Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Barłożno Nieruchomości nr: 1, 3, 3b, 5, od nr 10 do nr 30, 43, 43a, 45, od nr 47 do nr 54, 75, 77, 78, od nr 86 do nr 97c, od nr 106 do nr 114, 120, od nr 122 do nr 130
Pokaż więcej
Alina Elżbieta Socha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM WSPÓLNYM DOBREM”
33
(23,08%)
Beata Sabina Jabłonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
70
(48,95%)
Mirosława Maria Tuszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
40
(27,97%)
Okręg 2
Część sołectwa Barłożno Nieruchomości nr: 2, 3a, 4, 4a, 8, 9, od nr 31 do nr 42a, 44, od nr 55 do nr 73, od nr 79 do nr 85, od nr 98 do nr 104, od nr 118 do 119b, 121, 121b
Pokaż więcej
Katarzyna Beata Hinc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM WSPÓLNYM DOBREM”
30
(25,00%)
Marzena Szulist
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
65
(54,17%)
Anna Maria Graban-Niklewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
25
(20,83%)
Okręg 3
Sołectwo: Mirotki oraz leśniczówka Czarne
Pokaż więcej
Ksenia Katarzyna Badzmierowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM WSPÓLNYM DOBREM”
20
(10,26%)
Dorota Klara Piechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
35
(17,95%)
Katarzyna Maria Franczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
89
(45,64%)
Marek Marcin Kochanowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
22
(11,28%)
Bartłomiej Henryk Radka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA GMINA SKÓRCZ
29
(14,87%)
Okręg 4
Sołectwo: Miryce
Pokaż więcej
Maria Katarzyna Konofał-Smukała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
45
(71,43%)
Krystyna Chyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
18
(28,57%)
Okręg 5
Sołectwo: Ryzowie
Pokaż więcej
Anna Maria Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM WSPÓLNYM DOBREM”
16
(18,60%)
Barbara Teresa Borgmann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
34
(39,53%)
Jan Józef Piechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
36
(41,86%)
Okręg 6
Sołectwo: Wybudowanie Wielbrandowskie
Pokaż więcej
Andrzej Klin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo: Wielbrandowo
Pokaż więcej
Mateusz Dominik Formella
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM WSPÓLNYM DOBREM”
42
(36,84%)
Grzegorz Leon Klofczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
72
(63,16%)
Okręg 8
Część sołectwa: Wolental Nieruchomości nr: od nr 1 do nr 14, od nr 18 do nr 68
Pokaż więcej
Anita Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
69
(51,88%)
Henryk Kozera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
64
(48,12%)
Okręg 9
Część sołectwa: Wolental Nieruchomości nr: od nr 15 do nr 17
Pokaż więcej
Grzegorz Andrzej Kłos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
0
(0,00%)
Krystian Jan Żach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
0
(0%)
Okręg 10
Część sołectwa: Pączewo Nieruchomości nr: od nr 1 do nr 11, od nr 15 do nr 18a, 19, 19b, 19d, od nr 34 do nr 39, 41, 42, od nr 45 do 47c, 48a, od nr 49 do 57, od nr 61 do nr 64c, od nr 89 do nr 96b, 97, 97a, 97g, 118, od nr 119 do nr 137
Pokaż więcej
Stanisław Maciąg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM WSPÓLNYM DOBREM”
20
(13,99%)
Zbigniew Szczepan Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
102
(71,33%)
Mirosław Józef Cegłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
21
(14,69%)
Okręg 11
Część sołectwa: Pączewo Nieruchomości nr: 12, 13, 14, 19a, od nr 20 do nr 33, 40, 42a, 43, 43a, 44, 48, 58, 59, 60, 60a, 60b, od nr 65 do nr 88, od nr 98 do nr 117, 118a
Pokaż więcej
Daniel Słomiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM WSPÓLNYM DOBREM”
8
(5,93%)
Halina Jadwiga Wika
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
72
(53,33%)
Krzysztof Sebastian Gliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
55
(40,74%)
Okręg 12
Sołectwo: Czarnylas
Pokaż więcej
Brunon Kordowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM WSPÓLNYM DOBREM”
40
(20,00%)
Monika Teresa Czarnecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
115
(57,50%)
Ryszard Antoni Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
45
(22,50%)
Okręg 13
Część sołectwa: Wielki Bukowiec Nieruchomości nr: od nr 23 do nr 78, 80, 82, 95, 97, 97a, 98, 99 oraz mieszkańcy miejscowości: Bojanowo i Drewniaczki
Pokaż więcej
Jakub Jan Raszeja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM WSPÓLNYM DOBREM”
57
(49,14%)
Waldemar Gracz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
59
(50,86%)
Okręg 14
Część sołectwa: Wielki Bukowiec Nieruchomości wsi Wielki Bukowiec nr: od nr 1 do nr 22, 79, 79a, 81, od nr 83 do nr 94, 96, od nr 100 do nr 118 oraz mieszkańcy miejscowości Nowy Bukowiec
Pokaż więcej
Andrzej Antoni Banach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM WSPÓLNYM DOBREM”
23
(17,83%)
Zbigniew Jaszczerski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
77
(59,69%)
Anna Jadwiga Formella
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
29
(22,48%)
Okręg 15
Sołectwo: Kranek
Pokaż więcej
Grzegorz Włodzimierz Urban
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM WSPÓLNYM DOBREM”
48
(29,27%)
Roman Płaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA
94
(57,32%)
Barbara Elżbieta Kreja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I TRADYCJA
22
(13,41%)