Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Końskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Marek Lenart
812
(5,15%)
-
2
Dariusz Andrzej Banasik
451
(2,86%)
-
4
Łukasz Adam Kubka
509
(3,23%)
-
3
Jarosław Andrzej Lasota
1 011
(6,41%)
-
5
Cezary Gabriel Struzik
422
(2,68%)
-
6
Marian Franciszek Wikiera
348
(2,21%)
-
9
Dominika Kijewska-Banasik
107
(0,68%)
-
8
Ewa Karbownik
127
(0,81%)
-
7
Ewa Maria Peliwo
57
(0,36%)
-
10
Alina Agata Gąszcz
189
(1,20%)
-
11
Kamil Kubicki
253
(1,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Robert Piotr Plech
1 705
(10,82%)
-
2
Małgorzata Sułek-Zięba
425
(2,70%)
-
3
Beata Elżbieta Kij
355
(2,25%)
-
9
Gerard Bąk
36
(0,23%)
-
7
Anna Mirosława Mularczyk
60
(0,38%)
-
8
Antoni Sota
130
(0,82%)
-
4
Wojciech Mirosław Pasek
397
(2,52%)
-
11
Wojciech Bartłomiej Owczarek
458
(2,91%)
-
5
Izabela Maria Szejna-Wrzeszcz
128
(0,81%)
-
6
Rafał Tomasz Żelski
79
(0,50%)
-
10
Jan Wacław Wiaderny
44
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI
-
7
Justyna Mirosława Krawczyk
81
(0,51%)
-
1
Krzysztof Tomasz Jasiński
850
(5,39%)
-
4
Barbara Stanisława Cieplińska
225
(1,43%)
-
2
Grzegorz Młynarczyk
271
(1,72%)
-
6
Jarosław Andrzej Kowalczyk
166
(1,05%)
-
5
Anna Magdalena Dworak
177
(1,12%)
-
3
Stanisław Kacperski
291
(1,85%)
-
8
Jan Mirosław Lachowski
176
(1,12%)
-
9
Janusz Owczarek
111
(0,70%)
-
10
Beata Halina Zbróg
309
(1,96%)
-
11
Marcin Rafał Zieliński
182
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Kazimierz Wacław Pasterczyk
381
(2,42%)
-
2
Stanisław Haraziński
230
(1,46%)
-
5
Sylwia Armada
237
(1,50%)
-
7
Bogusław Sebastian Jakóbczyk
55
(0,35%)
-
8
Waldemar Pietrasik
144
(0,91%)
-
3
Dorota Małgorzata Duda
651
(4,13%)
-
6
Jolanta Katarzyna Augustyniak
157
(1,00%)
-
4
Mirosław Kiepas
190
(1,21%)
-
9
Roman Struzik
100
(0,63%)
-
10
Katarzyna Agata Wężykowska
48
(0,30%)
-
11
Jarosław Bogusław Piskorek
33
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNA JEDNOŚĆ POWIATU KONECKIEGO
-
9
Krzysztof Serafin
119
(0,75%)
-
1
Marian Gąszcz
320
(2,03%)
-
4
Eryk Norbert Kieszek
22
(0,14%)
-
2
Ewelina Elżbieta Ptak
149
(0,95%)
-
3
Katarzyna Sorn
125
(0,79%)
-
5
Anna Malkowska
62
(0,39%)
-
8
Józef Gawęda
32
(0,20%)
-
6
Paweł Artur Szczyrba
33
(0,21%)
-
7
Joanna Jadwiga Baran
6
(0,04%)
-
10
Agata Aleksandra Zagdańska
5
(0,03%)
-
11
Marcin Piotr Pytlos
80
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
3
Jacek Stanisław Matera
213
(1,35%)
-
5
Ewa Lasota
138
(0,88%)
-
6
Daniel Grzegorz Kowalik
36
(0,23%)
-
7
Jarosław Kubała
142
(0,90%)
-
2
Donata Małgorzata Banasik
83
(0,53%)
-
9
Rafał Piotr Brzechwa
56
(0,36%)
-
1
Magdalena Prasał
706
(4,48%)
-
4
Michał Jacek Przybylski
107
(0,68%)
-
11
Adam Sobaś
44
(0,28%)
-
8
Ewelina Aneta Gruszczyńska
21
(0,13%)
-
10
Jarosław Daniel Masłowski
98
(0,62%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Stąporków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Piotr Piotrowski
138
(1,94%)
-
1
Paweł Wojciech Gręda
449
(6,31%)
-
2
Izabela Łapka
166
(2,33%)
-
3
Lilla Brożyna
545
(7,66%)
-
4
Agnieszka Kalinowska
93
(1,31%)
-
5
Ryszard Janus
112
(1,57%)
-
6
Kazimierz Jan Słoka
68
(0,96%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Iwona Katarzyna Ścibisz
62
(0,87%)
-
1
Wiesław Józef Skowron
630
(8,86%)
-
5
Przemysław Karol Wilkowski
69
(0,97%)
-
2
Leopold Garbacz
297
(4,17%)
-
3
Alicja Julianna Zielińska
111
(1,56%)
-
4
Joanna Barbara Makieła
40
(0,56%)
-
7
Zdzisław Salata
166
(2,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI
-
2
Lidia Stachera
21
(0,30%)
-
3
Genowefa Irena Rurarz
47
(0,66%)
-
4
Marek Werens
128
(1,80%)
-
1
Stanisław Pietras
216
(3,04%)
-
5
Marcin Dawid Michalczyk
8
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Krzysztof Rusin
155
(2,18%)
-
7
Krystyna Sionkowska
72
(1,01%)
