Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ulice: Bohaterów Warszawy, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Władysława Andersa, Giżycka, Gołębia, Harcerska, Jaszczurcza Góra, Kormoranów, Kościelna, Krakowska, Krucza, Królewiecka, Laskowa, Leśna, Leśna Droga, Łabędzia, Młodkowskiego, Młynowa, Moniuszki, Mrongowiusza od nr 36 do końca, Na Ostrowiu, Nowogródzka, Ogrodowa, Orla, Podmiejska, Polna, Rynkowa, Słowicza, Sołtyska, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Tymniki, Widok, Wiejska, Wileńska, Wolności, Zielone Wzgórze, Żurawia, osiedla: Medyk, Mazurskie place: Armii Krajowej, Bolesława Prusa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zbigniew Krajczyński
118
(3,32%)
-
1
Grzegorz Dariusz Parda
276
(7,77%)
-
3
Elżbieta Brzycka
31
(0,87%)
-
5
Stanisława Bałdyga
31
(0,87%)
-
8
Grzegorz Krzysztof Zalewski
11
(0,31%)
-
4
Grzegorz Joachim Jarmużewski
50
(1,41%)
-
7
Urszula Tamara Cieśla
21
(0,59%)
-
9
Urszula Karwacka
17
(0,48%)
-
6
Mieczysław Bezlapowicz
82
(2,31%)
-
10
Wiesława Jaroć-Reczek
7
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD - NIEZALEŻNI
-
6
Grażyna Stefaniak
9
(0,25%)
-
4
Artur Korżyński
12
(0,34%)
-
1
Wojciech Piotr Glinka
107
(3,01%)
-
10
Wiesława Celina Chojnicka
4
(0,11%)
-
3
Łukasz Sobociński
48
(1,35%)
-
5
Łukasz Piotr Łętek
14
(0,39%)
-
2
Teresa Skrzypczak
23
(0,65%)
-
7
Dariusz Kiełbasa
14
(0,39%)
-
8
Anna Monika Stolarczyk
10
(0,28%)
-
9
Jan Hołownia
7
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY MRĄGOWSKA INICJATYWA SPOŁECZNA
-
2
Mirosław Moczydłowski
62
(1,75%)
-
1
Magdalena Lewkowicz
274
(7,71%)
-
5
Wojciech Jan Gniady
28
(0,79%)
-
8
Emilia Chomka-Zięba
25
(0,70%)
-
10
Robert Wróbel
82
(2,31%)
-
3
Jerzy Bonikowski
60
(1,69%)
-
4
Bartłomiej Bogumił Koziatek
40
(1,13%)
-
6
Bożena Joanna Długozima
22
(0,62%)
-
7
Anna Barbara Eksterowicz
17
(0,48%)
-
9
Arkadiusz Cała
36
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MRĄGOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Ewa Joanna Szałachowska
226
(6,36%)
-
1
Otolia Anna Siemieniec
236
(6,64%)
-
3
Wiesław Kamieniecki
97
(2,73%)
-
5
Edward Płocharczyk
149
(4,19%)
-
4
Ewa Perzan
112
(3,15%)
-
7
Jakub Michał Doraczyński
168
(4,73%)
-
9
Wioleta Ewelina Tecner
20
(0,56%)
-
8
Wiesław Franciszek Rówczyński
9
(0,25%)
-
6
Katarzyna Beata Ostrowska-Małkowska
41
(1,15%)
-
10
Leon Żbikowski
134
(3,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BUŁAJEWSKIEGO
-
2
Daniel Stanisław Jakubas
168
(4,73%)
-
3
Tadeusz Łapka
40
(1,13%)
-
4
Karol Kulwicki
34
(0,96%)
-
1
Stanisław Bułajewski
279
(7,85%)
-
5
Grażyna Marlena Budrewicz
