Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Krotoszyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Stanisław Szczotka
1 778
(11,40%)
-
4
Kazimiera Bardzik
65
(0,42%)
-
2
Jan Szyszka
324
(2,08%)
-
6
Marcin Jamry
403
(2,58%)
-
5
Regina Teresa Cierniewska
76
(0,49%)
-
3
Krzysztof Kasprzak
293
(1,88%)
-
9
Hieronim Marszałek
377
(2,42%)
-
12
Mirosława Anna Roszak
26
(0,17%)
-
7
Mariusz Karbowiak
368
(2,36%)
-
8
Alina Małgorzata Kowal-Lisiak
51
(0,33%)
-
10
Tomasz Józef Niciejewski
89
(0,57%)
-
11
Marzena Maria Nowakowska
289
(1,85%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
3
Lucyna Małgorzata Kubiak
85
(0,54%)
-
2
Przemysław Grzegorz Jędrkowiak
463
(2,97%)
-
1
Zbigniew Sławomir Brodziak
482
(3,09%)
-
4
Mirosław Marian Chojnicki
96
(0,62%)
-
7
Agnieszka Dorota Gierłowska
50
(0,32%)
-
6
Agnieszka Barbara Maćkowiak
103
(0,66%)
-
8
Krzysztof Keller
82
(0,53%)
-
5
Aleksandra Barbara Leja
251
(1,61%)
-
12
Łukasz Robert Rak
251
(1,61%)
-
10
Jan Kołodziej
147
(0,94%)
-
9
Robert Paweł Wasielak
44
(0,28%)
-
11
Aldona Emilia Sawczak
20
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”
-
6
Elżbieta Aleksandra Mikołajczyk-Spychaj
58
(0,37%)
-
1
Paweł Radojewski
2 071
(13,27%)
-
5
Ryszard Walenty Chojnicki
234
(1,50%)
-
3
Urszula Górna
114
(0,73%)
-
2
Juliusz Sylwester Poczta
961
(6,16%)
-
9
Andrzej Włodarczyk
106
(0,68%)
-
4
Ryszard Andrzej Czuszke
206
(1,32%)
-
12
Antoni Artur Korsak
170
(1,09%)
-
8
Beata Małgorzata Molenda
83
(0,53%)
-
7
Piotr Maciej Wiedemann
133
(0,85%)
-
11
Patrycja Kruszczyńska
43
(0,28%)
-
10
Ewa Maria Ratajczyk
123
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Stanisław Skrzypczak
1 361
(8,72%)
-
2
Witold Marcin Blandzi
281
(1,80%)
-
4
Jerzy Marek Antkowiak
115
(0,74%)
-
10
Ewa Maria Wojtaszek
81
(0,52%)
-
11
Ewa Szelerska
37
(0,24%)
-
12
Łukasz Starczewski
117
(0,75%)
-
3
Marian Włosik
379
(2,43%)
-
7
Klaudia Maria Kotowska
94
(0,60%)
-
6
Krzysztof Mielcarek
220
(1,41%)
-
8
Monika Kaczyńska
136
(0,87%)
-
9
Monika Ciepła
111
(0,71%)
-
5
Zenon Jan Jędrzejak
149
(0,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Dariusz Tadeusz Rozum
570
(3,65%)
-
7
Sebastian Szostak
95
(0,61%)
-
3
Dariusz Kazimierz Fabianowski
156
(1,00%)
-
10
Marzena Katarzyna Budnik
140
(0,90%)
-
5
Lidia Maria Kaczyńska
80
(0,51%)
-
4
Andrzej Tadeusz Chmielarz
135
(0,87%)
-
12
Włodzimierz Bolesław Hoffmann
179
(1,15%)
-
8
Olimpia Robakowska
109
(0,70%)
-
9
Krzysztof Piotr Sikora
153
(0,98%)
-
11
Małgorzata Barbara Kozłowska
80
(0,51%)
-
6
Katarzyna Maria Dajewska
77
(0,49%)
-
2
Monika Magdalena Kwiatkowska
233
