jasiak
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
85
(42,71%)
Okręg 7
MALANÓW (ul.: Kaliska, Szkolna, Wiatraczna, Pogodna, Młodych, Leśna)
Pokaż więcej
Marian Adam Stefaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
63
(35,20%)
Kamil Piotr Strzelczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(39,11%)
Janusz Stefan Szelągowski
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
46
(25,70%)
Okręg 8
MALANÓW (ul.: Turecka, Spółdzielców, Północna, Nowa, Wiosenna, Tęczowa)
Pokaż więcej
Dorota Wioletta Kubiak - Tutak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
99
(46,05%)
Małgorzata Dorota Wolska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(8,84%)
Małgorzata Janiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(13,02%)
Mateusz Filipowicz
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
51
(23,72%)
Daniel Krzysztof Pakuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
18
(8,37%)
Okręg 9
MALANÓW (ul.: Stawiszyńska, Szeroka, Polna, Wąska, Różana, Zielona, Łąkowa, Rachowska) RACHOWA
Pokaż więcej
Dariusz Sylwester Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
107
(36,52%)
Jerzy Marian Frątczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(44,71%)
Genowefa Mirosława Dziencioł
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
55
(18,77%)
Okręg 10
MALANÓW (ul.: Południowa, Słoneczna, Kwiatowa, Wesoła, Parkowa, Krótka, Kasztanowa)
Pokaż więcej
Katarzyna Grzelka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
56
(29,47%)
Zofia Halina Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(11,58%)
Grzegorz Kowalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(34,74%)
Małgorzata Zdzisława Miszczak
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
46
(24,21%)
Okręg 11
ŻDŻENICE, ul. Północna
Pokaż więcej
Aneta Stefania Świtalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
19
(14,29%)
Marek Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(38,35%)
Grażyna Jadwiga Harasna
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
63
(47,37%)
Okręg 12
Agnieszka Balcerzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
23
(7,82%)
Sławomir Ogrodowczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
143
(48,64%)
Mariusz Sylwester Budynek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(13,27%)
Michał Harasny
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
89
(30,27%)
Okręg 13
Maria Natalia Knop
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
38
(33,93%)
Aneta Maria Kokorzycka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(9,82%)
Piotr Grzesznik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(31,25%)
Tomasz Kołaciński
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
28
(25,00%)
Okręg 14
MIŁACZEWEK-MIŁACZEWEK nr od 1 do 49, MIŁACZEWSKIE MŁYNY nr od 1 do 12 i od 14 do 17, MIŁACZEW KOLONIA-MIŁACZEW nr od 1 do 11, MIŁACZEWEK nr od 50 do 61, MIŁACZEWSKIE MŁYNY nr 13
Pokaż więcej
Ilona Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
27
(15,52%)
Karolina Marta Kolenda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(32,76%)
Józef Grzegorz Dzięcioł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(33,91%)
Łukasz Marcin Tomczyk
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
31
(17,82%)
Okręg 15
CZACHULEC STARY SKARŻYN-KOLONIA
Pokaż więcej
Krzysztof Tomasz Mruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA
32
(21,05%)
Aneta Beata Leończuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(15,79%)
Krzysztof Kowalski
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
29
(19,08%)
Karol Płóciennik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
67
(44,08%)