23
(0,65%)
-
6
Katarzyna Iwona Detyna
67
(1,89%)
-
7
Marzena Irena Banaś
62
(1,75%)
-
8
Jolanta Przybysz
25
(0,70%)
-
9
Małgorzata Grzymkowska
37
(1,04%)
-
10
Krzysztof Zamojski
59
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MŁODEJ POLSKIEJ EMIGRACJI "INWESTUJEMY W MAZURY"
-
4
Zdzisław Słaboszewski
2
(0,06%)
-
5
Ewa Elwira Słaboszewska
3
(0,08%)
-
2
Jerzy Pawlicki
3
(0,08%)
-
3
Dariusz Ireneusz Półtorak
4
(0,11%)
-
1
Iwona Elżbieta Gancewska
17
(0,48%)
Okręg 2
ulice: Adama Mickiewicza, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Długa, Dolny Zaułek, Fryderyka Chopina, Grabowa, Jana Kochanowskiego, Jaśminowa, Jaworowa, Jeziorna, Juliana Tuwima, Kalinowa, Klonowa, Kolejowa, Kopernika od 1 do 5 numery nieparzyste i od 7 do końca, Kościuszki, Krasińskiego, Lipowa, Lubelska, Mała Warszawska, Mały Rynek, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Mazurska, Mrongowiusza od nr 1 do nr 35, Oficerska, Olsztyńska, Orzeszkowej, Piotra Sobczyńskiego, Przemysłowa, Ratuszowa, Romualda Traugutta, Roosevelta, Rybna, Spacerowa, Staromiejska, Szkolna, Torowa, Towarowa, 8 Maja, Warszawska, Wojska Polskiego od nr 1 do 3, osiedla: Brzozowe, Parkowe, place: Juliusza Słowackiego, Kajki, Marsz. Józefa Piłsudskiego, PCK, Wyzwolenia skwer imienia Jana Pawła II
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Teresa Madanecka
158
(6,46%)
-
7
Marianna Piersa
28
(1,14%)
-
3
Zbigniew Piasta
41
(1,68%)
-
5
Zbigniew Jackowski
7
(0,29%)
-
4
Ewa Kurczewska
8
(0,33%)
-
1
Bogdan Moroz
248
(10,14%)
-
6
Wiesława Krystyna Widuto
37
(1,51%)
-
8
Łukasz Paweł Kaczyński
19
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD - NIEZALEŻNI
-
7
Paweł Damięcki
13
(0,53%)
-
2
Bartłomiej Dudziak
37
(1,51%)
-
1
Małgorzata Elżbieta Łętek
75
(3,07%)
-
4
Elżbieta Maria Błaszkiewicz-Sobocińska
9
(0,37%)
-
6
Iwona Iwetta Jurkiewicz
11
(0,45%)
-
3
Mateusz Wilk
53
(2,17%)
-
5
Tomasz Dudziec
18
(0,74%)
-
8
Rafał Jurowski
17
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY MRĄGOWSKA INICJATYWA SPOŁECZNA
-
6
Tomasz Kalinowski
34
(1,39%)
-
1
Marek Szmigiel
92
(3,76%)
-
2
Agnieszka Aleksandra Pytel
113
(4,62%)
-
8
Bogusław Wilk
146
(5,97%)
-
3
Jan Szymański
85
(3,48%)
-
5
Ewelina Krzywosz
37
(1,51%)
-
4
Tomasz Aleksander Piórkowski
28
(1,14%)
-
7
Marta Żanna Skarżyńska
27
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MRĄGOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Tomasz Daniel Doraczyński
211
(8,63%)
-
1
Dariusz Jacek Papiernik
122
(4,99%)
-
2
Mariusz Garnowski
106
(4,33%)
-
4
Wiesław Jaśniewicz
26
(1,06%)
-
5
Marta Klimczuk
13
(0,53%)
-
6
Joanna Iwona Skorupska