(1,49%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Koźmin Wlkp. , Gmina Rozdrażew
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Mirosław Gryszka
194
(2,72%)
-
2
Piotr Józef Osuch
739
(10,37%)
-
6
Ewa Małecka
92
(1,29%)
-
1
Renata Maria Zych-Kordus
303
(4,25%)
-
7
Sławomir Szyszka
402
(5,64%)
-
4
Małgorzata Ewa Michalska
136
(1,91%)
-
5
Roman Jan Poczta
132
(1,85%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
5
Patrycja Droszcz
171
(2,40%)
-
2
Jacek Paweł Zawodny
561
(7,87%)
-
1
Henryk Jankowski
937
(13,14%)
-
3
Danuta Maria Sobańska
194
(2,72%)
-
6
Marzena Dorota Domeńska
68
(0,95%)
-
4
Michał Ryba
145
(2,03%)
-
7
Tomasz Leszek Neisch
47
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”
-
4
Cezary Tadeusz Piłkowski
425
(5,96%)
-
5
Ewa Maria Lisek
225
(3,16%)
-
2
Marcin Łukasz Leśniak
460
(6,45%)
-
3
Jolanta Renata Bożejewicz
59
(0,83%)
-
1
Janusz Baszczyński
448
(6,28%)
-
7
Alicja Maria Banaszek
36
(0,50%)
-
6
Aneta Agata Olbińska
224
(3,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Sławomir Janicki
172
(2,41%)
-
1
Grzegorz Król
557
(7,81%)
-
3
Mirosław Ludwik Grygiel
99
(1,39%)
-
7
Marcin Kasperkowiak
96
(1,35%)
-
4
Regina Maria Perkiewicz
82
(1,15%)
-
6
Maria Jędrzejak
66
(0,93%)
-
5
Irena Kowalewicz
59
(0,83%)
Okręg 3
Miasto i Gmina Kobylin, Miasto Sulmierzyce, Gmina i Miasto Zduny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Irena Rękosiewicz
734
(9,55%)
-
2
Andrzej Krzysztof Hejdysz
256
(3,33%)
-
4
Krystyna Kułaga
108
(1,41%)
-
3
Małgorzata Jańczak
97
(1,26%)
-
6
Wiesław Jan Popiołek
1 233
(16,05%)
-
5
Karol Konrad Nowak
175
(2,28%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Zdzisław Józef Malec
544
(7,08%)
-
4
Alina Adamkiewicz
78
(1,02%)
-
2
Beata Elżbieta Antczak
143
(1,86%)
-
3
Krystian Grzegorz Strugała
191
(2,49%)
-
5
Bartosz Franciszek Łopaczyk
38
(0,49%)
-
6
Agnieszka Woszczyńska
176
(2,29%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”
-
1
Miłosz Zwierzyk
776
(10,10%)
-
4
Anna Sława Nele
382
(4,97%)
-
3
Karina Barbara Błaszczyk
342
(4,45%)
-
2
Jolanta Maria Szymanowska
81
(1,05%)
-
5
Jan Jerzy Patryas
480
(6,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Walencik
61
(0,79%)
-
3
Irmina Maria Marciniak
151
(1,97%)
-
6
Robert Skowroński
99
(1,29%)
-
1
Jarosław Kubiak
594
(7,73%)
-
4
Danuta Barbara Kempa
181
(2,36%)
-
5
Irena Krystyna Skrzypczak
122
(1,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Patryk Swora
237
(3,08%)
-
3
Monika Maria Plucińska
111
(1,44%)
-
4
Edyta Kinga Cieplik
90
(1,17%)
-
5
Marian Jan Kaczmarek
124
(1,61%)
-
2
Izabela Matyba
80
(1,04%)