Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ulice: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Bema, Cicha, Dobrzyńskiego, Graniczna, Jasna, Kamosińskiego, Karczewskiego, Kilińskiego, Klonowa, Kombatantów, Krzywa, Lesznowska, Mazowiecka, Modlińska, Nadrzeczna, Narodowych Sił Zbrojnych, Narutowicza, Niemstaka, Passowska, Piaskowa, Pileckiego, Polna, Poprzeczna, Powstańców, Poznańska, Sochaczewska, Solidarności, Spacerowa, Spedycyjna, Staszica, Szarych Szeregów, Stefana Szparagi, Targowa, Traugutta, Wąska, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Zacisze, Zapomniana. Miejscowości: Pass.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA RESZKI "BŁONIE - PRZYSZŁOŚĆ"
-
1
Helena Szymańska
328
(12,58%)
-
6
Aleksandra Marta Janas-Malinowska
101
(3,87%)
-
3
Dorota Drapińska
143
(5,49%)
-
4
Małgorzata Staniak
123
(4,72%)
-
2
Irena Anna Waśniewska
162
(6,21%)
-
8
Jakub Bargieł
356
(13,66%)
-
5
Jarosław Emil Uraszewski
286
(10,97%)
-
7
Cezary Robert Wieczorek
84
(3,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Maciej Małecki
147
(5,64%)
-
1
Marzena Janina Cichewicz
246
(9,44%)
-
3
Maciej Leszek Kowalczyk
55
(2,11%)
-
4
Karol Toczyński
40
(1,53%)
-
6
Danuta Barbara Skorupka
32
(1,23%)
-
7
Maria Józefa Kuna
41
(1,57%)
-
5
Sławoj Kazimierz Tomczyk
46
(1,76%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
-
4
Paweł Jarosław Wrzodak
60
(2,30%)
-
2
Dariusz Zdzisław Chrząszczewski
23
(0,88%)
-
1
Jadwiga Helena Sowińska
163
(6,25%)
-
3
Iwona Elżbieta Liszkiewicz
38
(1,46%)
-
5
Renata Beata Stępniak
47
(1,80%)
-
6
Aleksandra Julianna Cieślik-Gołębiewska
44
(1,69%)
-
7
Karol Grunwald
19
(0,73%)
-
8
Włodzimierz Henryk Żabka
23
(0,88%)
Okręg 2
Ulice: 11 Listopada, 3 Maja, Aksamitna, Aleja Norwida, Asnyka, Bajkowa, Bieniewicka, Brzozowa, Ekologiczna, Engelmana, Fabryczna, Faszczycka, Grażyny, Grodziska, Harcerska, Jagiellońska, Jana Pawła II, Jaśminowa, Kalinowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Krasickiego, Krótka, Ks. Prałata Z. Kniołka, Kulisiewiczów, Kwiatowa, Kwiatów Polnych, Legionów, Łukasińskiego, Macieja z Błonia, Mała, Mickiewicza, Mikołaja z Błonia, Mokra, Moniuszki, Niecała, Nowa, Nowakowskiego, Nowomiejska, Ogrodowa, Okrężna, Okrzei, Orzeszkowej, Parkowa, Piłsudskiego, Piwna, Plantowa, Plater, Pogodna, Poniatowskiego, Projektowana, Przejazd, Przeskok, Przybysza, Przytulna, Reymonta, Rynek, Sadowa, Sienkiewicza, Składowa, Słoneczna, Słowackiego, Sowińskiego, Szkolna, Szopena, Śląska, Towarowa, Uśmiech, Warszawska, Wiejska, Wspólna, Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA RESZKI "BŁONIE - PRZYSZŁOŚĆ"
-
4
Sławomir Piotrowski
187
(5,61%)
-
2