-
3
Anna Małgorzata Dziubińska
123
(1,73%)
-
2
Dariusz Młodawski
559
(7,86%)
-
5
Beata Kusztal
74
(1,04%)
-
6
Edyta Niziołek
86
(1,21%)
-
1
Czesław Kurcbart
620
(8,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNA JEDNOŚĆ POWIATU KONECKIEGO
-
2
Kamil Krzysztof Lisowski
285
(4,01%)
-
1
Marian Krzysztof Domagała
562
(7,90%)
-
7
Piotr Jedynak
130
(1,83%)
-
3
Anna Ewa Gawior
68
(0,96%)
-
5
Halina Cecka
77
(1,08%)
-
4
Maria Sałuda
82
(1,15%)
-
6
Jakub Dajczer
378
(5,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
4
Krzysztof Ziomek
18
(0,25%)
-
6
Agnieszka Marzena Socha
30
(0,42%)
-
2
Sławomir Majos
76
(1,07%)
-
3
Monika Agnieszka Ściegienna
54
(0,76%)
-
7
Andrzej Plewa
41
(0,58%)
-
1
Krzysztof Wojcierowski
240
(3,37%)
-
5
Kinga Kita
18
(0,25%)
Okręg 3
Miasto i Gmina Radoszyce, Gmina Ruda Maleniecka, Gmina Fałków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Danuta Leśniewicz
969
(12,14%)
-
3
Krzysztof Wojciech Nowak
216
(2,71%)
-
4
Krystyna Małgorzata Lewandowska
272
(3,41%)
-
2
Bogdan Jan Śliwa
448
(5,61%)
-
5
Monika Musiał
196
(2,46%)
-
6
Janusz Marian Stępień
152
(1,91%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Sylwia Wyciszkiewicz
43
(0,54%)
-
4
Leszek Stanisław Piotrowski
7
(0,09%)
-
2
Krzysztof Olejnik
88
(1,10%)
-
1
Jacek Wojciech Wójcik
379
(4,75%)
-
5
Beata Joanna Zawrzykraj
8
(0,10%)
-
6
Angelika Martyna Przepióra
32
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI
-
2
Teresa Basiak
94
(1,18%)
-
5
Czesław Staciwa
212
(2,66%)
-
1
Marian Roman Adamczyk
126
(1,58%)
-
3
Danuta Myszkowska
14
(0,18%)
-
4
Mirosław Nowak
72
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Urszula Jadwiga Relidzyńska
34
(0,43%)
-
6
Krzysztof Mariusz Relidzyński
33
(0,41%)
-
2
Marianna Grażyna Michalska
254
(3,18%)
-
4
Anna Anastazja Wajnberger
258
(3,23%)
-
5
Andrzej Jan Janus
59
(0,74%)
-
1
Bogdan Marian Soboń
954
(11,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNA JEDNOŚĆ POWIATU KONECKIEGO
-
2
Damian Rozmus
1 062
(13,31%)
-
4
Elżbieta Anna Popiel
27
(0,34%)
-
1
Paweł Pękala
1 514
(18,97%)
-
3
Wioletta Mariola Bajor
65
(0,81%)
-
5
Agnieszka Kuleta
14
(0,18%)
-
6
Sławomir Witold Staciwa
169
(2,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
2
Marta Dorota Bańburska
46
(0,58%)
-
4
Albert Zdzisław Smołuch
23
(0,29%)
-
5
Kinga Tatar
15
(0,19%)
-
3
Andrzej Stanisław Konieczny
15
(0,19%)
-
1
Tomasz Jerzy Nalewczyński
109
(1,37%)
Okręg 4
Gmina Gowarczów, Gmina Słupia Konecka, Gmina Smyków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Piec
992
(16,54%)
-
2
Krzysztof Julian Koziński
363
(6,05%)
-
3
Tadeusz Żurawski
332
(5,54%)
-
5
Justyna Sylwia Kubicka
66
(1,10%)
-
4
Izabela Petrus
58
(0,97%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Jan Marcin Prasał
908
(15,14%)
-
3
Katarzyna Spera
24
(0,40%)
-
4
Bożena Dudzic
61
(1,02%)
-
5
Krzysztof Janusz Szlęzak
80
(1,33%)
-
1
Renata Biegaj
405
(6,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI
-
2
Łukasz Dariusz Grzegorczyk
40
(0,67%)
-
3
Mirosław Lachowski
37
(0,62%)
-
4
Katarzyna Stach
14
(0,23%)
-
1
Edyta Gad
42
(0,70%)
-
5
Rafał Węgrzyn
67
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Witold Wójcik
567
(9,46%)
-
4
Dorota Elżbieta Dębska
87
(1,45%)
-
3
Aleksandra Kałmuk
53
(0,88%)
-
1
Stefan Szambelan
310
(5,17%)
-
5
Łukasz Piotr Arcab
265
(4,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNA JEDNOŚĆ POWIATU KONECKIEGO
-
1
Mariusz Stanisław Brelski
294
(4,90%)
-
5
Michał Pękala
146
(2,43%)
-
2
Katarzyna Kołodziejczyk
110
(1,83%)
-
4
Katarzyna Opara
26
(0,43%)
-
3
Kazimierz Błoński
106
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
-
4
Dariusz Adam Wiatrowski
103
(1,72%)
-
1
Mariusz Kosma
319
(5,32%)
-
2
Małgorzata Bogumiła Nowakowska
106
(1,77%)
-
3
Barbara Anna Pawlikowska
15
(0,25%)