Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Bychawa, Krzczonów, Wysokie, Zakrzew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Anna Pawlas
1 216
(11,66%)
-
2
Krzysztof Piotr Podkański
551
(5,28%)
-
3
Tomasz Marcin Szpakowski
872
(8,36%)
-
5
Bożena Barbara Toporowska
307
(2,94%)
-
4
Danuta Elżbieta Gryta
553
(5,30%)
-
6
Dariusz Janusz Matacz
649
(6,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Paweł Pikula
1 640
(15,72%)
-
2
Urszula Zuzanna Zdun
716
(6,86%)
-
4
Zofia Popławska
455
(4,36%)
-
3
Jan Józef Król
330
(3,16%)
-
5
Henryk Krajewski
417
(4,00%)
-
6
Beata Gajur
1 013
(9,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018
-
3
Monika Wójcik
289
(2,77%)
-
4
Jan Madej
72
(0,69%)
-
1
Andrzej Grzegorz Godziszewski
210
(2,01%)
-
5
Renata Dobrowolska
20
(0,19%)
-
2
Piotr Krzysztof Smoleń
55
(0,53%)
-
6
Beata Krawczyk
45
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI POWIATU LUBELSKIEGO
-
2
Grażyna Wiurkiewicz-Jurycka
164
(1,57%)
-
3
Marcin Kryk
277
(2,66%)
-
4
Maria Kozyra
123
(1,18%)
-
5
Krzysztof Kolasiński
56
(0,54%)
-
1
Piotr Jacek Gęba
403
(3,86%)
Okręg 2
Gminy: Głusk, Jabłonna, Strzyżewice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Henryk Salasa
809
(7,30%)
-
3
Magdalena Ostapińska
678
(6,12%)
-
6
Andrzej Tomasz Kłapeć
983
(8,87%)
-
5
Kazimiera Jadwiga Cisińska
266
(2,40%)
-
7
Stanisław Duer
256
(2,31%)
-
2
Krzysztof Chmielik
1 364
(12,30%)
-
1
Maria Bernadeta Studzińska
1 137
(10,26%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Henryk Banaszkiewicz
259
(2,34%)
-
2
Roman Józef Dąbek
661
(5,96%)
-
5
Edyta Majewska
276
(2,49%)
-
3
Krzysztof Baran
613
(5,53%)
-
4
Urszula Paździor
937
(8,45%)
-
1
Anna Grzywaczewska
1 134
(10,23%)
-
7
Sebastian Tomasz Maziarczyk
127
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018
-
1
Stanisław Gorajek
345
(3,11%)
-
6
Karol Orgasiński
57
(0,51%)
-
2
Aneta Barbara Maksim
197
(1,78%)
-
3
Zofia Joanna Sadowa
154
(1,39%)
-
4
Paweł Kalita
155
(1,40%)
-
5
Katarzyna Barbara Tkaczyk
107
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI POWIATU LUBELSKIEGO
-
1
Barbara Berecka
228
(2,06%)
-
3
Wojciech Antoni Golus
58
(0,52%)
-
2
Monika Agnieszka Stępień
286
(2,58%)
Okręg 3
Gminy: Garbów, Jastków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Małgorzata Leszek
672
(7,10%)
-
1
Grzegorz Piotr Kozioł
2 238
(23,64%)
-
3
Grażyna Kawecka
375
(3,96%)
-
4
Zdzisław Marian Niedbała
1 136
(12,00%)
-
5
Alicja Szymczyk
199
(2,10%)
-
6
Kazimierz Robert Gorczyca
393
(4,15%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dariusz Cezary Prażmo
552
(5,83%)
-
1
Robert Sławomir Wójcik
1 307
(13,81%)
-
3
Grażyna Maria Pietrak
355
(3,75%)
-
5
Anna Dorota Kamińska
149
(1,57%)
-
6
Jan Ludwik Czubak
279
(2,95%)
-
4
Karolina Banaszek
437
(4,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018
-
1
Teresa Halina Wójcik
329
(3,48%)
-
2
Jacek Robert Milanowski
88
(0,93%)
-
6
Eugeniusz Cios
60
(0,63%)
-
3
Zbigniew Krzysztof Kościańczuk
44
(0,46%)
-
4
Beata Gańska
83
(0,88%)
-
5
Paulina Anna Brzostowska-Prażmo
61
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI POWIATU LUBELSKIEGO
-
3
Grzegorz Smolak
82
(0,87%)
-
2
Anna Kowalczyk
151
(1,60%)
-
1
Krzysztof Górecki
325
(3,43%)
-
4
Joanna Małgorzata Weinberger
151
(1,60%)
Okręg 4
Gminy: Niemce, Wólka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Mirosław Marek Fil
295
(2,19%)
-
1
Sylwia Ewa Pisarek-Piotrowska
1 976
(14,67%)
-
3
Zbigniew Jerzy Bernat