Monika Zalewska
187
(5,61%)
-
3
Janusz Franciszek Guzik
439
(13,17%)
-
1
Tomasz Wiśniewski
491
(14,73%)
-
5
Krzysztof Trochimiak
91
(2,73%)
-
7
Małgorzata Jolanta Bławdzin
39
(1,17%)
-
8
Justyna Patrycja Binio
139
(4,17%)
-
9
Jacek Grzegorz Potoł
168
(5,04%)
-
6
Marzena Ewa Kępka
21
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Mirosław Nowakowski
185
(5,55%)
-
1
Grażyna Janina Laskowska
194
(5,82%)
-
3
Robert Szklarski
41
(1,23%)
-
4
Maryla Janina Borządek-Dąbrowska
13
(0,39%)
-
2
Mirosław Andrzej Fus
48
(1,44%)
-
5
Joanna Kucińska
73
(2,19%)
-
7
Krzysztof Jerzy Florczyński
29
(0,87%)
-
6
Włodzimierz Zbigniew Górniak
75
(2,25%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
-
7
Elżbieta Gręda
29
(0,87%)
-
1
Jacek Cieślak
248
(7,44%)
-
2
Marcin Jarosław Kołota
288
(8,64%)
-
3
Maciej Górski
186
(5,58%)
-
4
Anna Marta Milczarek
58
(1,74%)
-
6
Joanna Anna Kieruzalska
3
(0,09%)
-
5
Małgorzata Michalak
24
(0,72%)
-
9
Hubert Jakub Kołodziejczyk
43
(1,29%)
-
8
Aleksandra Ewa Zagajewska
34
(1,02%)
Okręg 3
Miejscowości: Białutki, Białuty, Bieniewice, Bieniewo-Parcela, Bieniewo-Wieś, Błonie-Wieś, Bramki, Cholewy, Dębówka, Górna Wieś, Konstantów, Kopytów, Kopytów-Majątek, Łaźniew, Łaźniewek, Łaźniew-Majątek, Marysinek, Nowa Górna, Nowa Wieś, Nowe Faszczyce, Nowy Łuszczewek, Piorunów, Radonice, Radzików, Rochaliki, Rokitno, Rokitno-Majątek, Stare Faszczyce, Stary Łuszczewek, Wawrzyszew, Witki, Wola Łuszczewska, Żukówka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA RESZKI "BŁONIE - PRZYSZŁOŚĆ"
-
5
Sławomir Stanisław Słowiński
127
(3,69%)
-
7
Rafał Sebastian Romanowicz
109
(3,16%)
-
10
Julia Zielska
62
(1,80%)
-
4
Dorota Anna Król
79
(2,29%)
-
8
Marek Józef Niedziński
86
(2,50%)
-
1
Grzegorz Tomasz Banaszkiewicz
376
(10,91%)
-
2
Barbara Józefa Wielogórska
235
(6,82%)
-
3
Ewa Barbara Podyma
288
(8,36%)
-
6
Grażyna Maria Kościńska
209
(6,07%)
-
9
Jacek Stanisław Wasilewski
93
(2,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Kazimierz Grzejszczak
94
(2,73%)
-
2
Klaudia Walendziak
92
(2,67%)
-
7
Jolanta Małgorzata Kraśniewska
37
(1,07%)
-
1
Grzegorz Artur Olędzki
302
(8,77%)
-
3
Andrzej Jan Pływaczewski
117
(3,40%)
-
5
Wiesława Kossakowska
41
(1,19%)
-
6
Waldemar Ośko
103
(2,99%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
-
3
Bogusław Niedziński
33
(0,96%)
-
4
Piotr Ochodzki
83
(2,41%)
-
2
Konrad Filip Janowski
202
(5,86%)
-
6
Jolanta Bożena Ługowska
27
(0,78%)
-
1
Katarzyna Mielcarz
391
(11,35%)
-
5
Sławomir Andrzej Szymański
34
(0,99%)
-
7
Katarzyna Szymańska
79
(2,29%)
-
8
Weronika Grzegrzółka
30
(0,87%)
-
9
Hubert Michał Pocztowski
21
(0,61%)
-
10
Katarzyna Krystyna Słowińska
95
(2,76%)