Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kartuzy-ulice : 11 Listopada, 3 Maja, Bielińskiego, Bohaterów Westerplatte, Bursztynowa, Ceynowy, Chmieleńska, Cicha, Dworcowa, Dworzec, Gdyńskich Kosynierów, Generała Hallera, Klasztorna, Kochanowskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kościuszki, Krasickiego, Kwiatowa, Łąkowa, Majkowskiego, Mickiewicza, Mściwoja II, Nowe Osiedle, Obrońców Poczty Polskiej, Ogródków Działkowych, osiedla XX-lecia II RP, osiedle Zielone Wzgórze, Parkowa, Plac św. Brunona, Podgórna, Polskiego Czerwonego Krzyża, Prokowska, Prusa, Przy Rzeźni, Reja, Reymonta, Rynek, Sambora, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Szkolna, Wzgórze Wolności, Zagórze. Sołectwa: Kosy, Łapalice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB
-
2
Witold Marian Wojewódka
250
(7,05%)
-
4
Anna Katarzyna Dereń
20
(0,56%)
-
3
Marek Langa
106
(2,99%)
-
7
Barbara Koszałka
20
(0,56%)
-
6
Lucyna Katarzyna Hirsz
42
(1,18%)
-
5
Karol Zenon Wilkowski
105
(2,96%)
-
1
Andrzej Pryczkowski
292
(8,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZRZESZENI DLA KASZUB"
-
1
Wioletta Hanna Stoltmann
284
(8,00%)
-
4
Elżbieta Helena Kowalewska
139
(3,92%)
-
2
Arkadiusz Piotr Socha
225
(6,34%)
-
6
Roman Stark
72
(2,03%)
-
5
Andrzej Franciszek Ciechanowski
81
(2,28%)
-
7
Mieczysław Grzegorz Gołuński
472
(13,30%)
-
3
Natalia Gronda
144
(4,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CHECZ”-DLA GMINY I MIESZKAŃCÓW
-
1
Edmund Stefan Dunst
146
(4,11%)
-
2
Irena Roszkowska
213
(6,00%)
-
3
Zygmunt Konkol
118
(3,33%)
-
5
Danuta Barbara Zaremba
167
(4,71%)
-
6
Karolina Marta Pluta
75
(2,11%)
-
4
Dariusz Jan Kiedrowski
88
(2,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Aleksandra Stanisława Pruszak
154
(4,34%)
-
4
Arkadiusz Wacław Gołąbek
35
(0,99%)
-
3
Maria Teresa Kończak
22
(0,62%)
-
7
Zbigniew Jan Bartelik
69
(1,94%)
-
5
Bożena Leyk
102
(2,87%)
-
2
Piotr Paweł Małszycki
89
(2,51%)
-
6
Wojciech Sylwester Skłodowski
18
(0,51%)
Okręg 2
Kartuzy-ulice : Abrahama, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Feliksa Marszałkowskiego, Gdańska, Jarzębinowa, Jesionowa, Jeziorna, Klonowa, Kościerska, Leśna, Lipowa, Marszałka Piłsudskiego, osiedle Derdowskiego, osiedle Generała Sikorskiego, osiedle Wybickiego, Polna, Przy Torach, Sędzickiego, Tredera, Węglowa, Zacisze, Zamkowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB
-
7
Krystyna Konkol
46
(1,39%)
-
1
Jacek Karol Wesołowski
630
(19,02%)
-
4
Adam Marek Sikorski
111
(3,35%)
-
3
Marek Kazimierz Bemowski
240
(7,25%)
-
2
Andrzej Stanisław Borzestowski
297
(8,97%)
-
6
Beata Paczoske
15
(0,45%)
-
5
Hanna Hoffmann-Rychert
42
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZRZESZENI DLA KASZUB"
-
5
Dorota Iwona Zarach
111
(3,35%)
-
3
Sylwia Barbara Biankowska
100
(3,02%)
-
2
Włodzimierz Leszkowski
80
(2,42%)
-
1
Wojciech Roman Jaworowski
237
(7,16%)
-
6
Krzysztof Andrzej Król
152
(4,59%)
-
4
Alina Elżbieta Wojewódka
120
(3,62%)
-
7
Andrzej Piastowski
66
(1,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CHECZ”-DLA GMINY I MIESZKAŃCÓW
-
1
Ewa Stefania Klein-Dyjeta
108
(3,26%)
-
7
Agnieszka Kałużna
15
(0,45%)
-
3
Michał Piotr Kopański
11
(0,33%)
-
2
Maciej Zaremba
106
(3,20%)
-
4
Tadeusz Keliński
45
(1,36%)
-
6
Bożena Kostuch-Lis
17
(0,51%)
-
5
Paweł Henryk Szlas
166
(5,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tyberiusz Stanisław Kriger