1 298
(9,64%)
-
5
Tomasz Jaruga
223
(1,66%)
-
2
Magdalena Sylwia Udrycka
1 154
(8,57%)
-
7
Emilia Anna Białek
581
(4,31%)
-
6
Cezary Michał Chmielewski
238
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Katarzyna Madoń-Kremeś
1 002
(7,44%)
-
2
Marian Tomasz Golianek
1 171
(8,70%)
-
5
Iwona Pulińska
1 128
(8,38%)
-
4
Agnieszka Helena Woźniak-Urban
400
(2,97%)
-
6
Piotr Andrzej Muzyka
352
(2,61%)
-
3
Ryszard Zdzisław Pietrzak
532
(3,95%)
-
7
Tomasz Szołtek
526
(3,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018
-
7
Kamila Oszmaniec
177
(1,31%)
-
1
Marcin Prażmo
705
(5,24%)
-
5
Elżbieta Irena Majkowska
101
(0,75%)
-
4
Piotr Paweł Gliwka
127
(0,94%)
-
3
Ewa Zając-Świst
115
(0,85%)
-
2
Dorota Kotowska-Bułka
261
(1,94%)
-
6
Piotr Wąsowski
64
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI POWIATU LUBELSKIEGO
-
4
Olga Birnbach
62
(0,46%)
-
1
Wojciech Jerzy Gizicki
457
(3,39%)
-
2
Katarzyna Ślepowrońska
77
(0,57%)
-
3
Tadeusz Piotr Gułaś
344
(2,55%)
-
5
Jakub Górecki
100
(0,74%)
Okręg 5
Gminy: Konopnica, Wojciechów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Kamil Łukasz Żydek
519
(6,22%)
-
1
Joanna Bożena Kaznowska
1 204
(14,43%)
-
6
Justyna Maria Kosyl
323
(3,87%)
-
5
Antoni Stanisław Palak
149
(1,79%)
-
3
Andrzej Sławomir Misztal
396
(4,75%)
-
2
Zofia Irena Sieńko
825
(9,89%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Andrzej Jacek Cywiński
342
(4,10%)
-
6
Andrzej Kloc
359
(4,30%)
-
1
Anna Rynkowska
918
(11,00%)
-
3
Hanna Zofia Szymańska
228
(2,73%)
-
2
Konrad Bartłomiej Banach
1 251
(14,99%)
-
4
Agnieszka Renata Gąska
414
(4,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018
-
3
Teresa Nowak
77
(0,92%)
-
1
Jarosław Niezgoda
453
(5,43%)
-
2
Stanisław Krzyszczak
49
(0,59%)
-
4
Anna Węgorowska
180
(2,16%)
-
5
Adam Tadeusz Ardasiński
102
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI POWIATU LUBELSKIEGO
-
1
Jerzy Lechowski
117
(1,40%)
-
2
Elżbieta Urszula Czarnomska
71
(0,85%)
-
3
Weronika Markowska
78
(0,93%)
-
5
Mateusz Jurkowski
82
(0,98%)
-
4
Jarosław Sygnowski
81
(0,97%)
-
6
Karolina Mirosław
125
(1,50%)
Okręg 6
Gminy: Bełżyce, Borzechów, Niedrzwica Duża
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Anna Maria Wójcik
777
(6,34%)
-
2
Zdzisław Stanisław Antoń
1 330
(10,85%)
-
5
Grzegorz Antoni Widelski
1 085
(8,85%)
-
4
Łukasz Jan Stawiński
450
(3,67%)
-
6
Paweł Mariusz Mańka
282
(2,30%)
-
7
Katarzyna Aneta Kucharczyk Vel Kucharska
398
(3,25%)
-
1
Bożena Stanisława Niezgoda
798
(6,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Edward Jarzynka
1 148
(9,37%)
-
3
Marek Peciak
548
(4,47%)
-
7
Mateusz Winiarski
633
(5,16%)
-
5
Anna Jadwiga Dąbrowska
97
(0,79%)
-
6
Paulina Natalia Drążyk
231
(1,88%)
-
2
Marian Andrzej Pietraś
882
(7,20%)
-
4
Urszula Michalewska
459
(3,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT LUBELSKI 2018
-
3
Marcin Mariusz Pastuszak
350
(2,86%)
-
1
Lucjan Orgasiński
504
(4,11%)
-
4
Marcin Olszak
702
(5,73%)
-
2
Marzena Dziekanowska
191
(1,56%)
-
5
Katarzyna Barwiak
95
(0,78%)
-
6
Antoni Kwiatkowski
111
(0,91%)
-
7
Anastazja Dorota Minik
236
(1,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI POWIATU LUBELSKIEGO
-
5
Ewa Karwowska
57
(0,47%)
-
3
Józef Jerzy Skrabucha
127
(1,04%)
-
4
Urszula Maria Wierzchowska
174
(1,42%)
-
1
Mariusz Marcin Zgórka
277
(2,26%)
-
2
Lubomir Stanisław Bujała
103
(0,84%)
-
6
Wojciech Michał Poręba
89
(0,73%)
-
7
Dorota Małgorzata Adamowska
124
(1,01%)