Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Tyszowce ul : Hetmańska, Jurydyka, Kilińskiego, Konfederacji Tyszowieckiej, Nadrzeczna, Niezgody, Ogrodowa, Partyzantów, Rynek, Sportowa, Szewska, Szwedzka, Targowa, Armii Krajowej Nr 15
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PODGÓRSKIEGO
-
17
Stefan Henryk Medak
52
(21,40%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Mirosław Kościołko
88
(36,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO
-
16
Lech Ryszard Taranowicz
14
(5,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiktor Zdzisław Cisak
30
(12,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZAJĄCA
-
15
Janusz Zarębski
59
(24,28%)
Okręg 2
Tyszowce ul: Kościelna, Łukaszewskiego Antoniego, Podgórze, Szkolna, Czarnieckiego-numery parzyste, 3 Maja-numery parzyste
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PODGÓRSKIEGO
-
17
Dariusz Józef Zrol
59
(27,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO
-
16
Anna Henryka Posłuszna
19
(8,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Piotr Zabłocki
38
(17,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZAJĄCA
-
15
Marta Kocira
23
(10,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA JURKIEWICZA
-
18
Jan Andrzej Jurkiewicz
76
(35,35%)
Okręg 3
Tyszowce ul : 3 Maja-numery nieparzyste, Średnia, Mała, Polna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PODGÓRSKIEGO
-
17
Antoni Czarnecki
75
(48,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO
-
16
Marcin Jóźwik
25
(16,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszard Jarosław Dudziński
26
(16,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZAJĄCA
-
15
Bożena Teresa Sikorska
29
(18,71%)
Okręg 4
Tyszowce ul : Wielka od Nr 1 do Nr 100, Kątek, Armii Krajowej od Nr 1 do Nr 13 i od Nr 2 do Nr 10, Czarnieckiego-numery nieparzyste
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PODGÓRSKIEGO
-
17
Zenon Dziuba
63
(33,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO
-
16
Kazimierz Mieczysław Dobrowolski
26
(13,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Wincenty Gąsior
72
(38,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZAJĄCA
-
15
Piotr Mirosław Kraś
27
(14,36%)
Okręg 5
Tyszowce ul : Wielka Nr 101, Nr 101A i Nr 101B, Słoneczna, Jaśminowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PODGÓRSKIEGO
-
17
Zdzisław Cisak
63
(31,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO
-
16
Zdzisław Kogut
29
(14,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Działa
66
(33,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZAJĄCA
-
15
Jolanta Ewa Sołtys
40
(20,20%)
Okręg 6
Zamłynie, Wojciechówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PODGÓRSKIEGO
-
17
Piotr Marszalec
83
(38,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO
-
16
Anna Czernij
14
(6,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bartłomiej Łukasz Sól
57
(26,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZAJĄCA
-
15
Lucyna Maria Skrzecz
62
(28,70%)
Okręg 7
Lipowiec, Mikulin, Podbór
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PODGÓRSKIEGO
-
17
Bogumiła Piskorz
33
(19,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO
-
16
Franciszka Małgorzata Rykaluk
16
(9,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Radosław Machlarz
94
(55,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZAJĄCA
-
15
Andrzej Adamczuk
27
(15,88%)
Okręg 8
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PODGÓRSKIEGO
-
17
Wiesława Sawińska
31
(20,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO
-
16
Krzysztof Stanisław Olender
23
(15,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Jaremczuk
47
(31,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZAJĄCA
-
15
Maria Siedlecka
47
(31,76%)
Okręg 9
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PODGÓRSKIEGO
-
17
Mieczysław Adam Wojtaszek
57
(27,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO
-
16
Alina Katarzyna Madej
20
(9,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Grzegorz Kawałko
99
(48,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZAJĄCA
-
15
Agnieszka Radom
30
(14,56%)
Okręg 10
Marysin, Niedźwiedzia Góra
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PODGÓRSKIEGO
-
17
Kazimierz Saj
26
(22,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Tomaszewski
43
(37,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZAJĄCA
-
15
Alicja Maria Lis
46
(40,00%)
Okręg 11
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PODGÓRSKIEGO
-
17
Tadeusz Jan Padyjasek
48
(22,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Adam Głaz
34
(15,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZAJĄCA
-
15
Małgorzata Stepuch
132
(61,68%)
Okręg 12
Kazimierówka, Wakijów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO
-
16
Radosław Posłajko
39
(20,74%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Justyna Teresa Lubarska
65
(34,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZAJĄCA
-
15
Andrzej Szachnowski
84
(44,68%)
Okręg 13
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Zawadzki
42
(46,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZAJĄCA
-
15
Michał Kaziuk
48
(53,33%)
Okręg 14
Perespa, Perespa-Kolonia, Rudka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PODGÓRSKIEGO
-
17
Marzena Anna Bogucka
62
(40,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Kułaj
62
(40,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZAJĄCA
-
15
Anna Lipka
30
(19,48%)
Okręg 15
Czartowiec, Czartowiec-Kolonia, Soból
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PODGÓRSKIEGO
-
17
Monika Gacka
18
(9,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RUTKOWSKIEGO
-
16
Bartłomiej Jerzy Wilczak
44
(24,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Mariusz Stawarz
39
(21,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ZAJĄCA
-
15
Mirosław Krzysztof Wronka
82
(44,81%)