Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Akacjowa, Cisowa, Cyprysowa, Jaśminowa, Kalinowa, Osiedle Młodych, Polna, Wojska Polskiego od 95 do 97, Wrzosowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW
-
14
Małgorzata Czyżewska
112
(38,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.
-
15
Mariusz Stanisław Graś
86
(29,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bartosz Łukasz Bartkowski
26
(8,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL
-
16
Daniel Wilk
67
(23,02%)
Okręg 2
Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Mickiewicza, Osiedle Leśnika, Tuwima
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW
-
14
Grzegorz Edward Korus
98
(35,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.
-
15
Jarosław Jan Muchel
37
(13,50%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Jacek Staszak
16
(5,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KAROLA BILIŃSKIEGO
-
18
Jarosław Karol Biliński
70
(25,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DĄBROWSKIEGO
-
22
Józef Dąbrowski
19
(6,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL
-
16
Tomasz Molenda
34
(12,41%)
Okręg 3
Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Kopernika, Ogrodowa, Plac Zwycięstwa, Poznańska, Reymonta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW
-
14
Krzysztof Julian Dymek
55
(20,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.
-
15
Marian Józef Różański
39
(14,55%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krystian Sikora
41
(15,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA OLEJNICZAKA
-
17
Krzysztof Olejniczak
93
(34,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL
-
16
Daniel Krystian Kufel
40
(14,93%)
Okręg 4
Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Osiedle Parkowe, Wybickiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW
-
14
Wiesław Eugeniusz Purol
56
(27,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.
-
15
Zbigniew Antoni Cyganik
46
(22,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Bartkowiak
82
(40,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Leokadia Sydow
21
(10,24%)
Okręg 5
Miasto Krzyż Wlkp. ulice : Rejtana, Staszica, Wojska Polskiego od 1 do 6, od 103 do 108a
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW
-
14
Andrzej Roman Pietrzyński
49
(22,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.
-
15
Tomasz Pawłowski
76
(35,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Artur Klekota
33
(15,28%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mateusz Tomasz Mania
31
(14,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL
-
16
Patryk Piotr Karzkowiak
0
(0%)
Okręg 6
Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Kosynierów, Krótka, Matejki, Nadrzeczna, Sikorskiego, Wojska Polskiego 7 - 9/10
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW
-
14
Krzysztof Skałecki
29
(17,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.
-
15
Anna Jasiewicz
34
(20,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL
-
16
Kamil Jakub Wojna
103
(62,05%)
Okręg 7
Miasto Krzyż Wlkp. ulica Wojska Polskiego 11/12 - 21, 22 - 24, 99, 100
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW
-
14
Dominik Marian Pietrzyński
87
(43,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.
-
15
Angelika Maria Szcześniak
24
(12,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KORBIK
-
21
Jolanta Wanda Korbik
68
(34,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Rafał Henryk Zydor
21
(10,50%)
Okręg 8
Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Boczna, Bukowa, Daglezjowa, Daszyńskiego 4 - 6, 43 - 46, Dębowa, Długa, Drawska, Grabowa, Handlowa, Jana Pawła II, Jodłowa, Limbowa, Modrzewiowa, Osiedle Miejskie, Portowa, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Sobieskiego, Sosnowa, Śluza, Świerkowa, Tartak, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW
-
14
Krzysztof Bortnik
63
(21,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.
-
15
Dariusz Jan Drost
91
(31,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Stanisław Kucharski
40
(13,65%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Filipczak
22
(7,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL
-
16
Andrzej Franciszek Lemieszka
77
(26,28%)
Okręg 9
Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Daszyńskiego 7 - 41, 52, Kochanowskiego, Kościuszki, Moniuszki, Warsztatowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW
-
14
Agnieszka Komarnicka
87
(29,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.
-
15
Zdzisław Kazimierz Norkowski
63
(21,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bernard Bronisław Machowina
30
(10,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA JULIANA BILIŃSKIEGO
-
20
Michał Julian Biliński
78
(26,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL
-
16
Piotr Kazimierz Marek
33
(11,34%)
Okręg 10
Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Brzozowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Różana, Zachodnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW
-
14
Rafał Sroka
132
(59,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.
-
15
Krzysztof Iks
91
(40,81%)
Okręg 11
Miasto Krzyż Wlkp. ulice: Baśniowa, Frezjowa, Kwiatowa, Letnia, Liliowa, Leśna, Pogodna, Słoneczna, Słonecznikowa, Storczykowa, Tęczowa, Tulipanowa, Wiosenna, Wojska Polskiego od 27 do 94
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.
-
15
Ryszard Belter
98
(41,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Danuta Czapska
39
(16,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WRONKA
-
19
Ewa Wronka
97
(41,45%)
Okręg 12
Kuźnica Żelichowska, Pestkownica, Przesieki, Zacisze, Żelichowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW
-
14
Jarosław Ludwik Libera
142
(60,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.
-
15
Tadeusz Zygmunt Wachowiak
30
(12,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mirosław Andrzej Wiśniewski
17
(7,20%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dorota Jargieło-Ambroży
14
(5,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL KUFEL
-
16
Marta Magdalena Miedzianko
33
(13,98%)
Okręg 13
Huta Szklana, Lubcz Mały, Wizany
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW
-
14
Marian Józef Komarnicki
151
(54,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.
-
15
Magdalena Małgorzata Tutak
26
(9,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Eugeniusz Matkowski
34
(12,23%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Robert Stanisław Kozłowski
67
(24,10%)
Okręg 14
Łokacz Mały, Łokacz Wielki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW
-
14
Agata Ewa Bućkowska
116
(45,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.
-
15
Andrzej Zdzisław Wleklik
84
(33,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jolanta Teresa Stankiewicz
53
(20,95%)
Okręg 15
Bielice Nowe, Brzegi, Dębina, Lubcz Wielki, Osada Zwierzyniec, Rzeczyn, Stefanowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYŻ WIELKOPOLSKI BEZ PODZIAŁÓW
-
14
Karolina Izabella Łapiuk
50
(27,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA DLA KRZYŻA WLKP.
-
15
Teresa Zdzisława Pławińska
96
(52,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Szumowski
36
(19,78%)