Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Ceteń, Wysokin ulice: Wesoła, Źródłowa.
Pokaż więcej
Elżbieta Garczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo Wysokin ulice: Brzeska, Mjr. Hubala, Ogrodowa, Polna.
Pokaż więcej
Marian Władysław Sołtysiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo Wysokin ulice: dr H. Spoczyńskiej, Warszawska.
Pokaż więcej
Jacek Artur Kozera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(46,75%)
Rafał Stanisław Dobrodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA I MARKA
90
(53,25%)
Okręg 4
Sołectwo Kamienna Wola.
Pokaż więcej
Marian Fornalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(42,44%)
Marek Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA I MARKA
118
(57,56%)
Okręg 5
Sołectwo Kłonna-miejscowość Kłonna.
Pokaż więcej
Krystyna Papis
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(60,87%)
Aneta Beata Nowakowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(39,13%)
Okręg 6
Sołectwo Jelonek oraz część sołectwa Kłonna Kłonna-Kolonia, Janówek
Pokaż więcej
Damian Patryk Borowiecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(36,84%)
Jacek Józef Korycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA I MARKA
60
(63,16%)
Okręg 7
Sołectwa: Kolonia Ossa, Stanisławów.
Pokaż więcej
Zbigniew Adam Chrobak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(46,54%)
Zbigniew Józef Kwaśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA I MARKA
85
(53,46%)
Okręg 8
Sołectwo Ossa.
Pokaż więcej
Grażyna Rozalia Zieja
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwa: Lipiny, Wandzinów.
Pokaż więcej
Stanisław Gapys
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(59,15%)
Marek Pająk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA I MARKA
58
(40,85%)
Okręg 10
Sołectwa: Dąbrowa, Łęgonice Małe, Różanna.
Pokaż więcej
Stanisław Glimasiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwa: Myślakowice, Myślakowice-Kolonia.
Pokaż więcej
Marek Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA KMIECIAKA
91
(73,39%)
Sławomir Karaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
33
(26,61%)
Okręg 12
Sołectwo Odrzywół ul. Opoczyńska.
Pokaż więcej
Artur Krzysztof Macierzyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139
(82,25%)
Eugeniusz Pająk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(17,75%)
Okręg 13
Sołectwo Odrzywół ulice: Łąkowa, Polna, Wspólna.
Pokaż więcej
Robert Zbrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(60,69%)
Dorota Danielik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
57
(39,31%)
Okręg 14
Sołectwo Odrzywół ulice: Praga, Radomska, Kościelna, Ogrodowa.
Pokaż więcej
Szymon Antoni Niemirski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA NIEMIRSKIEGO
36
(28,57%)
Adam Sułecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
68
(53,97%)
Władysław Niemirski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁADYSŁAWA NIEMIRSKIEGO
22
(17,46%)
Okręg 15
Sołectwo Odrzywół ulice: Warszawska, Plac Kilińskiego, Tomaszowska.
Pokaż więcej
Andrzej Marszałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(42,03%)
Sławomir Gajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
120
(57,97%)