Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Istebna: Jasnowice, Na Las, Szymcze, U Forotu, Suszkowie, Gazurowie, Kiepkowie
Pokaż więcej
Marek Mieczysław Iwanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
194
(45,97%)
Stanisław Bartłomiej Michałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
81
(19,19%)
Robert Antoni Bury
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
147
(34,83%)
Okręg 2
Sołectwo Istebna: Mikowie, Gliniany, Kościół, Wojtkowie, Potoczki, Dzielec, Kawulowie, Kulonkowie, Kubalowie, Michałkowie, Haratykowie
Pokaż więcej
Jarosław Władysław Hulawy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
139
(28,60%)
Robert Józef Juroszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
139
(28,60%)
Hubert Józef Kukuczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
208
(42,80%)
Okręg 3
Sołectwo Istebna: Kohutowie, Burowie, Szarcowie, Wojtaszowie, Beskid, Matyska, Bryjowie, Polokowie
Pokaż więcej
Marcin Ludwik Pudalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
145
(32,37%)
Antoni Gazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
61
(13,62%)
Michał Marian Kohut
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
242
(54,02%)
Okręg 4
Sołectwo Istebna: Michałkowa Olza, Brzestowy, Za Doliną, Nowina, Kościanowice, Drobniawy, Kawulonka, Połom, Leszczyna, Murzynka, Stecówka, Filipionka, Łączyna, Mlaskawka, Pietroszonka, Skała
Pokaż więcej
Władysław Jan Zowada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
166
(43,01%)
Henryk Antoni Haratyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
76
(19,69%)
Piotr Janusz Lipowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(37,31%)
Okręg 5
Sołectwo Istebna: Mikszówka, Andziołówka, Piła, Za Groń, Słowiaczonka
Pokaż więcej
Tadeusz Antoni Wolny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
160
(44,32%)
Henryk Paluszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
110
(30,47%)
Mariusz Tomasz Michałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(25,21%)
Okręg 6
Sołectwo Istebna: Mraźnice, Wysznie Pole, Olecki, Kubalonka, U Stawu, Wilcze, Bystry, Dupny, Polanka, Tokarzonka, Czostkowa, Mikowa Łąka
Pokaż więcej
Jan Bocek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
179
(55,08%)
Bogusława Brygida Koniecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
88
(27,08%)
Katarzyna Bury
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(17,85%)
Okręg 7
Sołectwo Jaworzynka: Korbasy, Waszuty, Łupienie, Klimasy, Wawrzacze, Szkawrany, Małejurki, Duraje, Za Groń
Pokaż więcej
Aleksander Mikołaj Czepczor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
65
(14,64%)
Krzysztof Franciszek Juroszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
43
(9,68%)
Łucja Katarzyna Michałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
336
(75,68%)
Okręg 8
Sołectwo Jaworzynka: Bestwiny, Kawuloki, Łabaje, Dragony, Biłki, Łacki, Słowioki, Ondrusze
Pokaż więcej
Kazimierz Jan Juroszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
139
(36,48%)
Kazimierz Tadeusz Łacek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
242
(63,52%)
Okręg 9
Sołectwo Jaworzynka: Gorzałki, Stańki, Buki, Czerchla, Krzyżowa, Byrty, Jasie, Klimki, Małysze, Czepczory
Pokaż więcej
Piotr Jerzy Gburek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
122
(32,11%)
Jan Adam Polok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
43
(11,32%)
Bartłomiej Jałowiczor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
215
(56,58%)
Okręg 10
Sołectwo Jaworzynka: Zapasieki Górne, Zapasieki Dolne, Bobczonka, Rozceście, Szkawlonka, Wielki Potok, Krężelka, Maciejka, Na Potoku, Siwoniowski, Stefanka, Szeroki, Śliwkula, Wyrch-Czadeczka, Czadeczka Dolna, Czadeczka Górna, Kikula, Zakikula
Pokaż więcej
Artur Jan Szmek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
107
(32,72%)
Tadeusz Stanisław Juroszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
49
(14,98%)
Dominik Józef Jałowiczor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
171
(52,29%)
Okręg 11
Sołectwo Koniaków: Kadłuby, Pustki, Matyska, Dachtony, Odkrzas
Pokaż więcej
Barbara Agata Bielesz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
152
(49,51%)
Dagmara Sylwia Czubaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
87
(28,34%)
Lucyna Małgorzata Legierska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(22,15%)
Okręg 12
Sołectwo Koniaków: Bagno, Bukowina, Fibaczka, Wyżrana, Rupienka, Kosarzyska, Pańska Łąka
Pokaż więcej
Barbara Kubas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
152
(49,84%)
Wiesław Dariusz Wojtas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
27
(8,85%)
Marek Władysław Fiedor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(30,82%)
Józef Stanisław Ligocki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(10,49%)
Okręg 13
Sołectwo Koniaków: Gronik, Rozceście, Szańce, Legiery, Wołowa, Jasiówka
Pokaż więcej
Stanisław Józef Legierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
177
(48,90%)
Halina Skurzok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
48
(13,26%)
Zenon Eugeniusz Knopek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
137
(37,85%)
Okręg 14
Sołectwo Koniaków: Usnobocz, Kliszówki, Żurówka, Gołówka, Pietraszyna, Zimna Woda, Szkatułka, Polana
Pokaż więcej
Ignacy Zowada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
130
(48,15%)
Weronika Dorota Skurzok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
22
(8,15%)
Dariusz Rafał Lipowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118
(43,70%)
Okręg 15
Sołectwo Koniaków: Deje, Tkoczówka, Bąbolówka, Małączka, Cisowe, Długa Czerchla, Rdżawka, Rastoka, Za Rastoką, Śliwkowiec, Do Jasieniarza
Pokaż więcej
Lucyna Wiesława Bytow
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
158
(51,97%)
Marta Magdalena Urbaczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
26
(8,55%)
Zdzisław Krężelok
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(39,47%)