8
(0,33%)
-
7
Marta Magdalena Kuliś
14
(0,57%)
-
8
Tomasz Witkowicz
89
(3,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BUŁAJEWSKIEGO
-
3
Andrzej Zbigniew Zając
133
(5,44%)
-
7
Krzysztof Henryk Roj
9
(0,37%)
-
1
Małgorzata Olimpia Lubowiecka
124
(5,07%)
-
2
Rafał Czyżewski
172
(7,03%)
-
5
Anna Błaut
14
(0,57%)
-
4
Dorota Wiśniewska
20
(0,82%)
-
8
Wojciech Kordaczuk
32
(1,31%)
-
6
Agnieszka Sokołowska
12
(0,49%)
Okręg 3
ulice: Dziękczynna, Grunwaldzka, Henryka Sienkiewicza, Kopernika numery parzyste od 2 do 6, Krótka, Krzywa, Księżycowa, Łąkowa, Nadbrzeżna, Piaskowa, Plutonowa, Słoneczna, Wojska Polskiego od nr 4 do końca, Żołnierska, osiedla: Grunwaldzkie, Metalowców, Nikutowo, Półwysep Czterech Wiatrów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Czesław Zyra
149
(4,64%)
-
5
Anna Mierzejewska
41
(1,28%)
-
7
Cezary Robert Krywiczanin
17
(0,53%)
-
4
Andrzej Marian Matysiak
39
(1,21%)
-
6
Teresa Gadomska
23
(0,72%)
-
8
Tadeusz Radel
24
(0,75%)
-
2
Krystyna Aldona Sokołowska
74
(2,30%)
-
3
Rafał Markowski
72
(2,24%)
-
9
Teresa Kunkowska
25
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD - NIEZALEŻNI
-
7
Jakub Adamski
20
(0,62%)
-
2
Danuta Zofia Kulas
11
(0,34%)
-
4
Julita Kisiel-Szulc
15
(0,47%)
-
1
Dominik Damian Tarnowski
219
(6,82%)
-
3
Piotr Patryk Żarnoch
29
(0,90%)
-
9
Arkadiusz Witkowski
18
(0,56%)
-
5
Piotr Deptuła
38
(1,18%)
-
6
Agata Monika Jurecka-Gołaś
12
(0,37%)
-
8
Anna Gutowska
31
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY MRĄGOWSKA INICJATYWA SPOŁECZNA
-
1
Waldemar Marek Cybul
244
(7,59%)
-
4
Bożenna Lewakowska
29
(0,90%)
-
2
Kamil Wojno
173
(5,38%)
-
3
Piotr Tomasz Kuszpit
156
(4,86%)
-
7
Anna Wioletta Kołodziej
16
(0,50%)
-
6
Anna Agnieszka Otkińska
26
(0,81%)
-
9
Aneta Wysocka
25
(0,78%)
-
5
Rafał Łukaszewski
50
(1,56%)
-
8
Łukasz Tomasz Bieńko
24
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MRĄGOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
7
Stanisław Zapadka
134
(4,17%)
-
2
Tadeusz Orzoł
139
(4,33%)
-
1
Henryk Nikonor
359
(11,17%)
-
6
Alicja Piątek
19
(0,59%)
-
9
Stefan Zaniuk
71
(2,21%)
-
5
Alina Cudakiewicz
47
(1,46%)
-
3
Anna Nowakowska
41
(1,28%)
-
4
Andrzej Badurek
61
(1,90%)
-
8
Anna Małgorzata Siwicka
33
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA BUŁAJEWSKIEGO
-
1
Marian Miksza
440
(13,69%)
-
6
Maciej Moroń
41
(1,28%)
-
8
Stanisław Uszyński
32
(1,00%)
-
7
Iwona Agnieszka Pyśk
23
(0,72%)
-
4
Wioletta Ciecierska
29
(0,90%)
-
3
Grzegorz Andrzej Marciniak
49
(1,53%)
-
2
Jolanta Malinowska-Dziedzic
25
(0,78%)
-
5
Kazimierz Bogdan Karpiński
41
(1,28%)
-
9
Marta Brzoza
29
(0,90%)