Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Nurzec-Stacja ulice: Leśna, Poprzeczna, Sportowa, Wąska
Pokaż więcej
Zbigniew Mirosław Olesiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
80
(69,57%)
Bożena Jaszczuk
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
10
(8,70%)
Danuta Jóśkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
25
(21,74%)
Okręg 2
Nurzec-Stacja ulice: Akacjowa, Drzewna, Księdza Jana Pawlonki, Poniatowskiego, Okrężna, Włoska, Zaolzie
Pokaż więcej
Zenon Podbielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
94
(77,69%)
Edmund Ludwiczuk
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
27
(22,31%)
Okręg 3
Nurzec-Stacja ulice: Cicha, Nowa, 11 - go Listopada, Tartaczna, Zakątna
Pokaż więcej
Wojciech Wojtkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
67
(57,76%)
Anna Żeruń
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
37
(31,90%)
Anita Kuźmiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
12
(10,34%)
Okręg 4
Nurzec-Stacja ulice: Jędrzejuka, Kolejowa, Krótka, Piaskowa, Polna
Pokaż więcej
Bożena Paszkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
36
(33,64%)
Irena Wakuluk
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
65
(60,75%)
Daria Konachowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
6
(5,61%)
Okręg 5
Nurzec-Stacja ulice: Brzozowa, Lipowa, Kasztanowa, Klonowa, Pogodna, Słoneczna, Wierzbowa
Pokaż więcej
Roman Pawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
67
(48,91%)
Mirosława Korniluk
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
28
(20,44%)
Mariusz Janoszuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
42
(30,66%)
Okręg 6
Nurzec-Stacja ulice: Młyńska, Szkolna, Wodociągowa, Żerczycka
Pokaż więcej
Jan Szpański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
62
(58,49%)
Agnieszka Dmitruk
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
31
(29,25%)
Marta Gruszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
13
(12,26%)
Okręg 7
Augustynka, Borysowszczyzna
Pokaż więcej
Mieczysław Bartosiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
69
(75,00%)
Halina Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
23
(25,00%)
Okręg 8
Grabarka, Grabarka Klasztor, Moszczona Pańska, Sycze, Szumiłówka, Wakułowicze
Pokaż więcej
Radosław Tomasz Błaszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
54
(39,71%)
Tomasz Leoniuk
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
82
(60,29%)
Okręg 9
Sokóle, Zalesie
Pokaż więcej
Kamil Grzyb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
60
(68,97%)
Marek Łączkowski
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
3
(3,45%)
Barbara Grzyb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
24
(27,59%)
Okręg 10
Klukowicze, Klukowicze-Kolonia, Litwinowicze, Wyczółki
Pokaż więcej
Jerzy Barańczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
36
(24,83%)
Aleksander Putko
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
109
(75,17%)
Okręg 11
Chanie-Chursy, Nurczyk, Nurzec, Nurzec-Kolonia
Pokaż więcej
Małgorzata Kozulko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
20
(25,00%)
Izabela Marzena Jurczak
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
60
(75,00%)
Okręg 12
Anusin, Stołbce, Werpol
Pokaż więcej
Roman Kuźmiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
16
(16,67%)
Zbigniew Mieszkowski
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
22
(22,92%)
Konstanty Kuropatwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
29
(30,21%)
Włodzimierz Bondarenko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(30,21%)
Okręg 13
Grzegorz Wiktoruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
48
(60,00%)
Aleksander Pawluczuk
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
32
(40,00%)
Halina Janoszuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
0
(0,00%)
Okręg 14
Piszczatka, Tymianka, Wólka Nurzecka
Pokaż więcej
Zofia Pytel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
22
(17,89%)
Jerzy Olesiuk
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
98
(79,67%)
Krzysztof Kłopotowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
3
(2,44%)
Okręg 15
Zabłocie, Żerczyce
Pokaż więcej
Aleksander Dubiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO LUDOWE
59
(49,58%)
Tomasz Wróbel
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
26
(21,85%)
Andrzej Wieremiejewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
34
(28,57%)