363
(10,96%)
-
2
Andrzej Marek Duzowski
52
(1,57%)
-
3
Jagwiga Bożena Puzdrowska
59
(1,78%)
-
5
Julianna Małgorzata Frankowska
13
(0,39%)
-
6
Mieczysław Roman Kulaszewicz
27
(0,82%)
-
7
Joanna Aldona Cierocka
40
(1,21%)
-
4
Ryszard Zygmunt Pepliński
43
(1,30%)
Okręg 3
Sołectwa: Brodnica Dolna, Brodnica Górna, Borowo, Dzierżążno, Kiełpino, Mezowo, Ręboszewo, Sitno, Smętowo Chmieleńskie.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB
-
1
Ryszard Piotr Duszyński
206
(5,28%)
-
3
Kazimierz Jan Klas
70
(1,80%)
-
6
Iwona Barbara Turzyńska
15
(0,38%)
-
2
Andrzej Kazimierz Puzdrowski
129
(3,31%)
-
7
Katarzyna Myszk
19
(0,49%)
-
4
Mirosław Tadeusz Stefanowski
80
(2,05%)
-
5
Joanna Dorota Manuszewska
13
(0,33%)
-
8
Rafał Michał Gizela
54
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZRZESZENI DLA KASZUB"
-
4
Krystyna Elżbieta Kulas
56
(1,44%)
-
2
Kazimierz Jan Kalkowski
79
(2,03%)
-
1
Barbara Elwira Kempa
247
(6,34%)
-
3
Jarosław Józef Plichta
265
(6,80%)
-
5
Henryka Mirosława Antczak
70
(1,80%)
-
6
Mieczysław Stefan Formela
98
(2,51%)
-
7
Kamil Andrzej Klinkosz
82
(2,10%)
-
8
Tadeusz Marian Ptach
86
(2,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CHECZ”-DLA GMINY I MIESZKAŃCÓW
-
2
Mirosław Andrzej Paczoska
384
(9,85%)
-
4
Łukasz Marian Grzenkowicz
95
(2,44%)
-
8
Grażyna Łucja Biernat
12
(0,31%)
-
3
Krzysztof Adam Kajfasz
44
(1,13%)
-
1
Mariusz Stanisław Treder
680
(17,44%)
-
5
Marcin Jan Puzdrowski
128
(3,28%)
-
6
Weronika Róża Lica
129
(3,31%)
-
7
Klaudia Maria Kałużna
195
(5,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jacek Piotr Richert
238
(6,11%)
-
3
Tadeusz Roman Żołnowski
95
(2,44%)
-
2
Malwina Elżbieta Szleja
37
(0,95%)
-
6
Barbara Aniela Byczkowska
52
(1,33%)
-
7
Bożena Helena Burakowska
25
(0,64%)
-
5
Piotr Pryczkowski
81
(2,08%)
-
4
Maria Magdalena Zielińska
40
(1,03%)
-
8
Jarosław Kazimierz Kriger
94
(2,41%)
Okręg 4
Sołectwa: Bącz, Głusino, Grzybno, Kaliska, Kolonia, Mirachowo, Nowa Huta, Pomieczyńska Huta, Prokowo, Sianowo, Sianowska Huta, Staniszewo, Stara Huta.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA KASZUB
-
2
Edmund Kotłowski
193
(5,98%)
-
5
Anna Maria Bobkowska
11
(0,34%)
-
3
Jan Byczkowski
94
(2,91%)
-
1
Andrzej Dawidowski
199
(6,17%)
-
6
Wioleta Agnieszka Stenka
11
(0,34%)
-
7
Sylwia Irena Gneba
10
(0,31%)
-
4
Karol Sypion
128
(3,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZRZESZENI DLA KASZUB"
-
3
Danuta Grażyna Dymek
103
(3,19%)
-
5
Danuta Gabriela Kobiela
73
(2,26%)
-
7
Mariusz Jan Sikora
36
(1,12%)
-
2
Jan Paweł Pryczkowski
95
(2,94%)
-
1
Jarosław Piotr Dawidowski
220
(6,82%)
-
4
Lidia Jolanta Plichta
318
(9,85%)
-
6
Kazimierz Szwaba
68
(2,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CHECZ”-DLA GMINY I MIESZKAŃCÓW
-
1
Halina Irena Steinka
360
(11,16%)
-
7
Bożena Teresa Kaszuba
79
(2,45%)
-
6
Katarzyna Joanna Kanczkowska
32
(0,99%)
-
4
Czesław Formela
16
(0,50%)
-
3
Ireneusz Sławomir Rybakowski
70
(2,17%)
-
5
Karol Henryk Bulczak
30
(0,93%)
-
2
Kazimierz Kwidziński
87
(2,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jarosław Kazimierz Mielewczyk
61
(1,89%)
-
3
Mirosława Dorota Bobkowska
159
(4,93%)
-
1
Tomasz Belgrau
594
(18,41%)
-
7
Lucyna Rozalia Bulczak
9
(0,28%)
-
5
Anna Agnieszka Mrozewska
31
(0,96%)
-
4
Sylwester Adam Stenka
57
(1,77%)
-
6
Bogdan Stanisław Gruba
83
(2,57%)